Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lobelia

    Jednak dobrze, że się tu zarejestrowałam
    Ten wątek podnosi mnie na duchu.
    Aż teraz głupio będzie się wyłamać z naszego klubu xD

    Skomentuj

    • Gogol
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 241

      Napisał Nagietka
      ... nie chciałabym żeby mi ktoś powiedział "sory, idź sobie, bo masz za ciasną cipkę" czy coś tam innego co ty wymieniłeś.
      Ale to ona mnie zostawiła a nie ja ją!! Wprawdzie nie powiedziała "sorry, idź sobie bo ci nie staje" ale na to wyszło. Ja wyjechałem na studencką praktykę wakacyjną a jak wróciłem - było po ptokach, rozprawiczył ją jakiś aktor z Łódzkiego teatru. Powiedziała mi to i to było jak uderzenie obuchem w łeb.
      Napisał kojack69
      jak wg kolegi mam tę kobietę doświadczoną znaleźć? Bo ja niestety mam tak, że przyznałbym się do tego, że jestem prawiczkiem PRAWIE na początku. I tu niestety zaczyna się problem, bo większość doświadczonych kobiet się wycofuje(poparte doświadczeniami własnymi).
      Ja nie zakomunikowałem "uwaga, jestem prawiczkiem!". Ale ona to jakoś wyczaiła i gdy przyparła mnie do muru - przyznałem się. I jej reakcja była bardzo sympatyczna. Tak mnie jakoś serdecznie przytuliła. Odniosłem wrażenie, że ja to dodatkowo nakręciło.
      A jak szukać takiej? Ja miałem farta. W ogóle nie specjalnie szukałem bo miałem uraz po tamtym. Koledzy mi nawet stręczyli jakieś "terapeutki". Nawet fajne, ale ja widocznie nie bylem jeszcze gotów.
      Poznaliśmy się na jakichś imieninach u znajomych. Było trochę alko. Odprowadzałem ją. Trochę starsza ode mnie. Nawet trudno powiedzieć z czyjej inicjatywy znaleźliśmy się w łóżku. Jej łóżku. Tak jakoś samo wyszło. Potem jeszcze kilka razy były takie łóżkowe schadzki.
      Więc Kojak, miej oczy otwarte i czekaj na tego farta. Kiedyś przyjdzie a jak będziesz mu pomagał to może już niedługo.
      Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

      Skomentuj

      • Gogol
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 241

        Napisał Nagietka
        A tak z ciekawości spytam - ona ci sama oznajmiła o tym aktorze?
        Tak, gdy wróciłem z praktyki - umówiliśmy się, jechałem na to spotkanie taki pełen radości. Ale już od początku coś mi się nie podobało, gdy chciałem ją przytulić - odsunęła się. A po chwili powiedziała, ze to już koniec i że aktor. Chwilę jeszcze rozmawialiśmy i pożegnałem się. Byłem tak, obolały, że nie pamiętałem jak dotarłem do domu. Zajęli się mną kumple, w wyniku czego schlałem się w trupa...
        Z perspektywy czasu uważam, że chyba dobrze się stało. Nie żeby "...to zła kobieta była" ale dlatego, ze potem miałem (i mam) bardzo udane życie, także seksualne a z nią to różnie mogło by być. Kto to wie?
        Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          Cóż, jeśli to Was pocieszy to ja dowiedziałem się jeszcze gorzej.. Moja dziewczyna zdradzając mnie rozmawiała ze mną przez telefon.. I też dlatego, że podczas ostatniego spotkania nie zaspokoiłem jej (nie było problemu z erekcją, ale inne problemy).

          Więc Kojak, miej oczy otwarte i czekaj na tego farta. Kiedyś przyjdzie a jak będziesz mu pomagał to może już niedługo.
          Cóż, będę czekał w takim razie na tego farta, choć podobno nie każdy ma go w życiu, ale chyba nic innego nie zostaje
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • Lobelia

            Napisał kojack69
            Cóż, jeśli to Was pocieszy to ja dowiedziałem się jeszcze gorzej.. Moja dziewczyna zdradzając mnie rozmawiała ze mną przez telefon.. I też dlatego, że podczas ostatniego spotkania nie zaspokoiłem jej (nie było problemu z erekcją, ale inne problemy).
            Te baby to jednak są głupie xD

            Skomentuj

            • Nolaan

              Fakt. coponiektóre są zadziwiającymi debilkami.

              Skomentuj

              • elKoj69
                Perwers
                • Sep 2012
                • 1195

                cóż, widocznie takie też muszą być..
                Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                Skomentuj

                • Lobelia

                  Równowaga w przyrodzie xD

                  Skomentuj

                  • elKoj69
                    Perwers
                    • Sep 2012
                    • 1195

                    Do d..iabła z taką równowagą
                    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                    Skomentuj

                    • milling
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 1

                      Witam, widzę, że wątek ostatnio nabrał obrotów, więc przy okazji się ujawnię i ja

                      W lipcu stuknęło mi 19 lat. Powodu (tego stanu) jakiegoś szczególnego nie znajduję. Po prostu. Oczywiście zdarzają mi się chwile, gdy mam większe parcie, ale większej potrzeby nie odczuwam Jedyny problem jaki przychodzi mi do głowy to to, że mam kłopoty z zaczęciem relacji. Potem jest już lepiej.

                      Skomentuj

                      • elKoj69
                        Perwers
                        • Sep 2012
                        • 1195

                        Witamy w elitarnym klubie
                        Z tym rozpoczęciem relacji rozumiem stary całkowicie. Mam podobnie
                        Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                        Skomentuj

                        • Lobelia

                          Napisał kojack69
                          Witamy w elitarnym klubie
                          Z tym rozpoczęciem relacji rozumiem stary całkowicie. Mam podobnie
                          no i nie tylko wy xD

                          Skomentuj

                          • arturro20
                            Świętoszek
                            • Sep 2012
                            • 2

                            widze ze nie jestem sam

                            Skomentuj

                            • elKoj69
                              Perwers
                              • Sep 2012
                              • 1195

                              No nie jesteś, nie jesteś
                              Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                              Skomentuj

                              • VDS
                                Świętoszek
                                • Dec 2010
                                • 6

                                Czas na mój osobisty dramat: lat 31. Powody: nie wiem,aż chciałoby się powiedzieć tak wyszło, próbowałem się umówić z dziewczyną może 3-4 w życiu. I tak zostało. Po prostu jestem nieatrakcyjny,mam nadwagę(176cm/dziewięćdziesiąt parę kg)niezbyt pewny siebie,a z każdym miesiącem czy rokiem jest tylko gorzej,bo mnie to blokuje. Przecież gdyby kiedykolwiek do czegokolwiek doszło,dziewczyna od razu pozna,że nigdy nikogo nie miałem. Po prostu nie potrafię się poczuć atrakcyjnym dla kobiety. Wziąłem się za siebie,biegam,a raczej próbuję,ćwiczę,dbam o siebie,zagaduje do dziewczyn,uśmiecham się,ale jestem dla nich niewidzialny. Straszliwie mnie to dołuję,gdy czytam tutaj o prawiczkach czy dziewicach lat 20-25 to Wam zazdroszczę. Ja nawet nie byłem na randce jeszcze. Gdy pojawia się temat o seksie,byłych chłopakach czy dziewczynach,to milczę,bo co mam powiedzieć... Musiałem,to wreszcie z siebie wyrzucić...

                                Skomentuj

                                Working...