W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nagła, niepohamowana chcica

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Qusso
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 23

    #46
    Oj dlaczego zaraz uciążliwa, trzeba korzystać z życia

    Skomentuj

    • Lilith.
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 439

      #47
      Dlatego uciążliwa że czasem faceta nie mam pod ręką albo trzeba skupić się na czymś innym
      Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

      Skomentuj

      • Venera

        #48
        Oj łapie

        Skomentuj

        • Qusso
          Świętoszek
          • Jul 2010
          • 23

          #49
          Lilith hmm w takiej sytuacji zamykasz oczy i bawisz się sama. To chyba jedyne rozwiązanie

          Skomentuj

          • Lilith.
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 439

            #50
            Wolę mojego faceta . Tak, wiem - jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Mało pocieszające.
            Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

            Skomentuj

            • Qusso
              Świętoszek
              • Jul 2010
              • 23

              #51
              Ale prawdziwe, niestety są takie sytuacje i musimy je zaakceptować, dobrze chociaż, że mozna sie na taki temat wypowiedzieć

              Skomentuj

              • Sajana
                Perwers
                • Mar 2009
                • 852

                #52
                to chyba jakaś choroba, boję się że będzie coraz gorzej- dziś znów mnie dopadło
                Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  #53
                  nie macie za grosz powagi, żeby w pracy na uczelni czy samochodzie zebrało kobiete tak na amory, nie wstyd wam?

                  Skomentuj

                  • HansB
                    Ocieracz
                    • Jul 2011
                    • 116

                    #54
                    jak masz obok za******ego faceta, to wydaje mi się, że żaden facet nie odmówi seksu swojej ukochanej, kiedy jest tak napalona. : D

                    Skomentuj

                    Working...