W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wino i pochwa

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ASAMITA27
    Banned
    • Sep 2009
    • 94

    #31
    no i znalazłem pomysł dla mojego małego bocznie (uwielbiam lizac c.... ) wiec namowie partnerka do takiej fantazji

    ps.Naughty_girl fajnie miec taka partnerke jak ty

    Skomentuj

    • Naughty_girl
      Ocieracz
      • Sep 2009
      • 100

      #32
      Jak na razie nie daję partnerowi powodów do narzekania
      I won't hurt you, unless you ask me to...
      hurt you.

      Skomentuj

      • oczak
        Erotoman
        • May 2007
        • 377

        #33
        Cóż, sperma też zmienia Ph pochwy. A odnośnie alkoholu, martwiłbym się raczej tym, że płyny wprowadzone do pochwy przedostają się do macicy (przez szyjkę). Tam dopiero alkohol może narobić problemów. Może zastąpić to czymś innym, np. mlekiem, które jest znacznie bezpieczniejsze?
        oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
        --------------------------------------------------------------------------------------------------
        Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

        Skomentuj

        • leonard
          Świętoszek
          • Sep 2009
          • 20

          #34
          Mleko też by nie było złe, w sumie dobry pomysł; piersi z cipką oblane białym strumieniem : )

          Skomentuj

          • 89ciekawy69
            Świętoszek
            • Aug 2009
            • 14

            #35
            do cipki nic nie wlewaliśmy ... ale do pupy ... bitą śmietanę , a potem był ostry anal, było wesoło i fajnie polecam

            Skomentuj

            • lab6
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 22

              #36
              Mieliśmy z moją ukochaną etap w życiu seksualnym z alkoholami.
              Szampan i piwo.
              Najpierw otwierałem butelkę szampana wstawiałem do ciepłej wody aby podgrzać.
              Następnie kochaliśmy się normalnie, a po osiągnięci przez moją ukochaną orgazmu powoli wylewałem szampana na jej ciało.
              Szampan spływał po jej ciele prosto na cipkę z której wszystko zlizywałem.
              Potem wkładałem szyjkę butelki do cipki i wlewałem ile się dało.
              Maja ukochana zwalniała potem wszystkie mięśnie i cała zawartość leciała mi do ust.
              Jakoś szybko nam się to znudziło ale było fajnie.

              Moja ukochana nie przepadała za zlizywaniem ze mnie szampana itp, za to lubi bitą śmietanę zlizywać mojego penisa.

              Skomentuj

              Working...