Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 31-05-09, 02:53   #1
b-curious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
Mam fantazje o facetach...
Kiedyś może myślałem o tym, ale bardziej w ramach ciekawostki. Tak na poważnie zacząłem myśleć o tym tydzień temu. Zacząłem wchodzić na czat i zagadywali do mnie faceci, którzy chcieli robić loda. Gadałem z nimi trochę z nudów, trochę z ciekawości i muszę przyznać, że nawet mnie to wciągnęło. Zaczęła mnie jarać myśl, że facet mógłby mi obciągać. Narazie tylko tyle. Więc gadałe i gadałem, zacząłem nawet sam zagadywać i rezultatem jest to, że mam kilka namiarów do takich chętnych kolesi z mojego miasta. I tu pojawia się problem, ponieważ...

Boję się. Faceci mnie zupełnie nie pociągają. Nigdy żaden mi się nie podobał, nie patrzyłem nawet na nich w ten sposób. W życiu nie pocałowałbym faceta ani nie przytulił. Dla mnie to obrzydliwe. W zasadzie interesuje mnie tylko penis. Ale po prostu wstydzę się tych swoich fantazji. Czuję się jakbym robił coś złego, czuję, że mógłbym potem żałować i mieć wyrzuty sumienia, nie daj boże, traumę. Mam nieco wrażliwą psychikę i nie potrafię się tak nie przejmować. W tej chwili chciałbym na początek spróbować seksu oralnego z facetem, przynajmniej najpierw w jego wykonaniu. Ale na myśl spotkania po prostu dostaję paraliżu. Strach, stres i wstyd. Jeden z tych kolesi jutro ma wolną chatę i mieszka blisko, ale nie dam rady się przełamać. Nie wyobrażam sobie zapukać do jego drzwi i wejść, czułbym się strasznie głupio. Ale nadal mam myśli homoseksualne. Czuję się trochę zagubiony, nie wiem co jest ze mną. Wiem, że podniecają mnie tylko kobiety, że z nimi chcę być razem i że nie ma nic lepszego od nich. Ale jednocześnie mam takie fantazje... Nie wykluczam nawet zrobienia loda albo wsadzenia kolesiowi w tyłek.
Nie wiem co mam ze sobą zrobić, bo z jednej strony to mnie ciekawi i ekscytuje, a z drugiej czuję, że to obrzydliwe. Pewnie są tu faceci z podobnym problemem, doświadczeniami. Liczę, że dadzą rady i pogadają. Póki co jestem rozdarty.
b-curious jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 03:25   #2
Wesoly Jas
Banned
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 239

Płeć: Mezczyzna
Przeczytalem twoj post i zastanawiam sie kto tak krzywdzi facetow ze zaczynaja interesowac sie plcia meska jakies eksperymenty zabawy penisami - dziewczyny wam nie daja jestescie tak slabi ze nie mozecie sobie znalec kogos kto bedzie was rozladowywal seksualnie a nie odrazu zaczynacie sie interesowac facetami, wrecz mnie to obrzydza i przeraza bo nie tylko ty masz takie zachcianki ale wielu innych forumowiczow. ZAL PL normalnie ze do takiego stopnia sie ponizacie ze parowki sprawiaja wam przyjemnosc. Jak dla mnie to jest to odruch braku ciepla ze ston kobiet dlatego masz mysli o facetach.
Wesoly Jas jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 05:16   #3
takitamKoles
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Wydaje mi się, że jesteś bi i tego nie akceptujesz! Wmawiasz sobie, że pociągają Cię tylko kobiety! Niestety rzeczywistość jest inna, ponieważ pojawiają się myśli związane z facetami! Najlepiej będzie jak spróbujesz sex z facetem! Wtedy będziesz wiedział czy faktycznie kręcą Cię mężczyźni!!! W ogóle ile masz lat kolego???? To ma znaczenie.
takitamKoles jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 05:28   #4
borsuk198721
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
jak dla mnie to jest to konkretne zboczenie.nie nawidze osób które pocioga ta sama płec.fuj obrzydlistwo
To po co włazisz do tego działu ?

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 31-05-09 at 15:59.
borsuk198721 jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 05:51   #5
takitamKoles
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał borsuk198721 Zobacz post
jak dla mnie to jest to konkretne zboczenie.nie nawidze osób które pocioga ta sama płec.fuj obrzydlistwo
Naprawdę doradziłeś koledze!!!!!!! Gratuluję ambitnej wypowiedzi!!!!
takitamKoles jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 06:31   #6
b-curious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
Mam 20 lat.
Wydaje mi się, że pędzej wmawiam sobie, że chcę spróbowć z facetem niz to, ż podobają mi się tylko kobiety. Tak jak pisałem kolesie mnie brzydzą. Żaden mi się nie podoba i nigdy się nie spodoba. Ale jestem ciekawy jak to jest.
b-curious jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 16:05   #7
Berial
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Poza granicami logiki.
Postów: 63

Płeć: Mezczyzna
Jak dla mnie niekoniecznie jesteś bi. Na moje oko po prostu zwyczajna ciekawość, która bardzo chce zostać zaspokojona, tyle. Obstawiam, że nie da Ci spokoju, dopóki tego nie zrobisz chyba, że potrafisz się mocno zaprzeć i zignorować popęd :>
Berial jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 16:30   #8
b-curious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
Ja myślę, że to przez to, że nie mam dziewczyny. Gdybym miał to pewnie nawet nad tym bym się nie zastanawiał. A tak miałem ostatnio kilka nienajlepszych dni, trochę zrezygnowania. I zaczęło mi się mieszać w głowie. Ja w zasadzie nie chcę tego tak bardzo. Pewnie jest jakaś ciekawość, ale jednak myślę, że to tylko fantazja i nic więcej. Kusi po prostu dostępność do tego, bo wystarczy poznałem kilku kolesi, którzy tylko czekają na znak i są gotowi się spotkać. Gdybym miał kobiety równie chętne to wiadomo kogo bym wybrał. Chyba działam wg zasady 'Na bezrybiu i rak ryba'
b-curious jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 18:29   #9
borsuk198721
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
bo ja sobie nie wyobrazam tego jak moze facet faceta pociągac seksualnie.moja rada trzeba by pujsc do jakiegos lekarza.i niemam tu złych intencji
borsuk198721 jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 18:55   #10
takitamKoles
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał borsuk198721 Zobacz post
bo ja sobie nie wyobrazam tego jak moze facet faceta pociągac seksualnie.moja rada trzeba by pujsc do jakiegos lekarza.i niemam tu złych intencji
Chłopie!!!!!!!! Jaki lekarz! Jesteś z prowincji? Może z innej planety?Troglodyta?
takitamKoles jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 18:57   #11
borsuk198721
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
jezeli i ciebie pociogajo faceci jak i kolege to wporządku.ale o ile wiem to takie rzeczy nie są normalne
borsuk198721 jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 19:02   #12
takitamKoles
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 99

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał borsuk198721 Zobacz post
jezeli i ciebie pociogajo faceci jak i kolege to wporządku.ale o ile wiem to takie rzeczy nie są normalne
Nie, kolesie mnie nie pociągają! Jestem żonatym hetero! Jestem po prostu tolerancyjny! Na tym świecie wiele rzeczy jest niewłaściwych! Konia też nie powinno się walić a przypuszczam ze go bijesz każdego dnia!!!! HAHAHAHAHA
takitamKoles jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 19:05   #13
borsuk198721
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 14

Płeć: Mezczyzna
mam tyle lat ze nie bawi mnie walenie konia codziennie.
borsuk198721 jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 20:16   #14
b-curious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
Nie pociągają mnie faceci. Dlatego właśnie nie odważę się na spróbowanie. Co innego gdybym dusił w sobie chęć i wmawiał sobie, że nie chcę. A ja właśnie bardziej wmawiam sobie, że chcę spróbować. Dzisiaj jeden z tych kolesi mnie męczył, chciał się spotkać, ale odmówiłem. Nie zrobię tego chyba nigdy. Nie mam odwagi żeby spróbować. Bo to musiałoby jakieś przymuszenie się z mojej strony, a tak lepiej chyba nie robić. Co innego gdybym nagle znalazł się sam na sam z takim kolesiem to wtedy pewnie już by poszło. Gorzej jest czekać na takie spotkanie, podjąć decyzję, wyjść z domu i stanąć w drzwiach tego faceta. Nie stać mnie na to, nie jestem aż taki odważny. Namawiał mnie dzisiaj mocno, choćby tylko na walanie konia, ale nie zgodziłem się. Lepiej będzie jak znajdę kobietę, a teraz lepiej się wstrzymać.
b-curious jest offline   Reply With Quote
Old 06-06-09, 19:35   #15
pitchlyn
Guest
 
Postów: n/a
Cytat:
"Wydaje mi się, że jesteś bi "
Cytat:
"Jak dla mnie niekoniecznie jesteś bi"
po co wogóle takie etykietki sobie przyczepiać, ??

wydaje mi sie ze skoro masz taką wolę lub też fantazje to prędzej czy później sie zrealizuje , jak spróbojesz to pewnie stwierdzisz ze to nie to

nie rób nic na co nie masz ochoty
  Reply With Quote
Old 08-06-09, 05:55   #16
FireExit
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: UK
Postów: 59

Płeć: Mezczyzna
bardzo dużo mądrych wypowiedzi tu przeczytałem podoba mi sie co napisał
pitchlyn też nie lubie jakich etykietek i próbowania wsadzenia siebie do jakiegoś worka

jestem Bi jestem Homo jestem Hetero... aaa to starszne...

bez sensu :] b-curious moim zdaniem sam dobrze zauważyłeś ze to przez to ze nie masz dziewczyny. wiem to z własnego doświadczenia. Mam 19 lat i przezywam dokładnie to samo co Ty tzn przezywalem bo od paru tygodni jest dziewczyna i kompletnie o tym nie mysle

moja rada: nie spotykaj się bo będziasz miał straszne wyrzuty i tylko sobie psyche zryjesz. Miałem identyczną sytuacje i w ostatniej chwili stchórzyłem i teraz sie z tego ciesze :]

pozdro
FireExit jest offline   Reply With Quote
Old 08-06-09, 06:25   #17
jkjkkkt
Banned
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Postów: 146
Rada dla Ciebie - nie wstydź się, 90% lasek kręcą faceci bi, albo chociaż tacy, którzy nie boją się tego typu eksperymentów.
A głupimi komentarzami się nie przejmuj, nietolerancja charakteryzuje ludzi zakompleksionych i mało inteligentnych.
jkjkkkt jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-09, 01:48   #18
extasylove
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 129

Płeć: Kobieta
A ja wychodzę z założenia,że lepiej żałować,że się czegoś spróbowało,niż żałować,że się tego NIGDY nie zasmakowało. Wyrzuty sumienia? Nawet jeśli sie pojawia,to nie będą Cię męczyć w nieskończoność.

Ja miałam kiedyś małą przygodę z moją dobrą koleżanka i moim facetem.Taki trójkącik.Skończyło sie tylko na pieszczotach,ale to nie było to,czego się spodziewałam.Zupełnie nie odpowiadał mi widok jej rąk na jego penisie,ich całujących się... I to,że jej dotykałam... Co prawda zawsze chciałam spróbować z kobietą,ale raczej z kimś, kogo tak dobrze nie znam.Więc,wracając do tematu, następnego dnia miałam ogromne wyrzuty sumienia,źle sie z tym czułam chyba przez jakieś trzy tygodnie,tym bardziej,że jak juz mówiłam,była to moja bardzo dobra koleżanka.Ale,potem zapomniałyśmy o tym.Czy żałuję?Nie mogę tak powiedzieć.Mogę za to powiedzieć,że przynajmniej upewniłam się,że trójkąt 2k+m nie jest dla mnie.A wyrzuty sumienia szybko przeszły

Nie każda fantazja wygląda tak dobrze w realu,jak w naszej wyobraźni.I na odwrót-niektóre fantazje okazuja sie o wiele przyjemniejsze,niż przypuszczaliśmy.Jedno jest pewne-nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz.A wstyd?Kogo masz sie wstydzić?Przecież nie będziesz miał wypisane na czole,że tego próbowałeś.Eksperymenty to nic złego!Bądź troszkę egoistą,pomyśl o tym,czego TY chcesz spróbować,a nie czego wolno a czego nie wolno,co wypada a co nie.Powodzenia!
__________________
"Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
Bolesław Prus
extasylove jest offline   Reply With Quote
Old 09-06-09, 06:33   #19
b-curious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
Minęło mi Ale przez tydzień miałem takie jazdy. Ale to był dziwny czas. Codziennie wchodziłem na czat, było mi źle, zagadywali kolesie i tak z nimi gadałem i coś mnie wzięło Zwykła głupota, juz o tym zapomniałem Może kieeeeeeeeeedyś z ciekawości spróbuję. Jednak wiem, że potrzebuję dziewczyny i to wszystko
b-curious jest offline   Reply With Quote
Old 10-08-09, 09:34   #20
Brunet091
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Ja tez zawsze chcialem sobie pierwszy raz sprobwac z facetem ale chodzi tu o zrobienie loda,masturbacja i nic wiecej tylko ze zawsze brak chetnych
Brunet091 jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-09, 20:02   #21
b-curious
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 22

Płeć: Mezczyzna
Znowu powróciły te myśli Widać to powraca co jakiś czas. Muszę dodać, że podnieca mnie myśl, że mógłbym spotkać się z obcym, popieścić i jeśli mi się nie spodoba to nigdy się nie odezwać. W końcu i tak nikt by się nie dowiedział Mam nawet chętnych, ale strach mimo wszystko jest zbyt duży...
b-curious jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-09, 00:06   #22
erilen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 144

Płeć: Mezczyzna
Jeżeli nie możesz się zdecydować na omówione spotkanie, to idź do klubu z darkroomem, weź gumki, łyknij coś dla rozluźnienia i zamknij oczy. W inny sposób nigdy się nie przekonasz, a też i nikt tutaj nie może Ci udzielić odpowiedzi na pytanie czy Ci się spodoba. Może jesteś na dość naturalnym etapie testowania granic swojej seksualności, a może lekkim bi bez doświadczeń, albo homo z potężnym blokiem emocjonalnym.

Od siebie mogę Ci powiedzieć tyle, że w żadne sposób nie pociągają mnie mężczyźni "na ulicy", nie oglądam się, nie myślę, nigdy nad tym nie deliberowałem. Ale w pewnych granicach, w łóżku sobie pozwoliłem, w absolutnej większości przypadków w układzie z kobietami (od trzech osób w górę). Nie było tego jakoś bardzo dużo, ale nie były to przykre wspomnienia - głównie chyba z tego powodu, że to były takie sytuacje, w których w ogóle seks/oprawa/osoby były super.

Jak nie masz problemów światopoglądowych i nie boisz się nieprzewidzianych ciągów dalszych (typu chłopak się zakocha i będzie za Tobą łaził ;-), to po prostu zrób co uważasz. Nie daj sobie wmówić takim tu Wesołym Jasiom, że taka ciekawość to niechybna oznaka krzywdy, choroby itd.
__________________
Chrześcijaństwo uczyniło wiele dla miłości czyniąc ją grzechem.
Anatole France

Ostatnio edytowany przez erilen; 17-08-09 at 00:12.
erilen jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-09, 22:48   #23
enterku
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 21

Płeć: Para
Cytat:
Napisał borsuk198721 Zobacz post
jak dla mnie to jest to konkretne zboczenie.nie nawidze osób które pocioga ta sama płec.fuj obrzydlistwo
To po co włazisz do tego działu ?
zeby sie wypowiedzieć kolega wchodzi, popieram 100%
enterku jest offline   Reply With Quote
Old 31-08-09, 23:16   #24
Schatten
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 608

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał enterku Zobacz post
zeby sie wypowiedzieć kolega wchodzi, popieram 100%
enterku - żeby się wypowiadać, trzeba mieć CO powiedzieć... A i forma jest ważna, a Mr. borsuk+cyfry nie sprostał ani treści, ani formie - vide pozostałe posty.

b-curious - określanie siebie jest istotne, człowiek potrafi się wtedy odnaleść we wszechświecie
ale nie martwiłbym się na Twoim miejscu, sex i to co się z nim wiąże - podniecenie, również faceta, jest excytujące i nie znaczy to, że masz jakikolwiek problem, co też nie znaczy, że powinieneś korzystać z propozycji, bo możesz się potem czuć nietęgo...
__________________
...some like it dirty/some like it clean/
some like it tender/and some like it lean/
some fuck for fun/some for prestige...
Schatten jest offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 22:58   #25
montecristo26
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
hmmm , ja jakoś też ostatnio myśle jakby to było zrobić komuś laske lub dać sie przelecieć.Może bym skusił sie ale jakoś kandydatów brak,a jak sa to oblechy
montecristo26 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mniejszości seksualne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.
   Archiwum