Kajdanki - jak zacząć?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ulrik
    Świętoszek
    • Feb 2015
    • 20

    Kajdanki - jak zacząć?

    Hej,

    od dłuższego czasu noszę się z zamiarem ostrzejszej zabawy z żoną. Wcześniej nie eksperymentowaliśmy tych klimatach.

    Mam kajdanki na nogi i ręce oraz opaskę na oczy. Na razie chciałbym wykorzystać te gadżety jednak totalnie nie mam pomysłu jak...brakuje mi scenariusza jak to wszystko poprowadzić żeby na końcu żona była skuta.

    Czuję, że to może jej się bardzo spodobać mi zresztą też.

    Mam taki zarys, że robię kolację w domu, potem wspólna kąpiel. Może masaż świecą z opaską na oczy i potem coś dalej?

    Macie jakieś pomysły? Będę wdzięczny.
  • Cervantes
    Ocieracz
    • Oct 2016
    • 103

    #2
    Nie wiem jakie masz kajdanki, ale pamiętaj że jeżeli Twoja żona zacznie się zbyt mocno wyrywać (najpewniej podczas orgazmu kiedy to kobieta bardzo słabo panuje nad swoim ciałem) to bardzo łatwo jest zrobić "kukuś". W najlepszym przypadku będą to mało przyjemnie obtarcia, w najgorszym uszkodzone stawy. Na początek proponowałbym jednak dużo bardziej delikatne szale lub liny. Z moją żoną i kilkoma koleżankami bawimy sie w podobny sposob od paru lat dlatego wiem co jest bezpieczne, a co nie. Decyzja jednak należy do Ciebie.
    A jeżeli szukasz scenariusza to zaproponuj też sesję erotyczną gdy jest tak skrępowana.
    Miłej i BEZPIECZNEJ zabawy

    Skomentuj

    • ulrik
      Świętoszek
      • Feb 2015
      • 20

      #3
      Napisał Cervantes
      Nie wiem jakie masz kajdanki, ale pamiętaj że jeżeli Twoja żona zacznie się zbyt mocno wyrywać (najpewniej podczas orgazmu kiedy to kobieta bardzo słabo panuje nad swoim ciałem) to bardzo łatwo jest zrobić "kukuś". W najlepszym przypadku będą to mało przyjemnie obtarcia, w najgorszym uszkodzone stawy. Na początek proponowałbym jednak dużo bardziej delikatne szale lub liny. Z moją żoną i kilkoma koleżankami bawimy sie w podobny sposob od paru lat dlatego wiem co jest bezpieczne, a co nie. Decyzja jednak należy do Ciebie.
      A jeżeli szukasz scenariusza to zaproponuj też sesję erotyczną gdy jest tak skrępowana.
      Miłej i BEZPIECZNEJ zabawy
      Kajdanki są "bezpieczne" pod względem obtarć. To nie najtańszy produkt od chińczyka tylko gadżet lepszej jakości także o to się nie martwię.

      Masz na myśli erotyczną sesję zdjęciową?

      Skomentuj

      • Cervantes
        Ocieracz
        • Oct 2016
        • 103

        #4
        Tak. Jeżeli ładnie to rozegrasz to będziecie mieli naprawdę fajną zabawę i super zdjęcia.
        Jednak i tak uważał bym z tymi kajdankami.

        Skomentuj

        • ulrik
          Świętoszek
          • Feb 2015
          • 20

          #5
          Napisał Cervantes
          Tak. Jeżeli ładnie to rozegrasz to będziecie mieli naprawdę fajną zabawę i super zdjęcia.
          Jednak i tak uważał bym z tymi kajdankami.
          Tylko jak to rozegrać?

          Skomentuj

          • AniaPaben
            Świętoszek
            • Nov 2017
            • 9

            #6
            tylko uważaj, żeby nie pomyślała, że zabawę wziąłeś z innego łóżka!

            Skomentuj

            • Cervantes
              Ocieracz
              • Oct 2016
              • 103

              #7
              Czyli tak jak już wspominałem: musisz ładnie to rozegrać. A jak dokładnie? No cóż... znasz ją lepiej więc trochę własnej inwencji nie zaszkodzi

              Skomentuj

              Working...