W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pomóżcie zielonemu przed ;]

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • americanos
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 97

    Pomóżcie zielonemu przed ;]

    Witam.
    Tak się składa, że nie jestem doświadczony. Chciałbym w końcu mieć swój pierwszy raz z dziewczyną. Czytałem już wiele rzeczy na temat antykoncepcji i o tym jak stwierdzić czy jesteśmy na to gotowi. Planujemy z dziewczyną to zrobić. Ma to być "spontan" tak więc ona nie zna żadnych szczegółów a ja jednak wolę wiedzieć co nieco niż potem żałować- tutaj pewnie się ze mną zgodzicie.

    No więc mamy po 18 lat, dziewczyna miała już kontakt z poprzednim chłopakiem który zakończył się fiaskiem (nie chce o tym rozmawiać i mówi że to była porażka). Domyślać się jedynie możemy, że partner był "w gorącej wodzie kąpany" lub skończył już przed "linią startu".

    Naczytałem się także, że wiele pierwszych kontaktów seksualnych z dziewczyną kończy się niepowodzeniem; po prostu chłopak kończy po paru sekundach. Chciałbym się tego ustrzec i zastanawiam się nad zakupem prezerwatyw opóźniających wytrysk, nie wiem czy to coś da dlatego piszę tutaj.

    pyt1.
    Jakich prezerwatyw powinienem użyć przy pierwszym razie?

    jeśli to ważne to mój penis ma ponad 16 cm i jest dość gruby
    dodam, że dziewczyna nie bierze tabletek antykoncepcyjnych.


    Kolejne pytanie to pytanie odnośnie samego wejścia. Mam zamiar długo się z nią przytulać, całować itd, następnie planuje pieszczoty oralne jako strona aktywna. Gdy już poczuję, że dziewczyna będize gotowa to zabierzemy się do sedna "sprawy". Nigdy nie widziałem tak na żywo (przepraszam za określenie) myszki kobiety, i nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Wiem tylko, że na pewno będę musiał używać nawilżaczy (lubrykantów?), i wydaje mi się że najlepsze będą na bazie wody aby nie podrażnić delikatnej skóry partnerki.

    pyt.2
    Jak wejść?- wiem głupie pytanie ale proszę o poważne odpowiedzi.

    pyt.3
    Jakich lubrykantów używać?

    pyt.4
    Czego nie robić w czasie stosunku?

    pyt.5
    Co robić w czasie stosunku?

    pyt.6
    Jak obchodzić się z partnerką?
  • ryany
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 2

    #2
    Napisał americanos
    Witam.
    Tak [...]
    pyt.6
    Jak obchodzić się z partnerką? [/B]
    więc mówisz, że ma to być spontan... taaa
    A nie może to być faktycznie spontan? przecież oboje tego jeszcze nie robiliście... ona poprowadzi Ciebie, Ty ją i jakoś będzie. Ale jeżeli chcesz konkretów to zrób tak:
    SZUKAJ > 'PIERWSZY RAZ' > IDŹ

    Skomentuj

    • americanos
      Świntuszek
      • Jul 2006
      • 97

      #3
      jakieś podstawy też trzeba mieć przecież.

      Skomentuj

      • romantica
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 55

        #4
        Moim zdaniem nie możesz tego wszystkiego tak dokładnie analizować i przygotowywac się do realizacji jakis punktów, bo się tak zestresujesz, że niczego nie ździałasz co ma byc to będzie i żadne "super"prezerwatywy cudów nie spowodują, rozgrzej dziewczyne, bawcie się sobą wzajemnie. Najlepiej by było gdybyście najpierw wzięli sobie wspólną kąpiel, bo to rozluźniam,a poza tym będzie Ci przyjemniej ją pieścić w miejscach intymnych, jeżeli zależy Ci na nawilżaczach to możesz pomyśleć np.o Durexie 2in1, w dziewczyne lepiej wchodź powoli i deliktanie, resztaprzyjdzie sama powodzenia! acha szkoda, że ma to byc spontan, bo winko trochę by was rozluźniło
        Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrzą swoje noże...

        Skomentuj

        • kicia!
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 629

          #5
          Napisał americanos
          Wiem tylko, że na pewno będę musiał używać nawilżaczy (lubrykantów?), i wydaje mi się że najlepsze będą na bazie wody aby nie podrażnić delikatnej skóry partnerki.
          jeżeli chcecie używać gumki, to lubrykanty MUSZĄ byc na bazie wody. Wszelkie oleiste substancje uszkodzą lateks.
          Kupcie sobie jakiś żel durexa.

          Skomentuj

          • _mike
            Banned
            • Aug 2007
            • 820

            #6
            Już widze ten spontan

            Skomentuj

            • kopytkowa
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 38

              #7
              seks to tak naturalna sprawa ze nie ma co sie do tego przygotowywac, uczyc sie, czytac itp. poped i podniecenie cie poprowadzi. nie widziales nigdy myszki kobiety? nie musisz, twoj kotek znajdzie droge sam ;p

              Skomentuj

              • majstersex
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 5

                #8
                jesli ma byc dobrze, to bedzie dobrze. chodz mozesz byc bardzo przejety tym wszystkim , i szybko wypalic , ale dasz rade jakos. pozdro

                Skomentuj

                • max.im666
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 25

                  #9
                  pyt.4
                  Nie wołaj z rozkoszy nie jej imienia
                  pyt.5
                  Intuicja Ci powie w trakcie ( 0 stresu, musisz być rozluźniony, lampka wina by pomogła) Możesz jej raz po raz coś szepnąć miłego do uszka np: jesteś wspaniała, uwielbiam to z tobą robić a po wszystkim że to jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu (inne to dzień w którym ją poznałeś)
                  pyt.6
                  Delikatnie ale nie do przesady
                  Dopiero gdy tak naprawdę człowiek dowie się czym jest miłość i jej zazna wtedy zrozumie sens życia

                  Skomentuj

                  • jagodka88
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 7

                    #10
                    jeśli chodzi o gumki to polecam durex performa przedłuzające stosunek a co do nawilżenia to jest taki żel KY który w przeciwieństwie do żeli durexa nie ma żadnych substancji zapachowyh i nie uczuli zarówno ciebie jak i partnerki,powodzenia
                    0statnio edytowany przez jagodka88; 25-02-09, 19:29.

                    Skomentuj

                    • god
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 19

                      #11
                      Napisał max.im666
                      pyt.4
                      Nie wołaj z rozkoszy nie jej imienia
                      pyt.5
                      Intuicja Ci powie w trakcie ( 0 stresu, musisz być rozluźniony, lampka wina by pomogła) Możesz jej raz po raz coś szepnąć miłego do uszka np: jesteś wspaniała, uwielbiam to z tobą robić a po wszystkim że to jeden z najpiękniejszych dni w Twoim życiu (inne to dzień w którym ją poznałeś)
                      hehehe dobrze

                      A co do tematu to przygotuj sobie gumki, jakiś żel, a reszte naprawde rób na spontanie bo Ci może nic z planów nie wyjść...

                      Skomentuj

                      • Kationek
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 749

                        #12
                        1. durex extra safe (znośne o ile ktoś w ogole chce gumy stosować)
                        2. jak masz problem to niech ci po prostu pomoze ehhh
                        3. na co ci lubrykanty? kobiety po grze wstepnej sa z reguły same w sobie całkiem nieźle nawilżone; no chyba ze zamierzasz od razu do anala przejsc
                        4. tego już się dowiesz z doświadczenia
                        5. wprawić w ruch lędźwia zazwyczaj
                        6. delikatnie jesli to pierwszy raz
                        Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                        Skomentuj

                        • Nikaela
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 8

                          #13
                          Prezerwatywy - jakieś ze środkiem opóźniającym, ale raczej nie licz na to, że ten pierwszy raz będzie długi, bardzo prawdopodobne że też szybko skończysz, jeśli będziesz bardzo myślał o technice, czasie, żeby było długo zestresujesz się. Może lepiej założyć że pierwszy stosunek tak dla spróbowania, "przymiarki" oraz że będzie szybko, weźcie to na luz.
                          Nawilżacze - myślę, że będziecie dostatecznie podnieceni, jeśli już też polecam KY jest w aptece lub Aqua glide ale to w specjalnych sklepach , durexa są gorsze do tego paskudna chemia.
                          Odnośnie partnerki - na temat jej pierwszego razu z tamtym - sama pewnie nie wiedziała czego oczekiwać, a ocenia, teraz ty będziesz się starał być lepszy i broń boże jej nie zawieść, nie rozumiem takich dziewczyn, zero wyczucia
                          Jak wejść - pomóż najpierw sobie ręką, naprowadź albo ona niech to zrobi, dalej twój przyjaciel będzie wiedział co robić, to jest wrodzone u mężczyzny . Moim zdaniem to dość ważne bo "celowanie" na ślepo spowoduje (jeśli nie ma się doświadczenia) że skończysz na zewnątrz
                          Czego nie robić - pytać się po 2 sekundach czy jest ci dobrze kochanie np,
                          Przed - jakaś gra wstępna by się przydała ale raczej będziecie bardzo napaleni, wykorzystajcie ją raczej po stosunku jako wstęp do drugiego, tym bardziej, że ma to być spontan.
                          volvo

                          Skomentuj

                          • Żonusia
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 108

                            #14
                            co do nawilżaczów to myślę że obeszłoby się bez.. tym bardziej że to ma być spontan.. Wiadomo że w dzisiejszych czasach gumki wiele ludzi nosi przy sobie ale nawilżacz do spontanu już nie pasuje bo widać że jakoś tam w głowie to zaplanowałeś I popieram poprzedników że Twój przyjaciel będzie wiedział co ma robić a gdyby to nie wychodziło to się tym nie przejmuj i nie stresuj za bardzo bo to nie pomoże ważne żeby obojgu to sprawiało przyjemność

                            powodzenia i oby ten seks na długo został w Twojej głowie

                            Skomentuj

                            • Maped

                              #15
                              To chyba raczej spontan nie będzie z tego co widzę.
                              Ja byłabym jeszcze bardziej zestresowana tak myśląc o tym i się przygotowując do tego. Poza tym sądzę, że zestresujesz swoją dziewczynę jeszcze bardziej jak zobaczy jak bardzo się przygotowałeś i nawet nie powiedziałeś jej o swoich obawach i planach.

                              Skomentuj

                              Working...