W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wiek na seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andrew1910
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 3

    #46
    jak dal mnie to tak mozna zaczac od 16 wieku... pomimo ze sa przypadki wczesniejsze... ale co zrobic... nom od 16 mozna zaczac;]

    Skomentuj

    • bigskizo
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2006
      • 226

      #47
      nie chciało mi sie czytac wszystkich odpowiedzi. Uważam ze takie rzeczy powinny dotyczyc ludzi w jakims stopniu dojrzalych emocjonalnie i fizycznie. jakos dziwnie sie czuje myslac sobie o jakis 14sto latkach "seksujacych sie". 18, 17 lat no niby taki wiek azbawy , chulanki moze i czas zeby sprawdzic co to takiego naprawde jest. ale jak ktos chce niech czeka do slubu albo na partnera z ktorym bylo by sie jakis dluzszy czas.

      Skomentuj

      • loup
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 8

        #48
        To indywidualna sprawa, tak jak niemal każde zagadnienie seksu. Niedojrzałość jednak (i burza hormonów) sprawia, że bardzo młodym ludziom wydaje się że muszą to zrobić teraz, zaraz, już, z kimkolwiek - a to obraża wręcz pojęcie erotyzmu. Seks jest piękny, szanujmy go więc, traktujmy z miłością a nie degradujmy...
        Wiek odpowiedni przychodzi to wcześniej, to późno, ale przede wszystkim przychodzi po dobrze przemyślanej decyzji.

        Skomentuj

        • Schiller
          Erotoman
          • Oct 2005
          • 426

          #49
          Nie wiek, a dojrzałość do tego 'kroku' jest najważniejsza.
          Leben...I Feel You

          Skomentuj

          • Bystry
            Ocieracz
            • Jan 2006
            • 142

            #50
            oki to ja sie wypowiem czytalem caly temat juz 2 raz go czytam .... i powiem wam tak mam znajomego 42 lata ma i jescze jest prawiczkiem .... mozecie wierzyc czy nie ale tak jest a jak sie spytalem dlaczego jest jescze prawiczkiem to jego odp birzmiala "nie znalazlem wlaściwej kobiety" nom i macie dowód dla mnie to jest sex jest czyms wiecej niz poprostu sexem tylko to jest spelnienie milosci 2 osob takie ich dopelnienie mozna to zrobic w wieku 15 16 17 18 19 ... 23 ..... to jest bez roznicy kazdy musi sam dojrzec i sie dowiedziec czy tego naprawde chce ...Schiller zgadzam sie z Toba w 100 %

            Skomentuj

            • Koffaniutka
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 14

              #51
              kazdy ma swoj czas ...
              Miłość to nie staw, w którym zawsze można odnaleźć swóje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice, burze, skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...

              Skomentuj

              • Gandalf71
                Seksualnie Niewyżyty
                • Dec 2014
                • 208

                #52
                Napisał Amara
                Jak już napisałam dla mnie to w zasadzie to samo. Sex = możliwość zajścia w ciążę. Osoba w tak młodym wieku nie jest w stanie samodzielnie (tzn. bez udziału własnych rodziców itp) poradzić sobie z utrzymaniem i wychowaniem dziecka, a już na pewno nie jest w stanie zapewnić temu dziecku prawidłowych warunków do rozwoju - pełnej rodziny, dojrzałych rodziców itp. Pomijam już fakt, że taka osoba komplikuje sobie życie.
                Dlatego uważam, że sex powinno się uprawiac dopiero wtedy, gdy jest sie w pełni gotowym ponosić konsekwencje.
                Szkoda że nie wytłuściłaś tego zdania, które ja wytłuściłem... Owszem nie będę rzucał kamieniem, w tych którzy chcą to robić wcześniej, bo ja sam tego nie dotrzymałem, ale to jest racja w 100%.

                Czasem tylko przychodzi refleksja. Mam 14 letniego syna.... Kiedy zacznie? Na razie od miesiąca może dwóch ma dziewczynę i sporo o ich spotkaniach wiemy z żoną, ale o tym nam na pewno nie powie. Chyba sobie utniemy gadkę na temat sexu... Hehe dziwnie się czuję bo tym razem to ja będę w roli prowadzącego (tak mi się wydaje) monolog i umoralniającego.

                EDIT: Ale stary temat odgrzałem dopiero teraz zobaczyłem
                Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
                Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

                Skomentuj

                Working...