Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 30-10-13, 16:24   #26
sww001
Świętoszek

Miasto: 100lyca

Owszem, ale nie anonimowej dziewczyny to musi być ktoś kogo się pożąda.. a Ty jakbyś zareagowała, gdybyś się dowiedziała, że ktoś komu się mega podobasz coś takiego zrobił z Twoimi?

Cytat:
Napisał sylwia.torun Zobacz post
Jeśli lubicie wąchać i lizać majtki, to brzmi ciekawie
sww001 jest offline   Reply With Quote
Old 31-10-13, 07:38   #27
DrDusz
Banned

Miasto: okolyce stolycy

o tak kradzież majtek pierwsze jakie wąchałem to były majtki mojej matki taki test raczej czy w ogóle pachną. Potem jak gdzieś byliśmy zakradałem się do łazienki i kradłem używane majtki kobiet u których aktualnie byliśmy. nigdy nie kręcił mnie zapach na majtkach mojej dziewczyny czy aktualnie żony. Bardzje podkręca mnie jeśli są to majtki kobiety, która mi się podoba, ale jest dla mnie obca czyli koleżanki żony, żony kolegów. Mam kilka sztuk w swojej kolekcji już niestety bez zapachu. ostatnie majtki jakie ukradłem należały do koleżanki żony. byliśmy na wspólnym wyjściu do teatru wiadomo kobiety wyszykowane po teatrze wpadliśmy do nich zabalowaliśmy i zostaliśmy na noc. w nocy poszedłem do toalety i jak by czekały na mnie leżały pięknie rozłożone na koszu do bielizny wziąłem je powąchałem i wiedziałem, że muszę je mieć. i mam . właśnie trzeba by coś ukraść świeżego...
DrDusz jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-13, 11:41   #28
Hank_Moody
Świętoszek

też kradnę majteczki. nie wiem czemu ale majtki żonki mnie nie kręcą, ale obcych kobiet tak pod warunkiem że wiem do kogo należą dane majteczki
Hank_Moody jest offline   Reply With Quote
Old 17-11-13, 19:41   #29
nicraM
Świntuszek

Mam jedne stringi po swojej byłej,jak i również nagie zdjęcia po niej. Czasami używam ich sobie. Okręcam nimi penisa, delikatnie muskam go nimi, a na koniec tryskam na nie
nicraM jest offline   Reply With Quote
Old 20-11-13, 10:40   #30
Motywatore
Erotoman

Najlepiej tak:

Motywatore jest offline   Reply With Quote
Old 21-11-13, 12:44   #31
basior
Guest

Motywatore dokładnie tak by było wzorcowo
  Reply With Quote
Old 25-09-16, 18:41   #32
blackspecjal
Ocieracz

czasem to robie z noszonymi majteczkami
blackspecjal jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-17, 09:34   #33
magdus6669
Świętoszek

Miasto: Gdańsk

Gratuluję odwagi w podkradaniu majteczek
magdus6669 jest offline   Reply With Quote
Old 07-08-17, 23:53   #34
fitschyk
Ocieracz

Wiele razy i stosuję tą metodę masturbacji do dzisiaj jak mam zajawkę na takie zabawy. Zdarza się czasem, że nawet bielizna po wypraniu już nie wraca do właścicielki/właścicielek (mają tego na tyle, że same nie wiedzą ile) kolekcja systematycznie się powiększa i nie chodzi tu tylko o majtki Ważne, aby przy pierwszym moim użyciu były schodzone przez właścicielkę, a nie wyprane i świeżutkie bo to już tak nie kręci Jak się zabawiam damską bielizną? Albo zakładam na siebie i masturbacja albo zakładam na dłoń... tą którą się masturbuję Głównie satyna i koronki, kolor biały albo czarny. Od samego myślenia już się napaliłem, cholera :/
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Old 09-08-17, 08:01   #35
szlug_i_zapałka
Świntuszek

Miasto: Mazowsze

Cytat:
Napisał Hank_Moody Zobacz post
też kradnę majteczki. nie wiem czemu ale majtki żonki mnie nie kręcą, ale obcych kobiet tak pod warunkiem że wiem do kogo należą dane majteczki
mam dokładnie to samo, wąchałem wielokrotnie i to nie to

Cytat:
Napisał magdus6669 Zobacz post
Gratuluję odwagi w podkradaniu majteczek
magduś czemu odwagi

Ostatnio edytowany przez iceberg; 09-08-17 at 08:17.
szlug_i_zapałka jest offline   Reply With Quote
Old 20-10-17, 15:33   #36
bartek24
Ocieracz

Miasto: Warszawa

nie jara mnie to, ale jeśli masz taki fetysz
bartek24 jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-17, 16:00   #37
Fornaxx
Świętoszek

Ja sam wielokrotnie. Czasem na imprezie u jakiejś koleżanki jak ide do toalety to szperam w koszu na bielizne i znajduje pachnące gatki. Raz podkradłem sąsiadce o parenaście lat starszej i były cudowne. Mam je do teraz ale już zapachu jej nie mają niestety. Z koleżanką miałem relacje troszke jak sexting. Wiedziałem że jest zboczona i bardzi łatwo sie nakręca i robi mokra Wiedziala o moich przygodach z majtkami innych dziewczyn. Pewnego dnia spytała mnie czy nie chciałbym pobawić się jej majteczkami używanymi, ale pod warunkiem że moge z nimi zrobic wszystko oprócz niszczenia i że dostanie je wyprane w przeciągu tygodnia. Przyszła do mnie wieczorem tego dnia bo mieszkała blisko w krótkiej mini (bylo lato). Bylismy sami.Zdjęła przy mnie majtki w których stała. Powiedziala że cała droge (jakies 10 minut) miała w cipce włożony mały wibratorek na pilocik, a wcześniej w tych majteczkach masturbując sie doszła 3 razy. Dala mi majtki przesiąknięte jej soczkami, i wyszła w samej kiecce. Orgazm cudowny zwłaszcze że ze mną pisala cały czas, sama też sie przy tym masturbując. Taka relacja trwala przez 2 lata do momentu aż sie nie przeprowadziła. Dostawałem jej majteczki, rajstopki itd jak chciałem. Kręciło ną że ktoś wącha i liże jej majteczki. Doszlo potem do tego że ona siedziala obok i sama sie palcowała patrząc jak ja sie zabawiam. Do żadnego seksu nie doszlo orpócz paru palcówek lodzikow i 3 razy 69. ������
Fornaxx jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-17, 07:53   #38
fitschyk
Ocieracz

Cytat:
Napisał Fornaxx Zobacz post
...Zdjęła przy mnie majtki w których stała. Powiedziala że cała droge (jakies 10 minut) miała w cipce włożony mały wibratorek na pilocik, a wcześniej w tych majteczkach masturbując sie doszła 3 razy. Dala mi majtki przesiąknięte jej soczkami, i wyszła w samej kiecce. Orgazm cudowny zwłaszcze że ze mną pisala cały czas, sama też sie przy tym masturbując. Taka relacja trwala przez 2 lata ...
... a potem się obudziłem z palcem w D...
Bez obrazy ale bardzo poruszająca historia, do tego stopnia, że mało wiarygodna. Za idealna jak na codzienne realia.
Z drugiej strony... jeżeli to prawda... to cholernie ci zazdroszczę Fajna historia do masturbacji damskimi majteczkami.
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-17, 08:45   #39
Fornaxx
Świętoszek

Wysłałbym jej zdjęcie ale prosiła źebym nie upubliczniał. Tak to bylo jak sie poznałem z ekshibicjonistką i to w dodatku strasznie zboczoną. Dziewczyna jedna na milion, no ale się skonczyło, choć nadal piszemy.
Fornaxx jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-17, 14:20   #40
pinek81
Banned

Miasto: Mieszkam w domu

^_^ czasami moja piękna.. podrzuca mi pod poduszkę jeśli wychodzi przede mna do pracy lub do plecaka oślimaczone majki.. a potem chodzę przez cały dzień z masztem XD.. złe te kobiety są XD
pinek81 jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-18, 18:50   #41
Milenart
Świntuszek

Pamiętam jak kiedyś na jednej z pierwszych randek z nowym chłopakiem zrobiłam mu numer, który go zachwycił. Siedzieliśmy w kąciku przytulnej kawiarenki, było mało ludzi, więc udało nam się dyskretnie pieścić i dotykać pod stolikiem, ale na większe działania nie było warunków. Z resztą nie byliśmy jeszcze na etapie uprawiania sexu -tylko pocałunki i zaawansowane pieszczoty. Tak więc po godzinie takich niewinnych zabaw, gdy byłam już na maksa podniecona wpadłam na szaleńczy pomysł. Przeprosiłam go na chwilę, poszłam do toalety i zdjęłam majteczki. Po chwili wróciłam i wsunęłam mu je do kieszeni. Nigdy nie zapomnę jego miny, gdy zaskoczony je wyjął. Były lepkie od śluzu tak, że biedak pomazał sobie nim dłonie. Popatrzył na mnie z wielkim zdziwieniem i jeszcze większym zachwytem. A ja szepnęłam, że jak ma ochotę na wizytę w toalecie to niech je tam ze sobą weźmie. Zniknął na kilka minut po czym wrócił wyraźnie odprężony. Bardzo nas to zdarzenie do siebie przybliżyło.
Milenart jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-18, 23:23   #42
Don Kam
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Krk

@Milenart

Też bym tak chciał
Don Kam jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-18, 23:12   #43
Milenart
Świntuszek

Cytat:
Napisał Don Kam Zobacz post
@Milenart

Też bym tak chciał
Pewnie większość panów by chciała więc dlatego to zrobiłam z nadzieją, że mu to sprawi przyjemność. Uważam, że w seksie ważna jest inicjatywa, pomysłowość, czasami odrobina szaleństwa. To stwarza, że jesteśmy dla partnera jeszcze bardziej atrakcyjni. Rutyna zabija więc walczę z nią. Na szczęście pomysłów mi nie brakuje.
Milenart jest offline   Reply With Quote
Old 23-02-18, 23:33   #44
lee
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Szczecin

Cytat:
Napisał Milenart Zobacz post
Rutyna zabija więc walczę z nią. Na szczęście pomysłów mi nie brakuje.
Ot, mądra Dziewczyna
Old 27-08-18, 13:35   #45
borntofuck
Świętoszek

pare razy "pożyczyłem" pachnące cipką majteczki mojej wspołlokatorki. było gorąco
borntofuck jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania