W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ona nie może się zdecydować

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • diva
    Świętoszek
    • Apr 2010
    • 5

    Ona nie może się zdecydować

    Mam małe pytanko. Otóż, jestem biseksualna i właściwie wszyscy w moim otoczeniu o tym wiedzą. Niedawno przyjaciółka zapoznała mnie z koleżanką. Zaczęłyśmy rozmawiać, często się spotykamy na imprezach i ogólnie chodzimy do tego samego liceum. Problem polega na tym, że ona mnie bardzo pociąga. Kilka razy po pijaku wylądowałyśmy same w pokoju, albo gdzieś na ławce i lizałyśmy się, ale oa na nic więcej nie daje się namówić. Twierdzi, że nie interesują ją dziewczyny. Jednakże ja czuję to seksualne napięcie, kiedy jesteśmy same. Mam wrażenie, że ona się boi. Jak mam jej pomóc odkryć kim naprawdę jest? Przecież gdyby była w 100% hetero to nie lizałaby się ze mną przy byle okazji!
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #2
    Moze ona nie jest gotowa na pieszczoty z kobieta. Namówic jej nie namówisz, z biegiem czasu moze bedzie chciala, moze nie. Nie probuj nic na siłe, bo mozesz ja do wszystkiego zrazic
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • pitchlyn

      #3
      zgadzam sie z poprzednim wpisem

      Skomentuj

      • Sundays
        Świętoszek
        • May 2010
        • 41

        #4
        Słowa zamiast czynów.
        Może przełamie się, kiedy się do siebie zbliżycie?
        Trzeba dać jej troche czasu, to dla niej nowa sytuacja, musi się odnaleźć.
        0statnio edytowany przez Sundays; 01-06-10, 16:11.

        Skomentuj

        • Rezor
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 7

          #5
          albo może ona faktycznie jest 100% hetero tylko chciała zobaczyć jak to jest z dziewczyną i jak ty bardziej zaczęłaś nalegać to ona teraz odmawia i może to skończyć się z zerwaniem nawet znajomości. więc już nic nie rób tylko czekaj na jej ruch...

          Skomentuj

          Working...