Handjob - wasze przygody i doświadczenia.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • puffamartin
    Świętoszek
    • Jun 2011
    • 44

    Mi zona ostatnio zawiązała oczy i założyła cos na niego czułem ze jest to śliskie i przyjemne .Gdy doszedłem okazało się ze był to kaptur od kurtki puchowej blyszczacej

    Skomentuj

    • OlaiKrzyś
      Świętoszek
      • May 2015
      • 26

      Ja uwielbiam kiedy Ola doprowadza mnie ręką, a w zasadzie rękoma. Z początku musiałem troszkę pomagać, bo lubimy długie zabawy i ręce już ją bolały, ale teraz jest lepiej Najczęściej kończymy tak, że ja kładę się na plecach, a ona siada na mnie jedną ręką piszcząc penisa, a drugą masuje jądra. Mam wtedy bardzo mocny orgazm, czując się taki zdominowany

      Skomentuj

      • Anioka.M
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 102

        Uwielbiam sprawiać facetowi przyjemność (wyznaję zasadę: co dajesz - powraca ). Jak lubi ręką - robię to ręką, cipką - to cipką, ustami - to ustami, a dupką - to dupką. Nie zgadzam się nigdy na żadne SM .

        Chyba poszła w środowisku dobra opinia o moich chęciach, bo ostatnio mam coraz więcej adoratorów .

        anka

        Skomentuj

        • men_anonim
          Erotoman
          • Oct 2014
          • 426

          Jak powiada staropolskie przysłowie: "Dobry handjob nie jest zły"

          Skomentuj

          • PSJ
            Ocieracz
            • Dec 2016
            • 198

            Walenie Konika jest wyjątkowe

            Skomentuj

            • tomi22
              Świętoszek
              • Aug 2016
              • 6

              jak czasami siedze w wannie to moja kobieta
              robi mi rączka dobrze w ten sposob ale zazwyczaj wole jak tez jest nago

              Skomentuj

              • Elaseksi
                Świntuszek
                • Nov 2016
                • 57

                Kilka lat temu pociągów było o wiele więcej, nawet co godzinę któryś jechał ... i pasażerów nie było za dużo ... jeździłam z sąsiadem ... mieliśmy 23 minuty w jedną stronę.
                Kawa i cybersex - przyszłość tego świata !

                Skomentuj

                • blackspecjal
                  Ocieracz
                  • Oct 2015
                  • 107

                  Napisał Elaseksi
                  Kilka lat temu pociągów było o wiele więcej, nawet co godzinę któryś jechał ... i pasażerów nie było za dużo ... jeździłam z sąsiadem ... mieliśmy 23 minuty w jedną stronę.
                  robiłaś mu ręką w pociągu? wow super, moje marzenie, najlepiej z nowo poznaną laską

                  btw, fajny handjob
                  Last edited by blackspecjal; 01-01-17, 19:41.

                  Skomentuj

                  • Ola_18+
                    Świętoszek
                    • Jan 2017
                    • 21

                    rąsia jest dobra dla obu partnerów a szczególnie 6 na 9

                    Skomentuj

                    • fabio!
                      Świętoszek
                      • Feb 2015
                      • 27

                      Moje takie najbardziej hardcorowe doświadczenie z handjobem to było wtedy, jak partnerka zaczęła mi to robić w jacuzzi na basenie publicznym Oczywiście byliśmy sami w tym jacuzzi i ono było tak troszkę za ścianą, ale nie do końca... Dodam dla jasności, że finału tam nie było

                      Skomentuj

                      • krau_li
                        Świntuszek
                        • Dec 2021
                        • 65

                        Napisał fabio!
                        Moje takie najbardziej hardcorowe doświadczenie z handjobem to było wtedy, jak partnerka zaczęła mi to robić w jacuzzi na basenie publicznym Oczywiście byliśmy sami w tym jacuzzi i ono było tak troszkę za ścianą, ale nie do końca... Dodam dla jasności, że finału tam nie było
                        Osobiście uważam takie praktyki za s****ysyństwo, na równi z naszczaniem i nasraniem do tej wody. Nawet bez finału.

                        Skomentuj

                        • Erien26
                          Ocieracz
                          • Dec 2016
                          • 103

                          Z poprzednia partnerka zdarzało nam się bardzo często, pewnie ze względu na to ze „dorastaliśmy” razem 😅😅 Bardzo fajna zabawa, trochę mi tego brakuje 😂. Jeżeli chodzi o miejsca to dosłownie gdzie się dało.. w parkach, lasach, nad woda, krzakach, u znajomych na imprezie, pociągu 😅😅😅 czy nawet szkolnym kiblu

                          Skomentuj

                          • Marduk666
                            Ocieracz
                            • Mar 2015
                            • 191

                            Z jedną, może dwiema mam najlepsze wspomnienia jeśli chodzi o handjob, czyli powiem po chłopsku; nikt mi tak dobrze nie walił konia jak one (ciężko powiedzieć która lepiej swojego czasu) i sprawiało mi to więcej przyjemności niż nie jeden lodzik. Sentyment zawsze pozostanie..

                            Skomentuj

                            • onWponczochach
                              Ocieracz
                              • May 2022
                              • 143

                              Handjob, hmmm...raz w kinie poszlo o zaklad z dawna znajoma kto sie odwazy nie miec dolnej bielizny w zwiazku ze wygralem to mialem mozliwosc zaznania orgazmu wiec zrobila mi rekato taka najciekawsza i teoretycznie najbardziej ryzykowna

                              Skomentuj

                              • El_Profanator
                                Świętoszek
                                • Oct 2022
                                • 22

                                Dobry handjob jest naprawdę dobry. Miałem kiedyś dziewczynę, którą perfekcyjnie wyszkoliłem do trzepania mi. Od zera do handjobera. Ahh. 11/10. Rezolutnie z uśmiechem na twarzy i zaangażowaniem - piękna sprawa. Miło wspomnieć.
                                GG: 73809520

                                Skomentuj

                                Working...