W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wielkosc penisa.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kimirsen
    Ocieracz
    • Apr 2010
    • 120

    #31
    Na wielkość nie ma rady. Jedynie otyli mogą spowodować wizualne powiększenie poprzez schudnięcie. Po prostu część penisa nie będzie utopiona w "brzuchu".
    Poza tym zdrowy tryb życia wpływa na erekcję, a im zdrowsza i mocniejsza, to penis też będzie pełniejszy i większy.
    Medykamenty na powiększenie? Może od razu lepiej na psychę sobie zaaplikować. Rozciągania nie są zbyt bezpieczne i chyba nie warto ryzykować utraty sprawności.

    Skomentuj

    • gregorian
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 2

      #32
      Napisał lady__in__red
      Według mnie ściema jakich mało...

      Ale wydaj te pieniądze i sam się przekonaj...

      Cudów NIE MA ...

      Po drugie... Po co Ci te 17 cm??

      Twoja partnerka od Ciebie tego wymaga, czy naczytałeś się, że im większy tym lepszy??

      Boże, ja nie zrozumiem tej obsesji co do wielkości ...
      Nie dalej niż wczoraj miałem ciekawą dyskusję z koleżanką na ten temat i ona wprost powiedziała że nie lubi dużych kutasów.... co z tego że duży jak ją boli np. podczas analnego...

      Skomentuj

      • Consor
        Ocieracz
        • Dec 2011
        • 187

        #33
        Ode mnie 2 grosze,a trochę eksperymentowalem:

        1) Na mnie np. arginina kompletnie nie działała (brałem pod kątem ćwiczeń siłowych). Zero różnicy jeśli chodzi o stopień erekcji/ sprawność sprzętu.

        2) Swoim popędem a więc i erekcją mogę sterować poprzez dietę. Zakładając kaloryczność X kcal, ograniczam zdrowe tłuszcze i schodzę nieco poniżej zerowego bilansu i ta daaaaam. Zero zainteresowania sexem, nawet porannego drąga nie mam. W drugą stronę jeśli chcę podnieść popęd (poprawić erekcję / sprawność) zwiększam kaloryczność diety, dorzucam m.in. olej kokosowy i brokuły i w ciągu 2-3 dni jestem sex maszyna.

        Sprawdzone wielokrotnie, potwierdzone i u mnie to działa. Przy czym zaznaczam, że ćwiczę moco 6x/ tydzień więc może dlatego organizm jest tak czuły na wszelkie wahania w diecie.

        Na Twoim miejscu zrobiłbym badania hormonów, w szczególności testosteron i kortyzol. W tym wieku to pałą powinieneś łamać szyny kolejowe :]

        Skomentuj

        • Piotr x
          Świętoszek
          • Sep 2015
          • 16

          #34
          Siemano, podziele sie swoim doswiadczeniem, ja w zyciu różnych rzeczy probowalem, nie to ze mam problem ze mi nie chce stac, z twardoscia itd, ale chcialem poeksperymentowac i znajomy polecil mi kamagre, wezmiesz pol tabletki i płka jest twarda jak skala, mozna prety zbrojeniowe penisem wyginac , na mnie to dzialalo okolo 3 godzin i mega mocny orgazm, smialo polecam, najlepiej wziac z godzinke przed stosunkiem, co do powiekszania penisa to sie zgodze z przedmowcami, nie ma sensu kupowac srodkow nawet za 5000zł bo to i tak gówno da, jedyna rzecz jaka polecam to pompka do penisa, pompujesz na 30 minut i palka jest grubsza i spokojnie o 1 cm dluzsza, a i fajna rzecza sa takie ringi na penisa, tez powoduja ze palka jest twarda jak skala a kosztuje to moze 10zł.

          Skomentuj

          • Consor
            Ocieracz
            • Dec 2011
            • 187

            #35
            A czy taki pierścień nie zaburza swoim działaniem naturalnego krążenia i nie powoduje późniejszych problemów?

            Skomentuj

            • Baldur
              Świętoszek
              • Aug 2011
              • 35

              #36
              Powoduje jeśli zostawisz go np. na noc - wtedy skutki mogą być opłakane... Producenci zalecają zaczynać od 10 min a docelowo nie przekraczać 20-30 min. Jeśli jednak używasz go z głową - same pozytywny

              Skomentuj

              • Piotr x
                Świętoszek
                • Sep 2015
                • 16

                #37
                No stary taki pierscien to bajeczna sprawa, pento robi sie twarde i sztywne jak skala, moja byla laska jak na niego siadla to nie mogla sie opanowac, nie bylo z nia kontaktu

                Skomentuj

                • joonek9
                  Banned
                  • Oct 2015
                  • 16

                  #38
                  Polecam zapoznać się z artykułem, ale nie powiem jakim, bo nie będę w kółko reklamował tego samego - opisane 4 metody powiekszajace członka, jeśli się zdecydujesz na któraś to z nich to na tej samej stronie znajdziesz potrzebne informacje.
                  0statnio edytowany przez Kalilah; 23-03-17, 16:58. Powód: reklama

                  Skomentuj

                  • Fanny3
                    Świętoszek
                    • Oct 2015
                    • 3

                    #39
                    Po co Ci przedłużacz do penisa skoro lepiej poświęcić trochę czasu na wydłużenie go. Gdybyś chciał używać takich przedłużaczy to każda kobieta by Cię wyśmiała. Ćwicz codziennie po 15min swojego penisa, wykonuj ruchy jak przy dojeniu krowy i rozciągaj go. Jeśli chcesz mieć lepsze efekty i szybciej to dodaj do tego jakiś preparat na powiększanie penisa.Ciach... możesz cokolwiek.
                    0statnio edytowany przez iceberg; 20-10-15, 10:04. Powód: skoro moze cokolwiek to prosze bez reklamy

                    Skomentuj

                    • CinMar
                      Banned
                      • Sep 2015
                      • 4

                      #40
                      Może spróbuję użyć tego pierścienia, dzięki za informacje.

                      Skomentuj

                      • joonek9
                        Banned
                        • Oct 2015
                        • 16

                        #41
                        Co do rozmiaru polecam artykuł, ale nie powiem jakim, bo nie będę w kółko reklamował tego samego
                        Można dojść do wniosku, ze ważniejsza od długości jest grubość i tak naprawdę kobiety nie potrzebują facetów z członkiem powyżej 16cm.
                        0statnio edytowany przez Kalilah; 23-03-17, 16:58. Powód: reklama

                        Skomentuj

                        • zenek1
                          Świętoszek
                          • Mar 2017
                          • 2

                          #42
                          W dzisiejszych czasach jest wiele metod powiększania członka więc warto się porządnie zastanowić nad pytniem - JAK NIE ŁAMAĆ REGULAMINU i wybrać odpwiednią metodę dla siebie. Dzisiaj to można penisa powiększyć nawet chirurgicznie tylko ze drogo no i nie wiem czy chciałbym zeby ktoś używał skalpa na moim członku, dlatego może lepiej rozważyc naturalne metody jak tabletki itp

                          No brawo dla administratora, jest szybki jak błyskawica, wyłapuje wszystkie linki a do tego te teksty są dobre którymi uzupełnia luki . Ale wracając do tematu powiekszenia i próbując nie łamać regulaminu, warto może zobaczyć w google i sprawdzić jaki preparat najlepiej by nam pomógł w tym wstydliwym temacie.
                          0statnio edytowany przez Kalilah; 13-04-17, 17:09. Powód: post pod postem

                          Skomentuj

                          • Bobi25
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jul 2009
                            • 395

                            #43
                            Kończ Waść wstydu oszczędź. Nie ma żadnych preparatów, które powiększą członka. Są natomiast preparaty zmniejszające zawartość portfela tyle w temacie.

                            Skomentuj

                            • allshows.pl
                              Świętoszek
                              • Apr 2017
                              • 5

                              #44
                              nie ma czegoś takiego jak środek na powiększenie penisa. To podobnie jak przy środkach na porost włosów. Nigdy nie działają i tylko operacyjnie można coś zrobić.
                              http://beztabu.coml

                              Skomentuj

                              Working...