W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Znacie jakies dobre sposoby na ograniczenie ilości masturbacji ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #16
    Napisał e-rotmantic
    Przede wszystkim, gdzie jest napisane, że masturbacji może być za dużo? się.
    może być za dużo.
    Nie ma takiej rzeczy, której nie mogłoby być za dużo, a co za dużo to niezdrowo.

    Skomentuj

    • lewy_87
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2005
      • 242

      #17
      ta masturbacja jest indywidualna bo znam goscia co bawi sie z panienka codziennie ale jak pojdzie do domu to nie moze zasnac jak sobie nie zwali :/ ale to chyba wyjatek

      a to co napisal e-romantic to jak bedzie juz sie mialo dziewczyne ktora wspólzyje to nie bedzie sie z nia spotykac codziennie wiec codzienny seans erotyczny z partnerka odpada a jak jest dobra w tym fachu i chcesz tylko z nia sie bawic i bedzie ci to wystarczalo to nie bedziesz mial potrzeby masturbacji !

      a co do pana ktory zaproponowal zeby walic sobie 20razy pod rzad to tez niezla jadka bo mi sie max udalo zawsze 3 pod rzad pozniej rece wysiadaja :/ ale znam ludzi co po 5 wyciskali dziennie przy dobrym humorze ale 20 to juz magizna cyferka

      Skomentuj

      • dzikakotka
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 107

        #18
        zgadzam sie z tym co juz tu zostalo napisane tzn usun filmiki
        Sny, nawet gdy sa zle, to sie budzisz... Mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi.

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #19
          Usuwanie filmików to zbrodnia. ;] Kolekcjonowane latami, częstokroć zdobyte wieloma wyrzeczeniami i co... tak po prostu wyrzucić? Gdy ja zakończyłem etap prostowania druta naświetlanego kineskopem, wpadłem na pomysł, żeby wszelkie materiały wykorzystać w celach zarobkowych. Handlowałem po prostu tym i owym na necie, a na czatach zawsze znajdą się naiwniacy, którzy kupią.

          Skomentuj

          • Exile
            Seksualnie Niewyżyty
            • May 2005
            • 334

            #20
            Ze swojego doświadczenia wiem ze kasowanie filmów itp jest nic nie wart bo jednej rzeczy nie wykasujesz. Wyobraźnia zawsze zostanie tam gdzie jest a w moim przypadku jest lepsza niż wszystkie filmy
            I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

            Skomentuj

            • DajMiTęNoc
              Perwers
              • May 2005
              • 1153

              #21
              Napisał Nacho
              i chciałbym sie spytac czy znacie jakies dobre sposoby na to by niewalić tyle.
              Może znacie jakis dobry sposób??

              Obetnij sobie małego i wrzuć go do lodówki, jak by sie ci znów zachciało to pędź na pogotowie może jeszcze ci przyszyją.
              Tylko uwarzaj, żeby twoi starzy go nie rzucili psu na pożarcie jako stara spleśniało parówkę. Bo póxniej będziesz musiał psa rozpruć by odzyskać małego.
              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

              Skomentuj

              • glizdziarz
                Banned
                • Sep 2005
                • 1981

                #22
                DMTN myślałem, że to ja podałem najradykalniejszy sposób kolowi ale widzę, że mnie przebiłeś Niezłe a efekt gwarantowany.

                Skomentuj

                • Żabcia
                  Świntuszek
                  • Oct 2005
                  • 48

                  #23
                  Rany juz tak dawno się nie uśmiałam ( to miala być męska pomoc w męskim problemie )
                  Aż się dziwię że nikt mu nie kazał wsadzić między drzwi i laczkiem go .
                  Nie ma jak męska solidarność
                  0statnio edytowany przez Żabcia; 05-11-05, 08:59.
                  Żabcia

                  Skomentuj

                  • glizdziarz
                    Banned
                    • Sep 2005
                    • 1981

                    #24
                    Tyyyy Żabicia to jest niezłe. Laczkiem go laczkie. Nie myślałem, że ty....

                    Skomentuj

                    • Żabcia
                      Świntuszek
                      • Oct 2005
                      • 48

                      #25
                      że co ja hmmmmmmmmmm ???
                      Żabcia

                      Skomentuj

                      • glizdziarz
                        Banned
                        • Sep 2005
                        • 1981

                        #26
                        Nooooo wiesz...... hmmmmmmmmmmmmm SM i te sprawy. Noooo nie myślałem

                        Skomentuj

                        • Nacho
                          Świętoszek
                          • Oct 2005
                          • 22

                          #27
                          Ale wy macie odpowidzi utnij go albo cos tym stylu heheh i co to ma być śmieszne czy co myślicie ze tak tos zrobi buhahahaha. Niekure odpowiedzi dobre ale jednak ciżko z realizają folmow napewno niewykasuje bo to sie mija z celem zawsze mozna sciagnosc nowe. A wzdglendem sprostowania to nieoto chodzi ze niamam partnerki do sexu czy cos bo to nieproblem akurat , ale nawet po sexie niema jak to sobie zwalić heheh

                          Skomentuj

                          • marin1
                            Świętoszek
                            • Nov 2005
                            • 6

                            #28
                            Nie martw się, z wiekiem częstotliwość tego rękodzieła sama Ci spadnie aż do całkowiteko zaniku. Na razie się nie powstrzymuj. Jak mowią " co użyjesz to Twoje"
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj

                            • nox
                              Świętoszek
                              • Nov 2005
                              • 6

                              #29
                              Napisał Nacho
                              Wiem ze masturbacja jest wypas , ale co za duzo to niezdrowo niemoge sie opamietać i chciałbym sie spytac czy znacie jakies dobre sposoby na to by niewalić tyle.
                              Może znacie jakis dobry sposób??
                              Zacznij chodzić na siłownie....zajaraj się tym porządnie. Chodzi tu o testosteron, który jak ćwiczysz zachowuje się jak steryd...

                              Skomentuj

                              • Nacho
                                Świętoszek
                                • Oct 2005
                                • 22

                                #30
                                O człowieku jak chodze na siłownie to też mi sie bzykać chce bo wtedy sie człowiek lepiej czuje wogule nie taki zasiedziały tylko pełen energi wiec to nic niepomaga, kwestia jest zawiłą bo co by sie nierobiło to i tak chce sie pobzykać , a jak to kiedys powidzieła moj kolega z roboty w angli " dobry brandzel zastepuje dwa po*******enia " Pozdro Marian

                                Witam ponownie dawno tu niezagladąłem. Znalazłem super sposob znaczy podziałał w moim przypadku poszedłem poprostu do pracy , o 6 rano musze wstać wracam przed 18 do domu i jestem tak zmeczony ze chce mi sie tylko wziość prysznic i spać :]
                                0statnio edytowany przez sister_lu; 06-03-09, 01:37.

                                Skomentuj

                                Working...