W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najbardziej wyuzdana fantazja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Masaze24h

    To ja chciałbym to zobaczyc mkikikam

    Skomentuj

    • bonifacy01
      Świętoszek
      • May 2017
      • 10

      Napisał mkikikam
      Hmm, nie wiem, czy to bardzo wyuzdane, dla mnie tak - marzy mi się zatłoczony autobus i obcy facet, który zaczyna mnie pieścić pod sukienką. Widzą to inni stojący obok i zaczynają robić to samo, aź ja dochodzę, a im cieknie po nogawkach ;-D. Bomba. Albo w nocnym autobusie z moim facetem, pieprzymy się na siedzeniu, a kierowca obserwuje przez kamerę i wali konia. Tylko żeby wypadku nie spowodował..... albo w tym samym nocnym mój partner pieprzy mnie w usta, a wtedy rzeczony kierowca podchodzi i wkłada mi od tyłu. Takie skromne fantazyjki. MZA miałoby ze mnie pociechę.
      czyli fetysz autobusowy xD
      swoją drogą fajna fantazja

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Napisał mkikikam
        spragnieni2, o ,to ja, ja bym chciała dosiąść dźwigni zmiany biegów....
        O tak, zdecydowanie jedna z lepszych fantazji.

        Gałka biegów z e39 w cipce, mój kutas w dupce
        Pomarzyć można
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • mkikikam

          Aha, czyli ja siadam na gałce zmiany biegów i robię loda spragnieni2, a w tym czasie znowuzapiłem wkłada mi od tyłu, a masaze24h i bonifacy się przyglądają ..... hihi, tak wychodzi z tego co piszecie.
          Żarcik taki.... matko, ósma rano a ja mam takie myśli, lepiej pójdę kawę zrobić. Albo lepiej melisę...
          Swoją drogą to musiałby być spory samochód ;-)

          Skomentuj

          • Masaze24h

            Napisał mkikikam
            Aha, czyli ja siadam na gałce zmiany biegów i robię loda spragnieni2, a w tym czasie znowuzapiłem wkłada mi od tyłu, a masaze24h i bonifacy się przyglądają ..... hihi, tak wychodzi z tego co piszecie.
            Żarcik taki.... matko, ósma rano a ja mam takie myśli, lepiej pójdę kawę zrobić. Albo lepiej melisę...
            Swoją drogą to musiałby być spory samochód ;-)
            Ja tez chce Cie zerznac nie tylko sie przygladac

            Skomentuj

            • mkikikam

              Napisał Masaze24h
              Ja tez chce Cie zerznac nie tylko sie przygladac
              Taką miałam cichą nadzieję

              Skomentuj

              • znowuzapilem
                SeksMistrz
                • Nov 2010
                • 3555

                Napisał mkikikam
                Swoją drogą to musiałby być spory samochód ;-)
                No myśle że e39 bedzie odpowiednie przez szeroki tunel środkowy
                Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                Skomentuj

                • przyjaciel40
                  Perwers
                  • Jul 2010
                  • 1116

                  Napisał mkikikam
                  spragnieni2, o ,to ja, ja bym chciała dosiąść dźwigni zmiany biegów....
                  W czym problem ?????
                  Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • Kalilah
                    Administrator
                    • Mar 2012
                    • 2703

                    Pogawędki i ot proszę zabrać na ot i tam się miziać, lizać, wsadzać dźwignie zmiany biegów, zapitego i nie wiem co jeszcze Dzięki!
                    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                    Regulamin forum

                    Skomentuj

                    • rainboksik
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Feb 2007
                      • 199

                      I bezdusznie ucięła mizianie a fantazje mieli wyuzdane, kierowca by w drzewo zapiździł to by wszyscy naraz orgazmu dostali

                      Skomentuj

                      • Lex31
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 395

                        Napisał Kalilah
                        Pogawędki i ot proszę zabrać na ot i tam się miziać, lizać, wsadzać dźwignie zmiany biegów, zapitego i nie wiem co jeszcze Dzięki!
                        Fajnie się akcja rozwijała, wszyscy podglądali, aż przyszła Kali i kazała się schować pod kołdrę
                        Moją fantazją pozostaje niezmiennie seks w kościele. Uprzedzając wasze pytania - nie - nie z księdzem. By the way - są tu jakieś zakonnice?
                        friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                        Skomentuj

                        • Kalilah
                          Administrator
                          • Mar 2012
                          • 2703

                          Przenieście się do fantazji o użytkownikach, a najlepiej na jakiś ot. Sama chętnie poobserwuję tę dyskusję
                          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                          Regulamin forum

                          Skomentuj

                          • Lex31
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2009
                            • 395

                            Kalilah - liczyłem że odezwą się zakonnice...

                            Żebyś mnie nie wypieprzyła za ot, dodam że zakonnica z fantazji nie musi być dziewicą, a kościół nie musi być zupełnie pusty. Świętokradztwo chodzi mi po głowie.
                            friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                            Skomentuj

                            • tomaszjeka1972
                              Świętoszek
                              • Sep 2017
                              • 7

                              Moja fantazja? Kobieta w kasku motocyklowym z zamkniętym wizjerem się masturbuje. Albo stymuluje mnie ręką i pozwala eksplodować na kask. Ewentualnie kobieta w słuchawkach na uszach oddaje mi się na wszelkie możliwe sposoby. Trochę to perwersyjne i trudne do realizacji ale w środku we mnie siedzi.

                              Skomentuj

                              • Lex31
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Nov 2009
                                • 395

                                Napisał tomaszjeka1972
                                Moja fantazja? Kobieta w kasku motocyklowym z zamkniętym wizjerem się masturbuje. Albo stymuluje mnie ręką i pozwala eksplodować na kask. (...) Trochę to perwersyjne i trudne do realizacji ale w środku we mnie siedzi.
                                W ka-ka-kasku? A co w tym trudnego?
                                friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                                Skomentuj

                                Working...