Trójkącik-niespodzianka 2k + 1m dla samolubnych panów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • vizir7979
    Świętoszek
    • Mar 2014
    • 14

    #16
    Chyba większość facetów fantazjuje na temat trójkąta. Natomiast nie każdy potrafi się przełamać. Lata temu pojechałem w odwiedziny na weekend do kumpla i jego żony. Przyjaźnimy się od dziecka,a jego żona jest niesamowita Wieczór minął świetnie, walnęliśmy się we trójkę na wielkie łóżko i rozbawieni dyskutujemy. W pewnym momencie żona kolegi wsuwa mi dłoń w majtki...przyjaciel się uśmiecha,a ja? Mimo strasznego napalenia powiedziałem NIE! Ludzie,co za błąd Nigdy już nie wróciliśmy do tematu.

    Skomentuj

    • Wredocia
      Świętoszek
      • Mar 2014
      • 39

      #17
      Napisał vizir7979
      Chyba większość facetów fantazjuje na temat trójkąta. Natomiast nie każdy potrafi się przełamać. Lata temu pojechałem w odwiedziny na weekend do kumpla i jego żony. Przyjaźnimy się od dziecka,a jego żona jest niesamowita Wieczór minął świetnie, walnęliśmy się we trójkę na wielkie łóżko i rozbawieni dyskutujemy. W pewnym momencie żona kolegi wsuwa mi dłoń w majtki...przyjaciel się uśmiecha,a ja? Mimo strasznego napalenia powiedziałem NIE! Ludzie,co za błąd Nigdy już nie wróciliśmy do tematu.
      Ooooo dzis widzisz to jako blad a wtedy z szacunku tego niezrobiles a gdybys w tym momencie zagadal co myslicie na temat trojkacikow kto wie co by kolega odpowiedzial hmmmmmm i co by sie dzialo
      Czasem los podejmuje za nas decyzje

      Skomentuj

      • onona123
        Ocieracz
        • Jan 2014
        • 141

        #18
        podczas trojkata z nasza przyjaciolka zonka robi mi dobrze reka i przy odbycie a jej przyjaciolka robila jej minetke

        Skomentuj

        • neonowka
          Świętoszek
          • May 2014
          • 33

          #19
          Dwi panie zajmujace sie mna jak im sie podoba hmmmm jestem za

          Skomentuj

          Working...