W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • FUTRZAK
    Świętoszek
    • Nov 2011
    • 22

    stefanek co miałeś na mysli pisząc że byłes opatulony płaszczu adidas??

    Skomentuj

    • krzysiek1538

      mamy ten plaszcz puchowy dopiero w sobote dostalismy to sa zdjecia ze juz jest u nas
      Załączone Pliki

      Skomentuj

      • puffamartin
        Świętoszek
        • Jun 2011
        • 44

        Krzysiek to chyba jolina jest supe

        Skomentuj

        • puffamartin
          Świętoszek
          • Jun 2011
          • 44

          Kurtkowo super sie prezentuje żonka wtym płaszczyku

          Skomentuj

          • kurtkowo
            Świntuszek
            • Dec 2013
            • 79

            Krzysiek ta pomaranczowa kurtka jest prawie identyczna jak Jolina i nawet taki sam znaczek ma na rękawie tylko ze troche inny napis na tej naszywce niz na Jolinie wiec to troche dziwne, moja zona tez ja ogladala bo znalazla ja na alle...o.

            A poza tym to moja zonka kupila ostatnio 3 Joliny dwie kurtki i jeden plaszcz, wiec w sumie z dwiema starszymi ma juz 5 sztuk w roznych kolorach

            Skomentuj

            • krzysiek1538

              a ale nie jest jolina tylko innej firmy a ja ja znalem na inny portalu a to zony kolekcja na co dzien
              Załączone Pliki
              0statnio edytowany przez Gość; 07-12-15, 09:40.

              Skomentuj

              • fioletowykaptur
                Świętoszek
                • Oct 2012
                • 27

                Napisał krzysiek1538
                a ale nie jest jolina tylko innej firmy a ja ja znalem na inny portalu a to zony kolekcja na co dzien
                krzysiu fajna kolekcja a masz jakis ulubiony

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  Kurtkowo Arku klasa jak zawsze! Widzę że straszysz na Dolnym Śląsku...

                  Skomentuj

                  • kurtkowo
                    Świntuszek
                    • Dec 2013
                    • 79

                    Oj Teranowa zamiast normalnie pogadac na temat to obrazasz mnie i moja zone wymyslajac jakies bzdury i nie wiem czy z zazdrosci czy masz jakas chora paranoje ale wiem na pewno ze zdziwilbys sie bardzo jak bys nas pozna
                    0statnio edytowany przez kurtkowo; 10-12-15, 11:51.

                    Skomentuj

                    • puffamartin
                      Świętoszek
                      • Jun 2011
                      • 44

                      Hej kurtkowo nie przejmujcie sie.Musze wam powiedziec ze super wyglądacie razem i macie niezłą kolekcje.Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      • teranowa
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jan 2011
                        • 249

                        Kurtkowo znamy już te zdjęcia. Stare, ok ale skoro chcesz normalnie to
                        opowiedz nam dlaczego Ty/ Twoja ?żona? daliście się poznać na serwisach typu szafa.pl vinted.pl jako Justare, Bartbitka, Milutkowa, to forum, i nie wiem co jeszcze. Wszystkie posty były pisane rzekomo przez kobietę, wszystkie dotyczyły tandetnych błyszczących stylizcji w stylu dziwakarskim, wszyscy mówili że to troll itp a tu znów kolejny post w którym Barbitka pyta czy białe kozaczki, rajtki, bardzo mini mini i różowa kurtka będą odpowiednie na dyskotekę, potem to samo ale w sierpniu itp. Aż tu nagle pojawia się kurtkowo i jego żona. Nic dziwnego? W Oleśnicy to znany temat

                        Fetysz mamy fajny, ale bez udziwnień wkraczających w naturę
                        Znajome zdjęcia? Ciekawe skąd? hmmm może to klon jakiś?
                        Załączone Pliki

                        Skomentuj

                        • stefanek1979
                          Banned
                          • May 2011
                          • 56

                          Teranowa zazdrościsz że kurtkowo ma atrakcyjną sexy żonę

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            Stefanek nie trafiłeś. Gdybym był gejem albo lubiał niespodzianki to byłbym meeega zazdrosny brakuje tutaj ludzi którzy zakładali ten temat...

                            Taaak jestem waszym stałym klientem na allegro. Kupuje wszystkie różowe kurtki i kozaczki.

                            Kurtkowo Wasz styl jest zapierający dech w piersiach. Pytanie nie związane z tematem ale mnie bardzo ciekawi czy pracujesz jako kierowca?

                            Jednak żonka dalej zadaje szyku na vintedach To jest dopiero kabaret i nie kończąca się historia Była już justare, bejbka (czy jakoś tak), milutkowa a teraz pereleczkaaa.

                            Jakby ktoś miał ochotę się pośmiać albo podziwiać inne super zdjęcia atrakcyjnej żony kurtkowo to znajdzie je na http://www.vinted.pl/members/601787-pereleczkaaa

                            Sądząc po ilości tematów perełeczki na vinted.pl to chyba was kręci jak po Tobie/ Was wszyscy się śmieją. Nie musisz dziękować, na mnie zawsze możesz liczyć!

                            pozdrawiam
                            WASZ wierny fan teranowa :-)
                            0statnio edytowany przez teranowa; 09-12-15, 00:07.

                            Skomentuj

                            • kurtkowo
                              Świntuszek
                              • Dec 2013
                              • 79

                              Teranowa rozumiem ze moze ci sie nie podobac nasz styl ale to nie znaczy ze mozesz obrazac mnie i moja zone bo kazdy ma swoj gust i uszanuj to.
                              0statnio edytowany przez kurtkowo; 10-12-15, 15:59.

                              Skomentuj

                              • krzysiek1538

                                kurtka juz dzisiaj dotarla do nas dopiero otworzylismy ja super na zywo wyglada jakies fotki trzeba bedzie pstryknac
                                Załączone Pliki

                                Skomentuj

                                Working...