Pytanie do facetów. Co Was na maxa kręci <podnieca>?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Erien26
    Ocieracz
    • Dec 2016
    • 103

    Zaanagażowanie

    Skomentuj

    • riki35
      Świętoszek
      • Apr 2009
      • 18

      Mnie bardzo kręciło jak we dwójkę z naszym przyjacielem kochaliśmy się z żoną

      Skomentuj

      • Gasior
        Świętoszek
        • Oct 2020
        • 27

        Tu napiszę moje ulubione "to zależy" jest czas że zadziała strój w szczególności bielizna, czasem jest tak że zadziała ogół całego dnia napięcie narasta żeby wieczorem eksplodować, czasem lubię poprostu wziąć to na co mam ochotę ale również fajnie jest gdy to ona weźmie tak jaka ochotę.

        Skomentuj

        • thlo
          Erotoman
          • Jul 2016
          • 513

          Ała to wcale nie jest fajne to jest bolesne jaja bolą jak pomyślę o tym.

          @Gasior masz rację najlepiej jest kiedy nie trzeba się pytać tylko bierzesz i nie dyskutuj
          beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

          Skomentuj

          • thlo
            Erotoman
            • Jul 2016
            • 513

            Jak wchodzę na seks kamerki to czasami mnie kręci jak widzę ładną zadbaną seksowną kobietę a potem przeczytam w jej profilu że ma już 40 albo 50 lat czyli taka seksi dojrzała.
            beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

            Skomentuj

            • kumkacz
              Świntuszek
              • Oct 2006
              • 78

              Fisting analny

              Skomentuj

              • pawel1978
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2013
                • 255

                Może to dziwnie zabrzmi. Lecz lubię u kobiet/dziewczyn naturalność. Jak nie robią operacji plastycznych lub nie wstrzykują botoxu.

                Mam takie 2 młodsze koleżanki w pracy. Może nie są Miss Polski. Lecz dla mnie są podniecające i dla nich zrobiłbym wszystko oraz spędził z nimi resztę życia. Mimo, że mają potomstwo.

                Skomentuj

                • km50
                  Świntuszek
                  • Oct 2023
                  • 52

                  W internacie gdy miałem 19-20 lat, było takie zdarzenie: koleżanka zaproponowała fajną zabawę. Mianowicie, palcami delikatnie pieściła przedramię moje i potem kolegów, wędrując od nadgarstka do zgięcia łokciowego po wewnętrznej stronie, a naszym zadaniem było zamknąć oczy i powiedzieć "już" gdy czuliśmy, że dziewczyna doszła do łokcia. I zawsze było tak, że nie wytrzymywaliśmy i za każdym razem za wcześnie mówiliśmy "już". Może to taka apoteoza przedwczesnego wytrysku?

                  Skomentuj

                  • andone91
                    Świętoszek
                    • Feb 2015
                    • 13

                    Prawdziwy, naturalny, smak i zapach kobiety :p

                    Skomentuj

                    Working...