Gdzie i jak po raz pierwszy widzieliście cipkę/penisa?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aga19
    Świętoszek
    • May 2007
    • 35

    ja pierwszy raz widziałam penisa u mojego brata miałam jakieś 10-11 lat, a potem(15lat) u jakiegoś faceta na ulicy jak sobie dobrze robił
    Last edited by Aga19; 02-08-07, 17:01.
    Boże spraw żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce.

    Skomentuj

    • hellall
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 20

      jak miałem z 7-8 lat to z kolezanką pokazywaliśmy sobie czym się różnimy (to było na wakacjach u babci, więc nasza znajomość trwała 3 tygodnie)

      Skomentuj

      • lolek222
        Świntuszek
        • Jun 2007
        • 87

        W całej okazałości w realu zobaczyłem, kiedy się kąpaliśmy na waleta i koleżanka pływała na plecach, miałem ze 14 lat - cóż to było za przeżycie!!!

        Skomentuj

        • dede
          Świętoszek
          • Jan 2007
          • 15

          U mojej pierwszej dziewczyny sciagnolem jej majtki i szczelilem palcowke miala ciasna cipeczke wczesniej u kuzynki jak sie kapalismy ale to bylo jak bylismy dziecmi
          dede

          Skomentuj

          • emanuela
            Świntuszek
            • Mar 2009
            • 48

            ooo a ja to dopiero jak mialam 18 lat i moj chlopak "kazał" mi go dotykać.....heheheh a ja byłam w szoku:] no bo po co.

            Skomentuj

            • se)(y_student
              Ocieracz
              • Mar 2009
              • 125

              w przedszkoly bawiłem się z koleżanką w lekarza... była to jedna z naszych ulubionych zabaw, pamiętam to dobrze. a później to w wieku 15 lat z moja pierwsza dziewczyną - byliśmy na imprezie i zawedrowaliśmy do pokoju, zamkneliśmy drzwi i petting na całego

              Skomentuj

              • Czekoladoowa

                petting. 17lat.

                Skomentuj

                • Anioka.M
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 102

                  Pierwszy raz widziałam kutasa u mojego taty. Podglądałam wiele razy jak się kąpał w łazience. Raz zobaczyłam jak sobie trzepał podczas kąpieli, nie mogłam zrozumieć co robi, zaintrygowało mnie, że mu urósł i sterczy. Z ciekawości zapytałam starszej koleżanki (nie powiedziałam, że widziałam to u taty) i ona mi wytłumaczyła. Miałam wtedy ok. 11 lat.

                  Anka

                  Skomentuj

                  • lmnt
                    Świętoszek
                    • Apr 2009
                    • 16

                    penisa na zdjęciu w jakimś niemieckim magazynie typu 'Twój weekend'...i zafascynowałam się okrutnie
                    LUST DO IT

                    Skomentuj

                    • benalapril
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 10

                      Ja pierwszy raz widziałem cipkę w wieku 11 lat. Koleżanki dwa lata starsze zrobiły nam striptiz. W zamian mieliśmy im pokazać swoje ptaszki. Ja uciekłem

                      Skomentuj

                      • Maria_Antonina
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 8

                        pierwszy raz zobaczyłam penisa, hmmm malutkiego siusiaka mojego kolegi w wieku 6-7 lat;o wzamian ja musiałam pokazać myche ;]

                        Skomentuj

                        • bi.girl
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 380

                          u swojego pierwszego chłopaka, podczas peetingu. a cipkę u mamy jak byłam mała
                          but if you gimme your love, you won't regret it.
                          now gimme your touch, you won't forget it.

                          Skomentuj

                          • Nabuhodonozor
                            Ocieracz
                            • Apr 2009
                            • 112

                            na lekcji wychowania do życia w rodzinie (nigdy tego nie zapomne)

                            nudziło mi się a koleżanka miał krótką miniówke... zobaczyła jak patrze się na jej nogi (troche żarliwy wzrok )...

                            a że siedzieliśmy w ostatnich ławkach w klasie i nikt na nas nie patrzył to ona lekko się obróciła w moją strone rozchyliła nogi położyła 3 paluszki dwoma z nich rozchyliła wargi trzeci włożyła do środka chwile się pobawiła a ja sobie patrzyłem...

                            to było jakiś miesiąc może dwa miesiące temu a teraz normalnie chodzimy do klasy jakby nigdy nic...

                            no a wcześniej to jeszcze na lekcji matematyki ta sama kumpela miała miniówke i nie miała majtek jakoś udało mi się dostrzec jej dziurke... tylko wtedy nie była tego świadoma

                            to chyba wszystkie razy (jestem jeszcze prawiczkiem )

                            Skomentuj

                            • bartek.22
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 5

                              na zielonej szkole z chłopakami wymienialiśmy się z naszymi kolezankami widoczkami naszych klejnotkow oj dzialo sie dzialo

                              Skomentuj

                              • Gurgun
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 707

                                Jak miałem chyba 5 lat, u młodszej parę lat kuzynki. Nawet palca wsadziłem, chociaż wtedy jeszcze mnie takie rzeczy nie kręciły (resoraki były lepsze )
                                Gurgun - jaki jest każdy widzi

                                Skomentuj

                                Working...