W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Motywatore
    Erotoman
    • Jun 2006
    • 639

    Napisał Mamuśka
    Nie, to kompletnie nie dla nas. Mój facet nade mną dominuje i tak zostanie, oboje dobrze czujemy się w takim układzie. Chętnie dam mu się związać i robić co tylko zechce, ale jego roli nie przejmę. Jestem świadoma swojej kobiecości, a mąż mój jest dla mnie ideałem faceta. Czułabym się komicznie

    Męża nie chcesz.

    A kobietę? Mogłabyś poczuć się w męskiej roli...

    Skomentuj

    • Motywatore
      Erotoman
      • Jun 2006
      • 639

      Napisał Mamuśka
      Nie, to kompletnie nie dla nas. Mój facet nade mną dominuje i tak zostanie, oboje dobrze czujemy się w takim układzie. Chętnie dam mu się związać i robić co tylko zechce, ale jego roli nie przejmę. Jestem świadoma swojej kobiecości, a mąż mój jest dla mnie ideałem faceta. Czułabym się komicznie

      Męża nie chcesz.

      A kobietę? Mogłabyś poczuć się w męskiej roli...



      Odnosząc się do zdjęcia.

      Tego typu strapon był już omawiany i stwierdzono że może być nie za przyjemny dla kobiety.




      Poszukaj najpierw, a nie robisz zamieszanie na dwa tematy i całą stronę...

      Skomentuj

      • Shaul
        Świętoszek
        • May 2011
        • 26

        Napisał Motywatore

        Poszukaj najpierw, a nie robisz zamieszanie na dwa tematy i całą stronę...

        O co Ci chodzi, po co robisz zamieszanie, dublujesz posty, wstawiasz linki, które wszyscy już widzieli -.-' i jeszcze nic nie warte bo gadasz głupoty.


        To nie jest to samo , przyjrzyj się zdjęciom zanim robisz zamieszanie na 2 posty. Na zdjęciu jest cały produkt, tj. harness i dildo są razem przymocowane fabrycznie tak, że dildo nie wypada w trakcie stosunku.

        Skomentuj

        • Mamuśka
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 37

          Napisał Motywatore
          Męża nie chcesz.

          A kobietę? Mogłabyś poczuć się w męskiej roli...

          Nie marzę o seksie z kobietą. Gdybym już miała się skusić, to na pewno nie w ten sposób. Czułabym się źle w obu opcjach - kiedy ja byłabym zdominowana i odwrotnie. Z kobietą wolałabym stworzyć układ na równym poziomie. No ale nie ma co gdybać, bo jeszcze przez jakiś czas zostanę w klasycznym układzie, bez włączania osób trzecich

          Skomentuj

          • Turbodymomen
            Świntuszek
            • Feb 2011
            • 50

            Witam
            Mam taką sprawę bardzo chciałbym się kochać ze strap onem ze swoją żoną ale nie bardzo wiem jak do niej zagadać by sobie nie pomyślała coś w stylu "lubi sex analny więc jest homo" czy coś w tym stylu. W końcu nie każdy nawet na tym forum rozumie że faceta też może to kręcić a jak już ktoś wcześniej wspomniał nie jest to rozmowa za wszystkimi i w każdym miejscu. Może był ktoś w podobnej sytuacji że nie umiał zagadać do kobiety a ma już to za sobą i mógł by pomóc
            z góry dzieki

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator
              • Mar 2012
              • 2703

              Najlepiej będzie jak jej to po prostu spokojnie wytłumaczysz, nie wiem jakie podejście do tego ma Twoja kobieta, ale raczej nie powinieneś się martwić, że weźmie Cię za geja.
              Wytłumacz, że to sprawia Ci przyjemność i chciałbyś tego spróbować. Nie widzę za bardzo innego wyjścia. Ale może to dlatego iż uwielbiam szczerość i otwartość.
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • spirit_of_orb
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2007
                • 397

                Napisał Turbodymomen
                Witam
                Mam taką sprawę bardzo chciałbym się kochać ze strap onem ze swoją żoną ale nie bardzo wiem jak do niej zagadać by sobie nie pomyślała coś w stylu "lubi sex analny więc jest homo" czy coś w tym stylu. W końcu nie każdy nawet na tym forum rozumie że faceta też może to kręcić a jak już ktoś wcześniej wspomniał nie jest to rozmowa za wszystkimi i w każdym miejscu. Może był ktoś w podobnej sytuacji że nie umiał zagadać do kobiety a ma już to za sobą i mógł by pomóc
                z góry dzieki
                Twoje pytanie wskazuje, że albo jej za bardzo nie znasz i nie gadacie o seksie, albo znasz i przewidujesz że będzie lipa.

                W pierwszym przypadku chyba najlepiej powiedzieć wprost, że chciałbyś tego. Możesz użyć argumentu, że przyjemność z tego typu zabaw nie zależy od orientacji (tyłek to tyłek) i że po prostu chciałbyś być zdominowany przez nią (może obudzisz w niej demona ).

                W drugim przypadku - może mały podstęp? Zakładam, że nie kochacie sie analnie. Może zacząć od tego - jezeli dasz jej do zrozumienia, że chcesz sie dobrać do jej drugiej dziurki to przynajmniej nie powinna pomyśleć, że jesteś gejem*, w każdym razie będzie to mniejszy szok niż strapon. Ponieważ zabawy analne najlepiej zaczynać stopniowo, przy użyciu palców czy zabawek, możesz zaproponować wzajemność na zasadzie ty sie zajmujesz moim tyłkiem a ja twoim... tym bardziej jeśli boi się bólu, możesz wręcz zaproponować, że zaczniecie od Ciebie Jezeli uda Ci się dociągnąć do tego momentu, to dalej powinno jakoś pójść. To szyte grubymi nicmi, ale jedyne co mi przychodzi do głowy.

                *niekoniecznie, dla niektórych zainteresowanie tyłkiem płci obojga równa się '*****stwo'
                przez pryzmat dialektyki sado maso

                Skomentuj

                • Motywatore
                  Erotoman
                  • Jun 2006
                  • 639

                  Napisał Turbodymomen
                  Witam
                  Mam taką sprawę bardzo chciałbym się kochać ze strap onem ze swoją żoną ale nie bardzo wiem jak do niej zagadać by sobie nie pomyślała coś w stylu "lubi sex analny więc jest homo" czy coś w tym stylu. W końcu nie każdy nawet na tym forum rozumie że faceta też może to kręcić a jak już ktoś wcześniej wspomniał nie jest to rozmowa za wszystkimi i w każdym miejscu. Może był ktoś w podobnej sytuacji że nie umiał zagadać do kobiety a ma już to za sobą i mógł by pomóc
                  z góry dzieki
                  1. Powiedz jej żeby zrobiła ci masaż prostaty. Tam jest męski punkt G.
                  Tylko daj jej do przeczytania jakiś instruktarz i rękawiczkę gumową.
                  Kobieta może mieć obawy że nie będzie potrafiła, uszkodzi ci to i owo itp.
                  Jak stwierdzisz że jest ok, to powiesz jej że chciałbyś coś więcej.
                  2.Ściągnij z sieci całą komedię "young people fucking". Na górze strony jest fragment filmu ze strapon w roli głównej.
                  Obejrzyjcie razem, w trakcie filmu możesz pożartować:
                  - ciekawe jak ty byś się czuła z takim gumowym penisem przyczepionym z przodu? Nawet jestem gotowy się "podłożyć" żeby cię zobaczyć.

                  Skomentuj

                  • bac82
                    Świętoszek
                    • Apr 2012
                    • 1

                    Śledzę temat od jakiegoś czasu i najwyższa pora podzielić się wrażeniami. Strap-on to obecnie u mnie fantazja nr 1. Udało mi się dobrze przygotować grunt pod ten gadżet. Tak mi się przynajmniej wydaje. Moja partnerka dała się bez większego problemu namówić nie niewielkie zabawy moją pupą. Zaczęło się niewinnie, od jednego paluszka.... Dość szybko i płynnie skończyło się na trzech. Wrażenia niesamowite. Kolejny kroki był już większe - mocno "przeleciała" mnie parę razy palcami obydwu dłoni. ODLOT!!! Mam nadzieję, że niedługo uda się wprowadzić strap-on lub.... poczuć jej całą dłoń w środku.... Panowie polecam, próbujcie....

                    Skomentuj

                    • Turbodymomen
                      Świntuszek
                      • Feb 2011
                      • 50

                      Dzięki za pomoc
                      Wiesz spirit_of_orb w zasadzie to ją znam bo to moja żona jesteśmy ze sobą już 8 lat z czego 3 małżeństwem. Chodzi raczej o to, że ona nie potrzebuje urozmaiceń jest raczej osobą "tradycyjną" w tych sprawach (woli sex romantyczny) a ja wręcz odwrotnie cały czas szukam czegoś nowego (może dlatego że nie lubie nudy albo jestem seksualnie niewyżyty sam nie wiem) czasami robimy różne inne rzeczy ale przekonać ją do czegoś nowego jest ciężko a strap on wydaje mi się jedną z większych perwersji.
                      Jeszcze raz dzięki za pomoc może kiedyś mi się uda i się odważę

                      Skomentuj

                      • analityk
                        Ocieracz
                        • Jul 2011
                        • 188

                        Zastanawiam się jaką przyjemność może mieć partnerka posuwająć straponem partnera?
                        1) podniecenie, że ma ptaka i rucha?
                        2) jednocześnie zastosować jakiś masażer łechtaczki
                        3) wewnętrzny strapon dopochwowy?
                        4) wewnętrzny wibratorek analny dla niej?
                        5) inne pomysły?
                        0statnio edytowany przez analityk; 19-04-12, 15:20.

                        Skomentuj

                        • Turbodymomen
                          Świntuszek
                          • Feb 2011
                          • 50

                          Może jeszcze kwestia psychiki lub uczucie dominacji. Kobiety do seksu podchodzą trochę inaczej niż my (nie wszystkie) ale u nich trzeba pobudzić psychikę a u nas facetów no cóż.... jesteśmy wzrokowcami i nam wiele do szczęścia nie trzeba
                          Z resztą niech się wypowiedzą panie które bzykają swoich facetów

                          Skomentuj

                          • Motywatore
                            Erotoman
                            • Jun 2006
                            • 639

                            Napisał analityk
                            Zastanawiam się jaką przyjemność może mieć partnerka posuwająć straponem partnera?
                            1) podniecenie, że ma ptaka i rucha?
                            2) jednocześnie zastosować jakiś masażer łechtaczki
                            3) wewnętrzny strapon dopochwowy?
                            4) wewnętrzny wibratorek analny dla niej?
                            5) inne pomysły?
                            Dużo kobiet nie ma orgazmu podczas sexu.
                            Część z nich nie ma nawet za dużo przyjemność.
                            Jak facet się za bardzo spieszy i się pcha gdy ona nie jest podniecona i wilgotna to może to się wiązać z bólem.

                            To po co te kobiety uprawiają sex?

                            Ze strapon może być podobnie- robią to żeby zaspokoić faceta.
                            Część może to kręcić, część nie bardzo.
                            A strapon z wibracjami (takie jak na filmie w linku u góry strony) to chyba ciężko znaleźć.


                            Opinia "bzykaj" pani, by się przydała.
                            -------------------------------------------------------
                            na tym forum kobiety powinny jak np. w harcerstwie, mieć możliwość dodania "znaczka sprawności", w tym przypadku strapon...

                            Skomentuj

                            • paul_78
                              Erotoman
                              • Jul 2007
                              • 470

                              Moja to lubi, bo to "coś innego". Przyjemność zdecydowanie psychiczna, kręci ją fakt zerżnięcia faceta w tyłek, penetracji. Lubi to robić i wibratorem i palcami. Myślę, że to taki sam rodzaj przyjemności, jaki facet może mieć z robienia palcówki - orgazmu od tego nie dostanie, ale fajne.
                              Non serviam

                              Skomentuj

                              • rozebrani_dwoje
                                Banned
                                • Feb 2012
                                • 52

                                Napisał Turbodymomen
                                Może jeszcze kwestia psychiki lub uczucie dominacji. Kobiety do seksu podchodzą trochę inaczej niż my (nie wszystkie) ale u nich trzeba pobudzić psychikę a u nas facetów no cóż.... jesteśmy wzrokowcami i nam wiele do szczęścia nie trzeba
                                Z resztą niech się wypowiedzą panie które bzykają swoich facetów
                                Dużo kobiet nie ma orgazmu, bo nie chce ich mieć, Tego nie napisałeś. Dziwne ale prawdziwe. Często to mieliśmy podczas okrywania swoich tajników stref erogennych, gdzie okazało się że Asia obok zwykłego seksu bardzo pobudza się przy zabawach z ostrzejszych klimatów. Np. podczas penetracji, kiedy jest mocno pobudzona, to uwielbia ostre ciągnięcie za sutki (które w normalnej sytuacji sprawia jej bul), i to ciągnięcie bardzo mocne na granicy ich wyrywania . W zależności od nastroju lubimy różne zabawy, również zabawy ze strapon. Pomijam pytania zadawane przez analityka, co to daje, bo jest to rozmowa totalnie bezsensu. po prostu, realizuje się fantazje i ukryte pragnienia. wielu facetów lubi jak kobieta mizia ich odbyt i delikatnie się nim zabawia a później idą dalej, co daje jeszcze więcej frajdy. I tyle. Po prostu, chęć sprawiania przyjemności. Skoro to kogoś dziwi, to co robi na takim forum i w takich tematach. Rację ma kolega Bac82. Wielu się tutaj wypowiada stwierdzając to nie dla mnie, to absolutnie nie itp itd. A my tutaj raczej chcemy się wypowiadać o tym co jest dla nas przyjemne a nie o ograniczeniach partnera

                                A dodatkowo wielu panom kojarzy się to z ukrytym homoseksualizmem, co jest zupełnie mylne i niewłaściwe.
                                0statnio edytowany przez rozebrani_dwoje; 22-04-12, 11:16.

                                Skomentuj

                                Working...