W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strefy erogenne mężczyzny..

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • onWponczochach
    Ocieracz
    • May 2022
    • 144

    U mnie to będą:penis, jądra, odbyt, sutki, uszy i pewnie wiele innych nieodkrytych miejsc

    Skomentuj

    • Marduk666
      Ocieracz
      • Mar 2015
      • 191

      Najbardziej mnie kręci podczas pieszczot (ustnych czy ręcznych) stymulacja między odbytem a jajkami. Solidnie sprawia przyjemność i owocuje twardym wzwodem o niesamowitym orgazmie nie wspominając.
      Jeśli chodzi o pieszczoty odbytu najmilej wspominam czarną partnerkę, która sama je inicjowała wkładając tam palca czy robiąc mi językiem. Podejrzewam, że mógłbym w ten sposób dojść nawet bez pomocy rąk. Higiena higieną, wiadomo, ale nie każda kobieta jest na tyle odważna by to robić a wiem, że wspomnianej sprawiało frajdę pieszcząc mnie w ten sposób i naprawdę robiła to dobrze. Godzinami mógłbym leżeć i się tym upajać.
      Z mniej standardowych przypomniało mi się jak jedna wbiła mi się językiem do ucha. Nigdy wcześniej nie byłem świadomy efektu, tego jak to wrażliwe a zarazem przyjemne podczas gdy bawi się penisem. Również wzmacnia erekcję i przyspiesza wytrysk.
      0statnio edytowany przez Marduk666; 08-11-22, 11:27.

      Skomentuj

      • Nuder
        Świętoszek
        • Mar 2021
        • 37

        Oczywiście penis. Uwielbiam też całowanie i podgryzanie brzucha i sutków. Lubię dotyk w kroku i lizanie jajek aczkolwiek często mam łaskotki.

        Skomentuj

        Working...