Mam fantazje o facetach...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • b-curious
    Świętoszek
    • May 2009
    • 22

    Mam fantazje o facetach...

    Kiedyś może myślałem o tym, ale bardziej w ramach ciekawostki. Tak na poważnie zacząłem myśleć o tym tydzień temu. Zacząłem wchodzić na czat i zagadywali do mnie faceci, którzy chcieli robić loda. Gadałem z nimi trochę z nudów, trochę z ciekawości i muszę przyznać, że nawet mnie to wciągnęło. Zaczęła mnie jarać myśl, że facet mógłby mi obciągać. Narazie tylko tyle. Więc gadałe i gadałem, zacząłem nawet sam zagadywać i rezultatem jest to, że mam kilka namiarów do takich chętnych kolesi z mojego miasta. I tu pojawia się problem, ponieważ...

    Boję się. Faceci mnie zupełnie nie pociągają. Nigdy żaden mi się nie podobał, nie patrzyłem nawet na nich w ten sposób. W życiu nie pocałowałbym faceta ani nie przytulił. Dla mnie to obrzydliwe. W zasadzie interesuje mnie tylko penis. Ale po prostu wstydzę się tych swoich fantazji. Czuję się jakbym robił coś złego, czuję, że mógłbym potem żałować i mieć wyrzuty sumienia, nie daj boże, traumę. Mam nieco wrażliwą psychikę i nie potrafię się tak nie przejmować. W tej chwili chciałbym na początek spróbować seksu oralnego z facetem, przynajmniej najpierw w jego wykonaniu. Ale na myśl spotkania po prostu dostaję paraliżu. Strach, stres i wstyd. Jeden z tych kolesi jutro ma wolną chatę i mieszka blisko, ale nie dam rady się przełamać. Nie wyobrażam sobie zapukać do jego drzwi i wejść, czułbym się strasznie głupio. Ale nadal mam myśli homoseksualne. Czuję się trochę zagubiony, nie wiem co jest ze mną. Wiem, że podniecają mnie tylko kobiety, że z nimi chcę być razem i że nie ma nic lepszego od nich. Ale jednocześnie mam takie fantazje... Nie wykluczam nawet zrobienia loda albo wsadzenia kolesiowi w tyłek.
    Nie wiem co mam ze sobą zrobić, bo z jednej strony to mnie ciekawi i ekscytuje, a z drugiej czuję, że to obrzydliwe. Pewnie są tu faceci z podobnym problemem, doświadczeniami. Liczę, że dadzą rady i pogadają. Póki co jestem rozdarty.
  • Wesoly Jas
    Banned
    • May 2009
    • 239

    #2
    Przeczytalem twoj post i zastanawiam sie kto tak krzywdzi facetow ze zaczynaja interesowac sie plcia meska jakies eksperymenty zabawy penisami - dziewczyny wam nie daja jestescie tak slabi ze nie mozecie sobie znalec kogos kto bedzie was rozladowywal seksualnie a nie odrazu zaczynacie sie interesowac facetami, wrecz mnie to obrzydza i przeraza bo nie tylko ty masz takie zachcianki ale wielu innych forumowiczow. ZAL PL normalnie ze do takiego stopnia sie ponizacie ze parowki sprawiaja wam przyjemnosc. Jak dla mnie to jest to odruch braku ciepla ze ston kobiet dlatego masz mysli o facetach.

    Skomentuj

    • takitamKoles
      Banned
      • Feb 2009
      • 99

      #3
      Wydaje mi się, że jesteś bi i tego nie akceptujesz! Wmawiasz sobie, że pociągają Cię tylko kobiety! Niestety rzeczywistość jest inna, ponieważ pojawiają się myśli związane z facetami! Najlepiej będzie jak spróbujesz sex z facetem! Wtedy będziesz wiedział czy faktycznie kręcą Cię mężczyźni!!! W ogóle ile masz lat kolego???? To ma znaczenie.

      Skomentuj

      • borsuk198721
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 14

        #4
        jak dla mnie to jest to konkretne zboczenie.nie nawidze osób które pocioga ta sama płec.fuj obrzydlistwo
        To po co włazisz do tego działu ?
        Last edited by sister_lu; 31-05-09, 14:59.

        Skomentuj

        • takitamKoles
          Banned
          • Feb 2009
          • 99

          #5
          Napisał borsuk198721
          jak dla mnie to jest to konkretne zboczenie.nie nawidze osób które pocioga ta sama płec.fuj obrzydlistwo
          Naprawdę doradziłeś koledze!!!!!!! Gratuluję ambitnej wypowiedzi!!!!

          Skomentuj

          • b-curious
            Świętoszek
            • May 2009
            • 22

            #6
            Mam 20 lat.
            Wydaje mi się, że pędzej wmawiam sobie, że chcę spróbowć z facetem niz to, ż podobają mi się tylko kobiety. Tak jak pisałem kolesie mnie brzydzą. Żaden mi się nie podoba i nigdy się nie spodoba. Ale jestem ciekawy jak to jest.

            Skomentuj

            • Berial
              Świntuszek
              • Mar 2007
              • 63

              #7
              Jak dla mnie niekoniecznie jesteś bi. Na moje oko po prostu zwyczajna ciekawość, która bardzo chce zostać zaspokojona, tyle. Obstawiam, że nie da Ci spokoju, dopóki tego nie zrobisz chyba, że potrafisz się mocno zaprzeć i zignorować popęd :>
              "Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe." Albert Einstein

              Skomentuj

              • b-curious
                Świętoszek
                • May 2009
                • 22

                #8
                Ja myślę, że to przez to, że nie mam dziewczyny. Gdybym miał to pewnie nawet nad tym bym się nie zastanawiał. A tak miałem ostatnio kilka nienajlepszych dni, trochę zrezygnowania. I zaczęło mi się mieszać w głowie. Ja w zasadzie nie chcę tego tak bardzo. Pewnie jest jakaś ciekawość, ale jednak myślę, że to tylko fantazja i nic więcej. Kusi po prostu dostępność do tego, bo wystarczy poznałem kilku kolesi, którzy tylko czekają na znak i są gotowi się spotkać. Gdybym miał kobiety równie chętne to wiadomo kogo bym wybrał. Chyba działam wg zasady 'Na bezrybiu i rak ryba'

                Skomentuj

                • borsuk198721
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 14

                  #9
                  bo ja sobie nie wyobrazam tego jak moze facet faceta pociągac seksualnie.moja rada trzeba by pujsc do jakiegos lekarza.i niemam tu złych intencji

                  Skomentuj

                  • takitamKoles
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 99

                    #10
                    Napisał borsuk198721
                    bo ja sobie nie wyobrazam tego jak moze facet faceta pociągac seksualnie.moja rada trzeba by pujsc do jakiegos lekarza.i niemam tu złych intencji
                    Chłopie!!!!!!!! Jaki lekarz! Jesteś z prowincji? Może z innej planety?Troglodyta?

                    Skomentuj

                    • borsuk198721
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 14

                      #11
                      jezeli i ciebie pociogajo faceci jak i kolege to wporządku.ale o ile wiem to takie rzeczy nie są normalne

                      Skomentuj

                      • takitamKoles
                        Banned
                        • Feb 2009
                        • 99

                        #12
                        Napisał borsuk198721
                        jezeli i ciebie pociogajo faceci jak i kolege to wporządku.ale o ile wiem to takie rzeczy nie są normalne
                        Nie, kolesie mnie nie pociągają! Jestem żonatym hetero! Jestem po prostu tolerancyjny! Na tym świecie wiele rzeczy jest niewłaściwych! Konia też nie powinno się walić a przypuszczam ze go bijesz każdego dnia!!!! HAHAHAHAHA

                        Skomentuj

                        • borsuk198721
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 14

                          #13
                          mam tyle lat ze nie bawi mnie walenie konia codziennie.

                          Skomentuj

                          • b-curious
                            Świętoszek
                            • May 2009
                            • 22

                            #14
                            Nie pociągają mnie faceci. Dlatego właśnie nie odważę się na spróbowanie. Co innego gdybym dusił w sobie chęć i wmawiał sobie, że nie chcę. A ja właśnie bardziej wmawiam sobie, że chcę spróbować. Dzisiaj jeden z tych kolesi mnie męczył, chciał się spotkać, ale odmówiłem. Nie zrobię tego chyba nigdy. Nie mam odwagi żeby spróbować. Bo to musiałoby jakieś przymuszenie się z mojej strony, a tak lepiej chyba nie robić. Co innego gdybym nagle znalazł się sam na sam z takim kolesiem to wtedy pewnie już by poszło. Gorzej jest czekać na takie spotkanie, podjąć decyzję, wyjść z domu i stanąć w drzwiach tego faceta. Nie stać mnie na to, nie jestem aż taki odważny. Namawiał mnie dzisiaj mocno, choćby tylko na walanie konia, ale nie zgodziłem się. Lepiej będzie jak znajdę kobietę, a teraz lepiej się wstrzymać.

                            Skomentuj

                            • pitchlyn

                              #15
                              "Wydaje mi się, że jesteś bi "
                              "Jak dla mnie niekoniecznie jesteś bi"
                              po co wogóle takie etykietki sobie przyczepiać, ??

                              wydaje mi sie ze skoro masz taką wolę lub też fantazje to prędzej czy później sie zrealizuje , jak spróbojesz to pewnie stwierdzisz ze to nie to

                              nie rób nic na co nie masz ochoty

                              Skomentuj

                              Working...