Dziewczyny. Nie przeszkadzają wam cycki?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przyjaciel40
    Perwers
    • Jul 2010
    • 1116

    #31
    Napisał Goldie
    Żylaste cycki? Serio?
    Ciekawe określenie może pokażesz na jakimś zdjęciu, podaj link, albo pokaż Swoje
    Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

    Skomentuj

    • Goldie
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 505

      #32
      przyjacielu, to było wyrażenie odnoszące się do pytania zadanego post przede mną. Nie wkleję żadnego odnośnika, bo nie ma czegoś takiego.
      _____ _____ ___ _

      Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

      Skomentuj

      • przyjaciel40
        Perwers
        • Jul 2010
        • 1116

        #33
        ok dzięki nie czytałem poprzedniego
        Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

        Skomentuj

        • TylkoNagi
          Świętoszek
          • Sep 2017
          • 12

          #34
          Uwielbiam patrzeć na dziewczyny które widać że pod bluzkami nie mają staników.Od razu mają plusy

          Skomentuj

          • truskawka313
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2009
            • 240

            #35
            Nie przeszkadzają mi w niczym. Uwielbiam swoje cycki. I ten męski wzrok kiedy dekolt odrobinę głębszy
            Nic nie trwa wiecznie...

            Skomentuj

            • bartek24
              Świntuszek
              • Oct 2017
              • 97

              #36
              zostaw je na miejscu!
              Napisał Lauren
              Ja mam malutkie cycki, takie A-B (B jak mi się przytyje ), a i tak chętnie dałabym sobie uciąć - uciążliwe to i nieporęczne, jedyna zaleta taka, że jak ktoś wie jak pieścić to może być miło i tyle. Kilka razy sprawdzałam nawet ceny operacji usunięcia piersi, może kiedyś się zdecyduje.

              Skomentuj

              Working...