Pierwszy raz z prostytutką

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Black Panther

    zdecydowanie masz rację, ja tylko mówię, że wolę jakąś filigranową, młodą dziewczynę, w miarę tanią. Nie chcę, żeby ujeżdżała mnie taka, co waży tyle co ja . Wiadomo, że za pierwszym razem nie będzie fajerwerków, więc przez resztę czasu będę mógł się "pomiziać" z młodą, szczupłą dziewczyną

    Skomentuj

    • Neverminder
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2007
      • 229

      Ogólnie to jako, iż jestem w podobnej sytuacji, to poprzeglądałem sobie forum Garsoniera. Tobie także polecam zajrzeć i dokładnie się dowiedzieć wszystkiego, bo dużo ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć. Np. większość zdjęć jest nieprawdziwych i w rzeczywistości okazuje się, że panna którą wybrałeś, to zupełnie inna (choć nie koniecznie brzydka). Ponadto, dziwki które się tam wypowiadają, powiedział bym w większości, piszą, że nie chcą rozprawiczać i jak kolesie mówią, że są prawiczkami, to większość odmawia. Także zastanów się czy jej w ogóle o tym mówić (sam się też zastanawiam). No i lepiej celuj w te nie najtańsze (czyt. nie za 100zł), bo u nich to w wielu przypadkach jest duża ściema, oszukują na czasie i masz większość rzeczy tylko za dopłatą. Wydaje mi się, że 150-200 to rozsądny pułap (nie mało, aczkolwiek chyba lepiej aby się nie zawieść po całości).
      Jak się wybierzesz to napisz jakie wrażenia, bo jestem bardzo ciekaw na przyszłość

      A no i dobrym wyborem będzie chyba taka w przedziale wiekowym 24-30.
      Do młodszych ponoć nie warto jak nie mają doświadczenia.

      Skomentuj

      • Black Panther

        hmm, jak zaczęła w wieku 18 lat, to w wieku 22-23 już ma jakieś doświadczenie ;
        ). Ale dziwi mnie dlaczego nie chcą rozprawiczać? Przecież my nie mamy błony, krew nam nie poleci A co masz na myśli, że większość rzeczy za dopłatą? Np. lód, lód bez gumy, anal, anal bez gumy?

        Skomentuj

        • Neverminder
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2007
          • 229

          Jak by zaczęła w tym wieku, to może i by miała. Ale nie koniecznie musiała w tym zacząć, a na to, że prawdę ci powie to nie licz, bo jak zapytasz to prawie na pewno skłamie (ogólnie bardzo nie lubią jak się je pyta o cokolwiek związanego z życiem poza zawodowym).
          Wedle tego co one tam wypisują, to nie chcą tego robić, bo nie chcą się czuć odpowiedzialne za to, że młody chłopak ma zacząć życie seksualne w ten sposób, bo nawet jak mają doświadczonego klienta to nawet dla nich pierwsza wizyta nie jest prosta i całkowicie na luzie, a co dopiero dla takiego co jest kompletnie niedoświadczony. Jak rozprawiczają to najczęściej już desperatów koło 30 lat, młodych zaś nie chcą (w większości, część nie ma z tym problemów i stara się do sprawy przyłożyć jak się już taki delikwent trafi). Odnośnie tych dopłat to różnie. W tym biznesie sprawdza się to, że czym droższa tym lepsza (wiadomo, jak wszędzie, tak i tutaj są wyjątki). U tych tańszych to może być tak, że co chwila za coś powinno się dopłacić, a to za kolejny wytrysk, a to loda, a to anala itp. itd. Dodatkowo takie potrafią bardzo oszukiwać na czasie i tak na prawdę to wiele z tej zabawy mieć nie będziesz. Także jak iść, to lepiej do sprawdzonej co ma dobre opinie od klientów.

          Skomentuj

          • Black Panther

            dzięki ziom, pójdę do takiej co ma dużo pochwał na stronie. Ale odnośnie "rozmowy" z nią: przez te niecałe 60 minut chyba wypada się do niej jakoś odezwać? Przecież to nie robot. Nie będę jej pytał czy studiuje, ile lat jest prostytutką, ile zarabia miesięcznie, ale coś trzeba powiedzieć. Ale nie wiem co. Chyba, że ona zacznie rozmowę? Jak to wygląda?

            Skomentuj

            • Neverminder
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2007
              • 229

              No jasne, że wypada. Wypisują tam, że źle się im pracuje z gburami i zawsze lepiej jak klient się choć trochę odzywa. Rozmowę to ona raczej zainicjuje po wejściu, bo zapewne będzie się pytać odnośnie twoich preferencji, a potem da ci ręcznik i wyśle pod prysznic.
              Osobiście nie sądzę abyś podczas pierwszej wizyty tak czy inaczej był w stanie prowadzić wykład, także musisz zdać się na nią.
              Odnośnie tych opinii jeszcze, staraj się wyczuć czy nie są naciągane, bo z tego co znalazłem, to np. na sexatlasie wszelkie negatywne są usuwane.

              Weź także przy wyborze pod uwagę, że bez gumy to praktycznie żadna się nie godzi ani loda ani bzykania (co w zasadzie jest całkiem dobrą zasadą). Ponadto część nie godzi się na całowanie czy też jakieś nadmierne przytulanie. Także wybierz tak abyś później nie był rozczarowany.
              Last edited by Neverminder; 07-07-11, 19:31.

              Skomentuj

              • Black Panther

                Z takim brzydalem jak ja, to i tak żadna by się chyba nie całowała. Ale z przytulaniem to mnie trochę zmartwiłeś . A co do preferencji to mam powiedzieć jakie bym chciał pozycje? Czy chcę loda? Bo co do anala, to czytałem, że niektóre wykluczają analny albo umożliwiają za dopłatą. Mi tam wystarczyłby lód i zwykły wsad do pochwy. Bo jeśli ona na coś się nie zgodzi, to nie mam zamiaru jej namawiać, ani rozkazywać. Bo nawet jak okażę się kiepski w fiku-miku, to przynajmniej chcę, żeby mnie wspomniała "koleżankom" jako miłego faceta.

                Skomentuj

                • dozymetr

                  Pocałunków niektóre nie oferują, fakt, poza tym uważaj, bo może być, że pocałunki są, ale tylko... ciała, więc migdałków sobie nie zbadacie Należy czytać uważnie ogłoszenie i dopytywać o wszystko, niektóre są cwane i chcą dać jak najmniej, a skasować jak za zboże <zły>

                  Skomentuj

                  • Neverminder
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2007
                    • 229

                    One tam niezły element trafiają nie raz także nie będziesz złym klientem. Najważniejsze ponoć, aby klient był higieniczny i miły, reszta nie jest problemem. Śmieszne są opowieści jak goście przychodzą w jakichś smarach u****ni i upoceni i one je wysyłają pod prysznic, to ci zamiast się umyć to puszczają wodę 10 minut i wychodzą tak jak weszli xD
                    Co do tych preferencji, to myślę, że należy powiedzieć właśnie to co napisałeś. Zresztą jak wspomnisz, że jesteś prawiczkiem już przez telefon i ona nie będzie widziała w tym problemu, to zapewne na miejscu ona sama będzie cię pytać co i jak. Ważne byś dokładnie określił, że nie godzisz się na żadne nieprzewidziane dopłaty i jak będzie za coś wymagała takowej, to ma ci powiedzieć przed (Uważaj też na to, że nierzadko przez telefon nie umawiasz się z dziewczyną z którą spotkasz się na miejscu, także na wejściu najlepiej potwierdzić to co było uzgodnione wcześniej, aby nie było potem niespodzianek). Uwzględnij także to, że dziwki są różne. Jedne ci przypomną o końcu czasu same, inne zaś uważają, że to klient powinien pilnować czasu, a jak przekroczy to dopłaca.
                    Last edited by Neverminder; 07-07-11, 20:44.

                    Skomentuj

                    • Black Panther

                      tego nie wolno, tego nie wolno...cóż, tak też się może zdarzyć . Ale i tak wolę z prostytutką niż np. z koleżanką z roku. Prostytutka mnie nie zna, nie zna moich "danych osobowych", a koleżanka może potem obgadać...Nawet jak "wacław nie dopisze" to i tak nie ma wstydu
                      Będę pamiętał, żeby już podczas rozmowy przez telefon upewnić się co do wachlarzu jej usług.

                      Skomentuj

                      • Neverminder
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2007
                        • 229

                        Masz całkowitą rację, przynajmniej jest anonimowo

                        Skomentuj

                        • Black Panther

                          A u nich w mieszkaniu jest ochroniarz? W moim przypadku nie będzie musiał używać siły, bo pannę będę traktował jak księżniczkę , ale jak będę wchodził/wychodził z klopa, to nie chcę żeby oglądał mojego wacka albo gołe dupsko

                          Skomentuj

                          • dozymetr

                            Ja się nie spotkałem z ochroną, a byłem u kilku w przedziale 20-40, choć pewnie mafia trzyma łapę na biznesie, zbyt dochodowy jest

                            Skomentuj

                            • Neverminder
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2007
                              • 229

                              Ochrona zawsze gdzieś tam jest, nie koniecznie w mieszkaniach. To co mi się nie podoba, to że sporo mieszkań jest nagrywanych, w przedpokojach mogą występować kamerki.

                              Skomentuj

                              • Black Panther

                                to pewnie tylko w agencjach towarzyskich są goryle. A swoją drogą, że te dziewczyny się nie boją tak same w domu obcych facetów przyjmować? Mało to popier*****ńców łazi po mieście....Chociaż pewnie każda ma gdzieś pod ręką jakiś gaz łzawiący albo coś takiego. A w ich pokoju tak właściwie to są jakieś meble, krzesła, biurko, stolik? Bo łóżko na pewno

                                Skomentuj

                                Working...