W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy (szybki) raz

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wtf?
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 4

    Pierwszy (szybki) raz

    Witam. To mój pierwszy post na forum, chociaż już jakiś czas zaglądam tutaj. Mam pewne obawy i chciałem się was poradzić.

    A więc tak. Jestem już prawie 6 mscy w związku z dziewczyną w moim wieku tj. 18 lat. Od jakiś 4 mscy zaspokajaliśmy się oralnie i ostatnio zdecydowaliśmy, że pora na coś więcej. Dla nas oboje był to pierwszy raz. Zadbałem o miła atmosferę. Przygotowałem kolację, wino, nastój i tak dalej...
    Trochę się podłamałem, bo jak przyszło co do czego to jak to w wielu przypadkach bywa długo się nie nacieszyłem tą chwilą. Pierwszy raz trwał może z 2 minuty, po chwili odpoczynku i ponownym rozpaleniu doszło do drugiego zbliżenia i czas się nieznacznie wydłużył, ale tak samo krótko to trwało.
    Byliśmy obydwoje zaskoczeni, bo jak robi mi loda to musi się sporo napracować, a tu kilkanaście ruchów i po sprawie.

    Obstawiam, że dużą rolę odegrał stres i po części wydaje mi się, że alkohol, którego nie pije za często.

    Wiem, że temat był wałkowany wielokrotnie i często czytałem o takich przypadkach, ale chciałem, aby ktoś zerknął na moją sytuację. Jak jestem w stanie wydłużyć stosunek?
    Tym bardziej, że wcześniej wydawało mi się, że aż taki wrażliwy na dotyk nie jestem.
    Spodziewam się, że to w dużej mierze psychika dlatego chcę z wami wymienić parę zdań, aby być spokojniejszym.
    Pozdrawiam.
  • Margo82
    Perwers
    • Mar 2013
    • 937

    #2
    Nie masz się czym martwić. Skoro to pierwszy raz, to dziwne by było gdybyś wytrzymał godzinę
    Obstawiam, że za którymś kolejnym razem samo przejdzie.
    "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

    Skomentuj

    • KoneserSmaków
      Erotoman
      • Jan 2012
      • 560

      #3
      Jak zauważyłem im dłuższa gra wstępna tym krótszy stosunek, także może zaproponuj szybki numerek

      Skomentuj

      • Johnny Angelo
        Świętoszek
        • Apr 2014
        • 2

        #4
        Przede wszystkim gratulacje W zasadzie Margo82 i Astraja napisały wszystko. Nie przejmuj się, jeśli będziecie się seksić bardzo regularnie, to naturalne stanie się wydłużenie stosunku. Alkohol przed także ma wpływ, no ale przecież nie będziesz za każdym razem pić Obstawiam, że z czasem będzie dobrze, gdyby jednak sytuacja wciąż była dla Ciebie krępująca, możesz erotyczne opóźniające wytrysk. Tak czy inaczej - do dzieła
        0statnio edytowany przez iceberg; 27-04-14, 22:26. Powód: kolega sobie życzy punkty karne za reklamę?

        Skomentuj

        • AreczekSz
          Świętoszek
          • Apr 2014
          • 25

          #5
          No właśnie, to normalne - dziwne, jakby było inaczej

          Skomentuj

          • wtf?
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 4

            #6
            Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wskazówki przyswoiłem i muszę się pochwalić, że drugi raz był świetny. Już bez stresu, bez napiętej sytuacji wszystko poszło po naszej myśli. Obydwoje byliśmy zadowoleni i jesteśmy na tym etapie, że chcemy więcej i więcej. Nacieszyć się sobą nie idzie. Oby tak zostało na długo.

            Pozdrawiam.

            Skomentuj

            Working...