Gej !!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    Gej !!

    W tym temacie wszystkich hmosexualistów (zarówno kobiety jak i mężczyzn) prosze o wpisywanie jakie zachowaia wchodzą w homosexualizm

    Szlak jasny mnie trafia jak heterosexualiści piszą że im sie coś kojazy z gejostwem czy z lezbijstwem

    Więc prosze niech sami zainteresowani sie wypowiedzą jakie żeczy ich kręcą (co zalicza sie do zachowań które oni wyprawiają) w ten sposób łatwo bedzie można stwożyć mały podręcznik dla hipohądryków
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Ekhm... jestem wprawdzie hetero, ale kilku gejów i jedną lesbijkę znam, a oprócz tego udzielam się na Gaylife sporo. Cóż mogę powiedzieć? Każdy z nich jest inny, ma inny gust, inne preferencje, co innego go kręci.
    Mi się osobiście z męskim homoseksualizmem kojarzy miękki nadgarstek, ale to oczywista bzdura jest.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      No właśnie o to chodzi tobie sie kojaży, no do jasnej ... ten argumemnt jest wierutną bzdurą ... wile osób (chodzby na forum ) używa go nie zgodnie ze sensem logicznym bo zazwyczaj to jest negacja, nie potrafią napoisać chodzby "mi to nie odpowiada, nie jestem przekonany do tego, nie mnie to wzdryga, obżydza mam ciarki na plceach jak o tym myśle, nie odpowiada mi to" tylko najlepiej napisać "MI TO SIE KOJAŻY GEJOSTWEM" "MI TO PODPADA POD GEJOSTOW"

      co osoba hetereosexualna może tak naprawde powiedzieć o homosexulaliźmie, no chyba przyznacie racje że nie wiele jeżli wogóle nic

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Niemniej jednak znajomi geje twierdzą, że w tym środowisku ów miękki nadgarstek wystepuje nagminnie...
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #5
          no i jest jeden z argumentów

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5246

            #6
            Ja doloze do tego sposob, w jaki geje tancza. Oni sa chyba do tego stworzeni, widzialem takich pare razy 'w akcji' i niezmiernie bawilo mnie, jak kobiety, obserwujac ich krecenie biodrami, dostawaly kompleksow

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • molenda
              Świętoszek
              • Jul 2005
              • 16

              #7
              popieram Raine, geje doskonale tancza, maja takie kocie ruchy, sam widzialem nie raz, nie dwa ;-)

              a poza tym geje kojarza mi sie z dobrymi przyjaciolmi kobiet, takie mam glupie przekonanie ze przyjazna damsko - meska moze byc tylko i wylacznie wtedy, kiedy to facet jest gejem (bo nawet kiedy kobieta jest lesbijka, i tak facet ja bedzie pozadal;-)).

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #8
                Rainie... nie tylko geje umieja fajnie zamieszac tyleczkiem kazdy ma to w sobie ale moj trener... to aaah oczywiscie wiem ze nigdy nie bede taka gietka jak on eh... ide si epowiessic na sznurowkach hehe
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Napisał Raine
                  Ja doloze do tego sposob, w jaki geje tancza. Oni sa chyba do tego stworzeni, widzialem takich pare razy 'w akcji' i niezmiernie bawilo mnie, jak kobiety, obserwujac ich krecenie biodrami, dostawaly kompleksow
                  Mój jeden znajomy w ogóle nie tańczy... bo nie lubi, a drugi się wstydzi.
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Raine
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 5246

                    #10
                    Rany, przeciez nie pisze, ze 100% stanu gejowskiego za****scie tanczy! Toz to jawna nadinterpretacja :>
                    Pisze, ze jak juz ktorys umie i sie wezmie za wygibasy na parkiecie, to mozna juz tylko patrzec i podziwiac :]

                    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                    Regulamin Forum.

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      wypowiadających prosze o nie wypowiadanie kwesti CHYBA, WYDAJE MI SIE, MAM WRAŻENIE, ZDAJE MI SIE, WYDAJE MI SIE itp

                      Chodzi o to aby nie tworzyć mitów tylko podawać suche wakty

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        WIEM, że wiekszość gejów ma niesamowity dystans podszyty ironią do siebie samych i do innych z branży. Ot, przykład:

                        Re: Dlaczego geje lubią banany?
                        -Bo banan był na okładce płyty Velvet Underground "The Velvet Underground & Nico", no a poza tym to można go sobie do dupy wsadzić
                        -A ja kiedyś próbowałem, i wcale nie można.
                        -a próbowałeś popychać go ogórkiem
                        -A ogórka jamnikiem?
                        -szorstkowłosym
                        (forum GL)
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • tabula rasa
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 640

                          #13
                          No dobra Kuba,słowa hipochondryków użyłeś niefortunnie ale cotam.
                          Odrzucając stereotypy to nie wiele mam skojarzeń z gejostwem.
                          Z trego co wiem w tym środowisku funkcjonują archetypy żeńskie i męskie.
                          Te pierwsze są rozpoznawalne między innymi przez giętki nadgarstek jak napisała Rojze.
                          Ja osobiscie spotkałem się z adoracją faceta,kelnera,o mimice i gestykulacji ewidentnie żeńskiej,poziom akceptacji dla tego typu zachowań mam niestety mizerny.
                          Geja typu męskiego już w żaden sposób nie da się rozpoznać.
                          W sumie nie mam nic przeciwko,bo przecież lesbiska miłość mnie kręci,ale dwóch facetów,i,nie daj Boże jeden brodaty,robiących sobie laskę,przyprawia mnie o mdłości.
                          Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                          Skomentuj

                          Working...