Old 29-06-06, 15:58   #51
tommmkos1
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Postów: 72
Cytat:
Napisał rojze
Możesz to jakoś rozwinąć, bo zupełnie nie rozumiem co masz na myśli?
To proste. Homoseksualizm jest aproduktywny, nie ma w swojej naturze sposobności do podtrzymania gatunku. Przekładając na prostszy język: pan i drugi pan nie zrobią sobie dzidziusia. :-)
tommmkos1 jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-06, 22:34   #52
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał tommmkos1
To proste. Homoseksualizm jest aproduktywny, nie ma w swojej naturze sposobności do podtrzymania gatunku. Przekładając na prostszy język: pan i drugi pan nie zrobią sobie dzidziusia. :-)
A ty ile dzieci już spłodziłeś?
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-06, 22:40   #53
YoungStallion
Perwers
 
Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: na południu
Postów: 1 184

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał rojze
A ty ile dzieci już spłodziłeś?
Przyznam sie ze nie podejrzewalem Cie o taka wypowiedz.
Ile on moze zrobic z kobietą jako hetero a ile moze gej ze swoim facetem przy zalozeniu ze chcą miec oczywiscie swoje wlasne potomstwo.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Ostatnio edytowany przez YoungStallion; 29-06-06 at 22:42.
YoungStallion jest offline   Reply With Quote
Old 29-06-06, 23:14   #54
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Miałam na myśli tylko i włącznie to, że mikry promil naszych zachowań seksualnych prowadzi do prokreacji.
U człowieka seks ma wiele innych funcji, i wszystkie one są realizowane w związkach homoseksualnych.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-06, 10:33   #55
rozporek
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 335
Jestem zdecydowanie na NIE.
rozporek jest offline   Reply With Quote
Old 30-06-06, 12:37   #56
tommmkos1
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Postów: 72
Cytat:
Napisał rojze
A ty ile dzieci już spłodziłeś?
To nie jest tematem dyskusji, więc nie odpowiem :-)
tommmkos1 jest offline   Reply With Quote
Old 02-07-06, 23:38   #57
BezLoginu00
Wspomógł BT
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 78

Płeć: Mezczyzna
wolałbym mieć jednego chorego starego niż mieć ich dwóch... moze to i kiedyś przejdzie... ale napewno nie terez (chodzi mi o polske)
__________________
"życie idioty to nie bułka z masłem"
BezLoginu00 jest offline   Reply With Quote
Old 03-07-06, 18:20   #58
rozporek
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 335
Argumenty homoseksualistów i ich giermków wśród hetero są widzę nie do obejścia. Rojze pytająca gostka hetero z forum ile dzieci zrobił do tej pory (o niego bym się raczej nie martwił pod tym względem raczej o gejów i lesbijki których wielbisz), teksty na poziomie - co lepsze dwóch gejów czy rodzina patologiczna etc.. Ludzie - jak można takich argumentów używać, przystawiając jedną patologię do drugiej i mówiąc wybieraj co wolisz ? Szczególnie że z tej całej pro - gejowskiej propagandy można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o sobie samym.. Że jak się nie przepada za homo to się jest krypto homo, oraz - jakie wnioski nasuwają się same widząc wszędzie "argument" wspomniany przeze mnie wyżej - że rodziny hetero to w gruncie rzeczy same patologie, a homoseksualiści to niemalże nadludzie.
rozporek jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-06, 07:52   #59
tommmkos1
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Postów: 72
Cytat:
Napisał rozporek
Argumenty homoseksualistów i ich giermków [...] Że jak się nie przepada za homo to się jest krypto homo, oraz - jakie wnioski nasuwają się same widząc wszędzie "argument" wspomniany przeze mnie wyżej - że rodziny hetero to w gruncie rzeczy same patologie, a homoseksualiści to niemalże nadludzie.
Rzeknę:
w dużej mierze zgadzam się z Tobą i sądzę... i wiem, że jest nas na całe szczęście więcej, choć pewnie wielu boi się otwarcie mówić o tym, że homoseksualizm to niestety nie jest normalne życie normalnych ludzi. Pozdrawiam.
tommmkos1 jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-06, 20:39   #60
rozporek
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 335
Dzięki, również pozdro.
rozporek jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-06, 20:41   #61
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał tommmkos1
homoseksualizm to niestety nie jest normalne życie normalnych ludzi.
Quod scripsi, scripsi.
Logiczna argumentacja nie jest twoją mocną stroną.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-06, 21:22   #62
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Wszystko ma swoje podłoże rojze w etyce
Cytat:
Jedna ze starożytnych odpowiedzi na pytanie "Jak żyć?" brzmi: "Zgodnie z naturą".
Tylko nie probuj mi wmawiać, że skoro człowiek lata samolotem to powinniśmy dać homoseksualistą prawo do adopcji, takijeden juz próbował

Adopcja jest to prawo dane od państwa dla ludzi z uszczerbkiem na zdrowiu, który nie pozwala im spłodzić własnego.

Skoro ten margines społeczeństwa jest normalny to czemu sami się nie rozmnażają? Prokreacja pozwala na zachowanie gatunku. Skoro homoseksualiści się nie rozmnażają to znaczy, że są nienaturalni a to oznacza z koleii, że sa nienormalni. Są wbrew naturze więc i pewnie ich orientacja jest nie etyczna ;-)

Czemu gdy człowiek musiał walczyć o przetrwanie w dżungli nie było gejów i lezbijek? Bo ciągoty do tej samej płci to schorzenie, w którym nie widzi się nic złego w uprawianiu seksu z tymi samymi osobami? A może neandertalczyk zamiast bawić się penisem kumpla musiał spłodzić potomka? Dziwne, że jeszcze 400 lat temu nie było na świecie w ogóle homoseksualistów
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-06, 21:40   #63
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
I za to cię lubię, Guciu.
Potrafisz uzasadnić każdą swoją wypowiedź, co zawsze doceniam, jakkolwiek często mam inne zdanie.
Argument naturalne/ nienaturalne nie przemawia do mnie w pierwszym rzędzie dlatego, że ja sama przyszłam na świat właśnie wbrew tej naturze. No i żyję również wbrew niej, bo zgodnie z naturalnymi prawami powinnam była zostać wyeliminowana zanim doszłam do wieku rozrodczego.

Cytat:
Napisał gucio5tys
Dziwne, że jeszcze 400 lat temu nie było na świecie w ogóle homoseksualistów
Byli.
Są.
I będą.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

Ostatnio edytowany przez Rojza Genendel; 05-07-06 at 21:47.
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 05-07-06, 23:41   #64
rozporek
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2005
Postów: 335
Nie ma cin-cin nie ma bobasa, that's all.

Ostatnio edytowany przez rozporek; 05-07-06 at 23:47.
rozporek jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-06, 12:48   #65
tommmkos1
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2005
Postów: 72
Cytat:
Napisał rojze
Quod scripsi, scripsi.
Logiczna argumentacja nie jest twoją mocną stroną.
Tak. Oczywiście masz rację.
tommmkos1 jest offline   Reply With Quote
Old 08-07-06, 15:14   #66
Anhell
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Postów: 26
A niech się żenią czy wychodzą za siebie, a może jakiś neologizm dla tego nowego zjawiska stworzyć. Ale adopcji kategorycznie nie!!! Poza tym mam pytanie: co powiecie swojemu dziecku, gdy spotkacie na mieście dwóch całujących się facetów ,bo z kobietami łatwiej, i dziecko was zapyta, mamo/tato czemu ci panowie się całują. Wybaczcie, może kiedyś tak, ale dzisiaj to już sporadyczność by faceci całowali się na przywitanie!!! Ja mam dylemat, bo nie mam pojęcia co bym powiedział.
Anhell jest offline   Reply With Quote
Old 09-07-06, 01:59   #67
dziewuszka
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Poznań
Postów: 70

Płeć: Kobieta
spojrze na to obiektywnie chociaz zaglosowalam na NIE.. a wiec.. ja rozumiem iz oni czuja sie jak malzenstwo z parwdziwej historii (maz & zona) i,ze chca miec dzieci itd. ale wyobbrazcie sobie przychodzi ktos do dziecka na chate a tu cyk no nieee no bez przessady.. zreszta to by bylo oblesne mowic do faceta mamo.. jako tako ujelam oco mi chodzi
dziewuszka jest offline   Reply With Quote
Old 09-07-06, 19:05   #68
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Anhell
Poza tym mam pytanie: co powiecie swojemu dziecku, gdy spotkacie na mieście dwóch całujących się facetów ,bo z kobietami łatwiej, i dziecko was zapyta, mamo/tato czemu ci panowie się całują.
"Bo się kochają. A kiedy ludzi się kochają, to lubią sie głaskać, dotykać i całować."
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 09-07-06, 19:35   #69
no_body
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2006
Postów: 116

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał dziewuszka
spojrze na to obiektywnie chociaz zaglosowalam na NIE.. a wiec.. ja rozumiem iz oni czuja sie jak malzenstwo z parwdziwej historii (maz & zona) i,ze chca miec dzieci itd. ale wyobbrazcie sobie przychodzi ktos do dziecka na chate a tu cyk no nieee no bez przessady.. zreszta to by bylo oblesne mowic do faceta mamo.. jako tako ujelam oco mi chodzi
Co kryje się pod tym cyk? Już drugi raz to widzę i w tym przypadku nie bardzo rozumiem. Że jak przyjdzie kolega/koleżanka dziecka to co zobaczy? Homoseksualną parę uprawiającą seks? Całującą się, przytulajacą? Czy w ogól dwóch meżczyzn albo dwie kobiety w domu?
Do pierwszych dwóch przypadków- pary homoseksualne pod względem okazywania uczuć zachowują się jak pary het*******ualne, nie należy traktować ich jak pary zboczeńców obściskujących się i uprawiających seks gdzie popadnie i przy wszystkich. To są zwyczajni ludzie, jak przyjdziesz do kogoś to rodzice tej osoby są zajęci swoimi sprawami, praniem, gotowaniem, czytaniem gazety, oglądaniem tv itd., nie zabawiają się w łóżku i nie pieszczą się bo ktoś przyszedł akurat do domu.
Do ostatniego przypadku- czy jak przyjdziesz do kogoś i są dwie kobiety lub dwóch facetów akurat w domu to myślisz że to pewnie homoseksualiści? A może akurat do taty tej osoby przyszedł kolega, wujek? Są takie sytuacje że z różnych przyczyn dziecko mieszka tylko z jednym z rodziców np matką u jakiejś cioci czy koleżanki mamy i są dwie kobiety a lesbijkami nie są.

Co do nazywania faceta "mamo"- nie wiem czemu utarło się przekonanie że w związkach homoseksualnych jest jakiś podział że jedna osoba będzie bardziej męska, a druga bardziej kobieca. Nie ma że w związku dwóch facetów tylko jeden pełni w seksie rolę męską, że mówi na swojego partnera "moja śliczna", "rybko" itp. Oni są ze sobą dlatego że podobają im się osoby tej samej płci, nie doszukują się w partnerze cech innej płci i nie tworzą związków na wzór związków het*******ualnych. Więc niby dlaczego mają wymagać czy też wychowywać swoje dziecko tak by jednego rodzica traktowało jako matkę i mówiło do niego "mamo"?

Ostatnio edytowany przez no_body; 09-07-06 at 19:56.
no_body jest offline   Reply With Quote
Old 11-07-06, 12:26   #70
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Przemyślałem sprawę homoseksualistów i doszedłem do wniosku, że ci ludzie zasługują na takie same traktowanie jak hetero. Homo mimo swojej marginalnej liczby nie powinni być inaczej traktowani przez społeczeństwo. Nad adopcją się jeszcze zastanowię.
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-06, 00:06   #71
dziewuszka
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Poznań
Postów: 70

Płeć: Kobieta
no body na jakim swiecie ty zyjesz? wez se jaj nei rob
dziewuszka jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-06, 00:24   #72
Łukasz85
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Send a message via AIM to Łukasz85
Tak nie moze byc , ze idac po ulicy syn zapyta - tato ,a dlaczego moj kolega ma dwoch starych ? Co mu odpowiem ? kochaja inaczej ?
Dlaczego decyduje sie za dziecko od jego pierwszych chwil o jego dalszych losach ? Adopcja zwiekszy populacje HOMO , dzieciak wychowany w tych klimat uzna , ze to spoko i normalne .
Ogolnie wisza mi te wszystkie parki M+M K+K , ale niech to robia w domu , a nie ze bede musial ogladac dwoch kolesi na ulicy . Powinni sie z tym ukrywac , a nie paradowac i wprowadzac zamieszania :d
To jest mniejszosc , to nie sa zdrowi ludzie - trudno powiedziec do dzisiaj , zdrowi czy nie .
No i nazwa parady - PARADA ROWNOSCI - kolo chce byc na rowni ze mna <Sciana>
Łukasz85 jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-06, 18:19   #73
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Wiesz, w sumie mogłabym powiedzieć że twoje argumenty są na poziomie Faktu, niemniej jednak Fakt z założenia jest szmatławcem, a ty wyglądasz na dość inteligentnego i miłego faceta.
Myślę, że tolerować, trzeba zrrozumieć... a żeby zrozumieć trzeba poznać. Ale nie z drugiej ręki, tylko osobiście.

Cytat:
Napisał Łukasz85
Tak nie moze byc , ze idac po ulicy syn zapyta - tato ,a dlaczego moj kolega ma dwoch starych ? Co mu odpowiem ? kochaja inaczej ?
Różne rzeczy były uznawane za złe i niemoralne, gdy widziano je na ulicy. Na przykład kobiety w spodniach.

Cytat:
Napisał Łukasz85
Dlaczego decyduje sie za dziecko od jego pierwszych chwil o jego dalszych losach ? Adopcja zwiekszy populacje HOMO , dzieciak wychowany w tych klimat uzna , ze to spoko i normalne .
A jeśli przyjmiemy, że jest to "spoko" i normalne?

Cytat:
Napisał Łukasz85
Ogolnie wisza mi te wszystkie parki M+M K+K , ale niech to robia w domu , a nie ze bede musial ogladac dwoch kolesi na ulicy . Powinni sie z tym ukrywac , a nie paradowac i wprowadzac zamieszania :d
Ja sama nie lubię publicznie okazywać uczuć... ale czasem mam na to ochotę. I wiesz, myslę, że nie byłoby fajnie mieć świadomość, ze za trzymanie za rekę albo pocałowanie mojego faceta mogę dostać w*******. A przecież każdy z nas mógłby być homoseksualistą.

Cytat:
Napisał Łukasz85
No i nazwa parady - PARADA ROWNOSCI - kolo chce byc na rowni ze mna <Sciana>
Gratuluję wysokiego poczucia właśnej wartości dla społeczeństwa. Zrobiłeś dla nauki i kultury więcej niż powiedzmy Almodovar, Andersen, Bacon czy Van Sant? Nieważne, i tak jesteś lepszy- jesteś hetero...
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-06, 18:37   #74
Łukasz85
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Feb 2006
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Send a message via AIM to Łukasz85
To teraz suprise zapodam :]
W okolicy ( czyt. okrag 30 m od mojego zamieszkania ) jest 3 homo - 2 to para starszych kolesi , ktorzy prowadza zaklad :] I 3 koles to ........moj sasiad. :>
Fajnie sie gada i w ogole spoko kolo , moge napisac , ze sie razem wychowalismy .
Czytalas kiedys artykuly kolesi ktorzy sa gejami ? Kolo sie z tym nie urodzil , w 99% takich artykulow mozna przeczytac , ze koles mial kiedys dziewczyny i mial powodzenie - nagle mu sie zaczeli faceci podobac ? Obstawiam , ze to jakis uraz psychiczny albo cos , wiec to nie jest normalne .Wiec na tym etapie uwazam , ze to choroba - ale nikt oficjalnie tego nie powiedzial - zdania sa podzielone . W mojej opini to choroba , wiec nie chce zeby kolo ktory jest chory uwazal sie za rownego ze mna - nazwa tej parady . ROWNOSCI . On chce byc na rowni ze mna , jak dla mnie to on powinien siedziec cicho w domu i sie zabawiac z kolega . Ale to moja opinia .
Wiele rzeczy na tym swiecie dzieje sie ponad prawom natury i fizyki , ale tutaj akurat biologia itp stworzyla kobiete i mezczyzne to rozmnazania sie i nie jest to naturalne ani wykonalne , zeby 2 kolesi lub 2 laski mialy potomka - naturalna sila rzeczy ......dlatego adopcja .
Ci kolesie mieli wybor w wieku dojrzewania czy wola zagladac pod kiecki czy wola klepac kumpli w posladki . Dziecko przy adopacji ma wybor ? Nie bedzie mialo za zle pozniej , ze tych 2 kolesi/2 laski zrobili/y mu taki syf w zyciu ?
Jak juz wspomnialem , mialem okazje gadac z kolesiem homo i ok , niech nim bedzie , na moich oczach nie caluje sie z drugim kolesiem , na moich oczach nie uprawia seksu - i tak niech zostanie ........No niech juz bedzie , widok dwoch idacych ulica trzymajacych sie za reke jeszcze zniose ........ale idac parkiem na srodku alejki nie mam zamiaru ogladac 2 kolesi /2 laski , bo nawet dziewczyna z chlopakiem jak sie caluje na srodku parku doprawadza mnie czasem do szalu .
A adopcji mowie nie , krzywdzenie dziecka , zakladanie mu z gory narzuconego losu .
Ale temat rzeka, bo co ma zrobic dziecko urodzone w patologicznej rodzinie , matka pije , ojciec bije , a brat 12 letni pracuje na rodzine ........A takich dwoch moze zapewnic lepsze zycie - tutaj jest jedyny aspekt tej adopcji , ale reszta to dla mnie porazka . Tak czy siak dziecko nie powinno byc w ten sposob krzywdzone - bo to jest krzywdzace . A juz na pewno w tym kraju , a pierwsze oznaki "innosci" zaczna sie w szkole podstawowej .
No i wychowany wsrod tej mniejszosci spolecznej bedzie mial narzucane pewne widoki i pewne zachowania tej mniejszosci , co bedzie prowadzic do wzrostu homoseksualistow .
Dwie kobiety maja lepiej , jedna moze isc na in vitro .........
Łukasz85 jest offline   Reply With Quote
Old 12-07-06, 20:08   #75
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Cytat:
Wiec na tym etapie uwazam , ze to choroba - ale nikt oficjalnie tego nie powiedzial - zdania sa podzielone . W mojej opini to choroba , wiec nie chce zeby kolo ktory jest chory uwazal sie za rownego ze mna - nazwa tej parady . ROWNOSCI . On chce byc na rowni ze mna , jak dla mnie to on powinien siedziec cicho w domu i sie zabawiac z kolega .
Rozumiem, że gdy twoja matka ma gorączke to już jest od ciebie gorsza.
Cytat:
Ci kolesie mieli wybor w wieku dojrzewania czy wola zagladac pod kiecki czy wola klepac kumpli w posladki . Dziecko przy adopacji ma wybor ? Nie bedzie mialo za zle pozniej , ze tych 2 kolesi/2 laski zrobili/y mu taki syf w zyciu ?
Uhm... A jak para hetero zaadoptuje 15, 16sto latka, który będzie homoseksualistą to dzięki środowisku znormalnieje i będzie zaglądał pod kiecki czy może nic się nie zmieni i będzie klepał facetów po dupie?
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

Ostatnio edytowany przez gucio5tys; 12-07-06 at 20:15.
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.
   Archiwum