Bi, hetero, bi-ciekawski, homo?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Napisał michal_krk
    mazy mi sie lucky pierre - ja penetruje moja dziewczyna a facet w tym czasie mnie.. mmm
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • michal_krk
      Świntuszek
      • Jan 2007
      • 50

      #17
      skad ta mina?

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        Napisał michal_krk
        skad ta mina?
        Bo mon Pierre nie chce być lucky w ten sposób...
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • michal_krk
          Świntuszek
          • Jan 2007
          • 50

          #19
          oj szkoda naprawde. to dla faceta musi byc fantastyczne przezycie

          Skomentuj

          • Domciok1311
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 29

            #20
            A całowałeś się kiedyś z chłopakiem?? , przytulałeś? bo jeśli nie , to nie stwierdzaj faktów, przed spróbowaniem .Myślę ,że jeśli spróbujesz się całować z chłopakiem i Ci się to spodoba , to jestes Bi...przynajmniej ja tak sądzę.

            Skomentuj

            • Santos190
              Świntuszek
              • Feb 2009
              • 64

              #21
              Obrzydzają cię takie aspekty intymne które najczęściej łączą nas z kobietami a więc jesteś bi, facet kojarzy ci się tylko z ostrym seksem a nie żadnym czułościami a więcej gejem nie jesteś ale też nie hetero

              Skomentuj

              • LolitaP
                Świętoszek
                • Mar 2009
                • 1

                #22
                nie zgadzam sie z santosem, Biseksualisci przewaznie maja gorzej od Gejow albowiem oni wogole nie moga sie zdecydowac kogo chca, i w tym seksu jest jak kot naplakal. Tu chodzi o milosc, dzisiejsza popkultura promuje dewize zeby zycie mialo smaczek raz dziewczynka raz chlopaczek, a to ma sie nijak do biseksualizmu. wiem, bo sama jestem, to jest problem z akceptacja tego ze nie jestes stanie POKOCHAC osoby danej plci bo bedziesz czuc ze cos tracisz, bedac naprzyklad z chlopcem nie z dziewczyna. w Lejdis rola adamczyka swietnie ten problem pokazuje.
                Co do twojego problemu chlopie, ja nie wiem czym ty sie martwisz. podnieca cie to, podoba, ku rwa, ciesz sie z tego ze jestes taki urozmaicony ze tak powiem. czytajac to co piszesz stwierdzam, ze ani z ciebie gej ani biseksualista tylko ciekawy swiata mlody chlopak, a to ze kreci cie facet ze wzwodem to nic zlego. kazdy ma jakies zboczenia, a jesli cie to pocieszy to dodam ze mam dobrego kumpla ktpry ubostwia i swietnie rozumie kobiety, co nie zmienia faktu ze lubi sobie pofiglowac z facetem. to tylko inne podejscie do zycia i seksualnsci czlowieka.

                Skomentuj

                • cimek
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 8

                  #23
                  Hmmmmm ja jestem jak ktoś to powiedział bi-ciekawski , ale raczej już widze że moge być bisexualistą. I mi to nie przeskadza kocham i podziwiam dziewczyny , ale sex i tylko on wylącznie nic wiecej , miłość do innego faceta , całowanie i przytulanie mnie obrzydza (bleeeeee) i jakoś to w życiu mi nie przeskadza.

                  Skomentuj

                  • juliusp
                    Ocieracz
                    • Aug 2007
                    • 155

                    #24
                    cimek, a jak sprawdziłeś ten seks z facetem? miałeś już coś?

                    Skomentuj

                    • Bakerman
                      Świętoszek
                      • Jan 2007
                      • 22

                      #25
                      ja jestem zdecydowanie bi-ciekawski
                      Dla mnie kobieta nigdy nie jest dosyć naga.

                      Marcjalis

                      ♀+♂=♥

                      Skomentuj

                      • bi.girl
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2009
                        • 380

                        #26
                        Napisał Bakerman
                        ja jestem zdecydowanie bi-ciekawski
                        ja także
                        but if you gimme your love, you won't regret it.
                        now gimme your touch, you won't forget it.

                        Skomentuj

                        • boy20
                          Świętoszek
                          • Aug 2005
                          • 4

                          #27
                          też jestem bi-ciekawski, ciekaw jestem jaki odsetek facetów tak ma.

                          Skomentuj

                          • badacz
                            Ocieracz
                            • Oct 2009
                            • 156

                            #28
                            Napisał boy20
                            też jestem bi-ciekawski, ciekaw jestem jaki odsetek facetów tak ma.
                            myśle że wielu tak ma tylko się do tego nigdy nie przyzna!!! ja jestem a nawet już mam za sobą sporo przeżyć!!! nie żałuje niczego...
                            --->>>DaNgEruSe<<<---
                            ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                            Skomentuj

                            • radek_k

                              #29
                              Napisał badacz
                              myśle że wielu tak ma tylko się do tego nigdy nie przyzna!!! ja jestem a nawet już mam za sobą sporo przeżyć!!! nie żałuje niczego...
                              jakie miales przezycia i jak one wplynely na twoja seksualnosc?

                              Skomentuj

                              • b-curious
                                Świętoszek
                                • May 2009
                                • 22

                                #30
                                Ja też co jakiś czas mam takie myśli, zresztą pisałem o tym w swoim temacie. Sprawa powraca co jakiś czas, ma dosyć wysokie natężenie, ale potem zanika i znowu już nie myślę, aż do następnego razu. Ja tak samo jak wy jestem zainteresowany tylko jedną częścią ciała faceta. Nie mógłbym patrzeć na twarz. Czasami jak próbowałem patrzeć na facetów na ulicy w tym kontekście to zbierało mnie na wymioty. Z tego właśnie powodu nie sądzę, że kiedyś spróbuję z facetem, za bardzo mnie odpycha. A co jakiś czas fantazjuję co najmniej o oralu, może nawet anal? Ale niestety ta bariera jest nie do pokonania, a nie chcę potem stracić szacunku do siebie albo mieć wyrzuty...

                                Skomentuj

                                Working...