W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

O Siewcy, Konstantynopolu, Urbanie II, Krucjatach i o tym czego zaczynam się bać.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #16
    Napisał Christophero

    Nie obraź się kolego, aleś nie pojął przekazu - cytoj jesce ros!

    Cóż, jak się zaczyna dyskusję od długaśnego tekstu pełnego kwadratowych paraboli i fragmentów lirycznych to proszę się nie dziwić że ktoś może nie wiedzieć 'co poeta miał na mysli'.

    A to że ktoś kogoś oskarża o 'zabójstwo' polityczne w Łodzi? Sporo osób wierzy że 10 kwietnia zabito urzędującego prezydenta i mnóstwo dostojników, tak więc nic nowego.
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • Christophero
      Banned
      • Feb 2009
      • 1039

      #17
      Napisał DSD
      Cóż, jak się zaczyna dyskusję od długaśnego tekstu pełnego kwadratowych paraboli i fragmentów lirycznych to proszę się nie dziwić że ktoś może nie wiedzieć 'co poeta miał na mysli'.

      .
      Miałem jedną znajomą koleżankę, która jak coś zaczynałem opowiadać bardziej skomplikowanego to mówiła:
      "nie ******* krzysiu tylko rżnij!"

      rozumiem więc że niektórym trzeba przekazywać sprawy we fraszce.

      Skomentuj

      • Nolaan

        #18
        Ja nie wiem. Serio. Suszę sobie łeb całym tym bajzlem, bo na przekór wszystkiemu kocham ten kraj i chciałbym, zeby się coś dobrego w końcu tu zaczęło dziać. I skumać nie mogę w swej wieśniackiej prostocie i nieskomplikowaniu umysłowym dlaczego jest coraz gorzej?

        Skąd w politykach, których wybraliśmy żeby poprawiali ten kraj, tyle nienawiści, pieniactwa i pędu do rozwałki?
        Nie ogarniam tego.

        Skomentuj

        • outgoing
          Perwers
          • Apr 2009
          • 807

          #19
          Bo my Polacy, co zresztą pokazuje historia, lubimy robić rozpierduchę niezależnie od tego czy jest ona potrzebna czy nie...
          The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

          Skomentuj

          • Nolaan

            #20
            Z reguły wtedy, kiedy albo potrzebna nie jest, albo jest z góry przegrana.

            Skomentuj

            Working...