Kobieca fryzura u faceta

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crossdresser
    Świętoszek
    • Oct 2020
    • 8

    Kobieca fryzura u faceta

    Mam taką fantazję, która wymagałaby jednak długich włosów i wyrozumiałej (lub perwersyjnej) fryzjerki.
    Włosy musiałyby mieć długość do ramion. Najpierw kładziemy blond pasemka na ciemnych włosach. Kręcimy je na wałkach i próbujemy różnych upięć. Fryzjerka zachwyca się moimi włosami i obiecuje zrobić "na bóstwo". Żadne upięcie mi jednak nie pasuje, więc farbuje je na platynowy blond i mocno tapiruje, obficie spryskując lakierem. Przeglądam się w lustrze zadowolony a fryzjerka komplementuje, mówiąc że ma na mnie ochotę i delikatnie tarmosi moje sztywne od lakieru włosy.
    Mówi, że przydałyby się krótsze, to będę bardziej seksownie wyglądać. Skraca je, robiąc krótką fryzurę dla dojrzałych pań (boki krótko,baczki skośne, góra dłuższa, postawiona na szczotkę). Zmienia też kolor na buraczkowy.Znowu się zachwyca, tarmosi włosy i zaleca do mne.Na koniec mocno pryska lakierem po czym maszynką ścina zupełnie przy skórze, dając mi do rąk "hełm" ze sztywnych ściętych włosów

    Wiem, mega perwersyjne, ale chodzi to za mną od dłuższego czasu...
  • Sixsixsix
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 133

    #2
    Do tego czasu to ci włosy wypadną.

    Skomentuj

    • crossdresser
      Świętoszek
      • Oct 2020
      • 8

      #3
      Napisał Sixsixsix
      Do tego czasu to ci włosy wypadną.
      Skąd wiesz ile mam lat i jakie włosy?
      Jak ja uwielbiam takie nic nie wnoszące komentarze...

      Skomentuj

      • Sixsixsix
        Ocieracz
        • Oct 2006
        • 133

        #4
        Nie, że nic nie wnoszące tylko ot tak z ciekawości co może się wydarzyć, lecz to twoje mniemanie i czyny

        Skomentuj

        • Kalilah
          Administrator
          • Mar 2012
          • 2689

          #5
          To co opisałeś wymagałoby siedzenia cały dzień w zakładzie fryzjerskim, nie jest to wcale tak fascynujace jak się wydaje więc w sumie rozumiem dlaczego znalazło się w kategorii perwersja. A jak policzę ile wyniósłby rachunek za długie włosy farbowane tyle razy (ciężej uzyskać blond z ciemnych niż odwrotnie) to pewnie jest to coś koło połowy średniej krajowej pensji. Przynajmniej zgodnie z cennikami w moim mieście.
          Jednak trzymam kciuki aby się udało, jestem wielką zwolenniczką spełniania swoich fantazji
          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

          Regulamin forum

          Skomentuj

          • crossdresser
            Świętoszek
            • Oct 2020
            • 8

            #6
            Napisał Kalilah
            To co opisałeś wymagałoby siedzenia cały dzień w zakładzie fryzjerskim, nie jest to wcale tak fascynujace jak się wydaje więc w sumie rozumiem dlaczego znalazło się w kategorii perwersja. A jak policzę ile wyniósłby rachunek za długie włosy farbowane tyle razy (ciężej uzyskać blond z ciemnych niż odwrotnie) to pewnie jest to coś koło połowy średniej krajowej pensji. Przynajmniej zgodnie z cennikami w moim mieście.
            Jednak trzymam kciuki aby się udało, jestem wielką zwolenniczką spełniania swoich fantazji

            Można rozłożyć to na kilka dni, by trochę ponosić taką fryzurę. Cena oczywiście wysoka, ale satysfakcja - bezcenna. Najlepiej mieć zaprzyjaźnioną fryzjerkę, którą też kręcą takie klimaty

            Skomentuj

            Working...