Old 23-04-18, 22:29   #3026
Piccollo
Erotoman

Cytat:
Napisał DSD Zobacz post
Coś czuję że jak dojdzie co do czego to ta konserwatywna-ale-już-doświadczona dziewczyna będzie bardziej śmiała w zaciąganiu Cię do łóżka niż Ty, bezpruderyjny słingersie-teoretyku Nie obraź się, to nic złego. A jeśli uda Ci się ją zafascynować swoim 'charakterem i poczuciem humoru etc' to Twój brak doświadczenia będzie wręcz kolejną zaletą ('O! To ja mogę takiemu fajnemu facetowi pokazać na czym polega seks'). Oczywiście, jeśli nie uda Ci się jej zafascynować to ten sam brak doświadczenia będzie wadą (to przecież logiczne, no nie? ).
Tzn powiem tak. Dlaczego uważasz, że to ona miałaby być bardziej śmiała (jeśli to pójdzie tym optymistycznym torem i oboje się na coś zdecydujemy)? Pytam ze zwykłej ciekawości.

Tak, jestem sobą. Raz, że nie umiem udawać kogoś kim nie jestem a dwa to nie w moim guście. Jak widać póki co to jej odpowiada, chce kolejnych spotkań, sama jak było widać na pierwszym spotkaniu zainicjowała dosyć znaczący kontakt fizyczny więc...
Piccollo jest online   Reply With Quote
Old 23-04-18, 22:58   #3027
DSD
Perwers

Miasto: na 9 liter

Cytat:
Napisał Piccollo Zobacz post
Tzn powiem tak. Dlaczego uważasz, że to ona miałaby być bardziej śmiała (jeśli to pójdzie tym optymistycznym torem i oboje się na coś zdecydujemy)? Pytam ze zwykłej ciekawości.
Wydukałem, pardon, wydedukowałem to z Twojego hamletyzowania, jej entuzjazmu i swoich wspomnień Jak się okaże że się myliłem to tym lepiej. Dla Ciebie.

Cytat:
Tak, jestem sobą. Raz, że nie umiem udawać kogoś kim nie jestem a dwa to nie w moim guście. Jak widać póki co to jej odpowiada, chce kolejnych spotkań, sama jak było widać na pierwszym spotkaniu zainicjowała dosyć znaczący kontakt fizyczny więc...
I to jest mniej więcej to co tyle osób od tak dawna Ci tutaj sugerowało... Continue.
Old Wczoraj, 06:25   #3028
Piccollo
Erotoman

Hm. A jeśli to będzie szło w dobrym kierunku, jeśli będzie chętna/jeśli będzie inicjować lub odwzajemniać kontakt fizyczny to...robić to samo? Za pierwszym razem się udało.
Piccollo jest online   Reply With Quote
Old Wczoraj, 20:03   #3029
DSD
Perwers

Miasto: na 9 liter

Cytat:
Hm. A jeśli to będzie szło w dobrym kierunku, jeśli będzie chętna/jeśli będzie inicjować lub odwzajemniać kontakt fizyczny to...robić to samo? Za pierwszym razem się udało.
O to właśnie mi chodziło - ona zacznie Cię pieścić a Ty będziesz dumał co tu począć w tej sytuacji? A już na pewno sam nie zaczniesz no bo jest 1000 i 1 powodów, wątpliwości, rozterek i niepewności... Rozumiem to aż za dobrze...

Krótko - jeśli ona 'zainicjuje kontakt fizyczny', to tak, rób to samo co ona , ewentualnie powoli posuwaj się dalej, uważnie obserwując reakcje. Tak na 99,9% reakcją na 'odwzajemnienie zainicjowanego kontaktu fizycznego' będzie szybszy oddech i podobna eskalacja pieszczot z jej strony, nawet jeśli Cię w końcu powstrzyma to raczej się nie obrazi...
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Tags
celibat, fanklub_jonas_brothers, frustracja, niezależność, pogarda, wolność

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania