Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Nachtlied
    Ocieracz
    • Aug 2012
    • 132

    Napisał Gayka
    Faceci to jednak desperaci
    Trochę empatii... jakbyś była facetem 20+ lat z normalnym lub co gorsza wysokim libido i chodziła z drągiem w gaciach 24/7 będąc przy tym dziewiczkiem, to byś tak nie śpiewała. Kobiety są generalnie zaprogramowane na zdobywanie partnerów pod względem jakości. Faceci za to pod względem ilości.

    Wiadomo, że wszystko da się w większości wypadków kontrolować. Po to mamy umysł, aby panować nad ciałem. No i są bardzo często dobre dni, w których człowiekowi bycie prawiczkiem nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie - dochodzi się do wniosku, że przecież "prawiczkiem będę raz w życiu". Poza tym fajnie się czasami z dziewczynami, koleżankami o tym gada, jeśli już temat seksu gdzieś wychodzi. Można z siebie robić strachliwe niewiniątko, które boi się dotknąć kobiety. Kupa śmiechu. Dystans to podstawa.

    No ale są też rzeczywiście takie momenty, gdzie człowieka 'przydusi' i wtedy wpada się w deprechę czy też wali konia grubo ponad normę, a i to może ciśnienia nie zagłuszyć.
    Last edited by Nachtlied; 07-09-12, 19:25.

    Skomentuj

    • elKoj69
      Perwers
      • Sep 2012
      • 1195

      Ten Pan powyżej mnie chyba rozumie
      A desperaci przez kogo? Przez kobiety
      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

      Skomentuj

      • Nachtlied
        Ocieracz
        • Aug 2012
        • 132

        Napisał kojack69
        Ten Pan powyżej mnie chyba rozumie
        Swój swojego zrozumie. Piona.

        Skomentuj

        • Gogol
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 241

          Napisał kojack69
          Zdaję sobie sprawę, że pierwszy raz rzadko wychodzi.
          Kojak, mam inne doświadczenia:

          mój post nr 724.
          A pierwszego razu z Maryją Dziewicą to nie polecałbym bo jak wynika z mojego przypadku dziewica na pierwszy raz to przedsięwzięcie ryzykowne
          Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

          Skomentuj

          • Maryja_dziewica
            Perwers
            • Nov 2011
            • 902

            Spadaj!
            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

            Skomentuj

            • elKoj69
              Perwers
              • Sep 2012
              • 1195

              Kwestia indywidualna w takim razie co do 1 razu.
              Co do 1 razu ja nie sugeruje w żadnym wypadku z nikim konkretnym, a tym bardziej z Maryja Dziewicą. Nie wiem czy to ryzykowne ogólnie, ale pierwszy raz mimo wszystko chyba lepiej z dziewicą. Jak to się mówi: oboje na tym samym wózku...
              Nachtlied-Piona
              Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

              Skomentuj

              • bywam_fajna
                Świętoszek
                • Jun 2012
                • 29

                Nagietka a moze popytaj swoich kumpli,jednego,drugiego..co jest w Tobie,w Twoim zachowaniu takiego,ze traktuja Cie tylko jako kumpele. Moze to by cos pomoglo,zmienic cos w sobie itd,by wiecej nie byc postrzegana jako kumpela.
                I taste her and realize I have been starving...

                Skomentuj

                • Gogol
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Feb 2009
                  • 241

                  Nagietko, słowa "ryzykowne przedsięwzięcie" użyłem trochę ironicznie, bo to dziewictwo Maryji w jej nicku też, jak mi się wydaje - ma posmak odrobinę ironiczny.
                  A w moim przypadku, na kompromitującą klapę zapewne złożyły się mój stres, jej stres, mój i jej brak doświadczenia, za ciasna cipka, źle wybrane okoliczności zewnętrzne itd. Ale pierwsze niepowodzenia generowały narastający dalszy stres w kolejnych podejściach tylko pogarszając sytuację.
                  Takich prawiczków ze zrujnowanym ego po niepowodzeniu pierwszego razu jest tu na BT sporo.
                  I to, że trafiłem niedługo potem w ręce kobiety doświadczonej, ciepłej traktuję jako uśmiech losu. Odbudowała mi nadwątlone poczucie własnej wartości i pewnie to ona sprawiła, że potem już raczej nie zdarzały mi się takie sytuacje jak ta za pierwszym razem.
                  Mnie wychowywano w przekonaniu, że kobieta oddając się mężczyźnie ofiarowuje mu jakiś bezcenny dar. Stąd pewnie ten stres o jakim piszę wyżej: ona mi daje coś najcenniejszego i ja muszę to docenić i sprostać wyzwaniu. I choć nie powiem, by w zachowaniu tej mojej dziewczyny były takie elementy, ale wpojone mi "prawdy" działały.
                  A ta druga, kobieta doświadczona, o dużej kulturze - wyprowadziła mnie z błędu przekonując, że ona po prostu ma na mnie ochotę, że bzyka się bo lubi i jest jej pięknie, że chce wspólnie przeżywać coś fajnego.
                  I dlatego wyciągając wnioski z mojej historii uważam, że dobrze jest ten pierwszy raz odbyć z osobą doświadczoną.
                  Ale oczywiście nie znaczy to, ze dla innych taki scenariusz akurat musi być dobry.
                  Nie można mieć wszystkich dziewczyn na świecie, ale należy do tego dążyć.

                  Skomentuj

                  • elKoj69
                    Perwers
                    • Sep 2012
                    • 1195

                    Cóż.. Bardzo ciekawe spostrzeżenia i rozmowa się wywiązała To ja może doświadczonego kolegi popytam trochę. Od razu zaznaczę, że nie oczekuję samouczka, który będzie miał 100 procentową skuteczność. Ale interesuje mnie jak wg kolegi mam tę kobietę doświadczoną znaleźć? Bo ja niestety mam tak, że przyznałbym się do tego, że jestem prawiczkiem PRAWIE na początku. I tu niestety zaczyna się problem, bo większość doświadczonych kobiet się wycofuje(poparte doświadczeniami własnymi). Kłamać niestety nie mam zamiaru, bo bym się jeszcze bardziej stresował. Dziwki tez odpadają.. No więc co byś poradził? Nie pytam dlatego, że jestem małym dzieckiem i trzeba mi powiedzieć krok po kroku, tylko pytam bo większość moich metod zawiodła (choć stosowana była nie bezpośrednio do seksu, a ogólnie do poznania kogoś wartościowego). Może źle szukam?
                    Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                    Skomentuj

                    • Lobelia

                      Wiek: 22 lata
                      Powód: ogólnie powodów jest wiele. a może raczej czynników, które doprowadziły do tego że sytuacja wygląda jak wygląda. Z początku moje wszelkie kontakty były ograniczone przez nadopiekuńczych rodziców. Więc dopiero w liceum tak na prawdę zaczęłam się rozkręcać. A do tego dochodzi moja nieumięjętność rozmowy z facetami. Mówcie co chcecie, ale jak zostawi się mnie z fajnym gościem, to mój zasób słownictwa maleje do poziomu przedszkolaka xD Więc do tej pory żaden związek nawet nie wchodził w grę..
                      A dodatkowo, chyba jestem też zbyt wybredna jeżeli chodzi i facetów. Niestety xD
                      Także tak się ma sytuacja. Witam w klubie

                      Skomentuj

                      • neonik
                        Świętoszek
                        • Oct 2006
                        • 8

                        To i ja dołączę do klubu

                        Wiek 25
                        Bez szczególnego powodu. Bo tak wyszło.

                        Co do dyskusji powyżej. Ja tam zdecydowanie wolałbym na pierwszy raz dziewicę

                        Skomentuj

                        • elKoj69
                          Perwers
                          • Sep 2012
                          • 1195

                          My również witamy
                          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                          Skomentuj

                          • Maryja_dziewica
                            Perwers
                            • Nov 2011
                            • 902

                            Cześć. Nasz obóz rośnie w siłę
                            "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                            Skomentuj

                            • Lobelia

                              Maryja_dziewica - cóż za subtelny nick xD
                              neonik - ja chyba też wolałabym na pierwszy raz prawiczka. Wiem, że mogłoby być niezręcznie i inne takie, ale przynajmniej oboje niedoświadczeni

                              A tak po za tym, to cieszę się, że jest wiele osób w już nie nastoletnim wieku, które jeszcze nie poznały smaku seksu. Myślałam, że jestem ostatnia na świecie xD
                              Last edited by Gość; 08-09-12, 17:13.

                              Skomentuj

                              • elKoj69
                                Perwers
                                • Sep 2012
                                • 1195

                                Podzielam Twoje zdanie Lobelia Świadomość tego, że nie tylko ja się stresuję dodawałaby niejako otuchy chyba
                                Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                                Skomentuj

                                Working...