Pytanie do facetów. Co Was na maxa kręci <podnieca>?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rafalek2501
    Świętoszek
    • Oct 2005
    • 8

    #31
    Mnie zdecydowanie nakreca wytrysk na twarz i nagrywanie, lub fotografowanie naszych harców.

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      #32
      mojego chłopaka kręcę cała JA

      Skomentuj

      • dziamdziam
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 39

        #33
        naturalne dziewczyny, ich słodkie pupcie, cycuszki itd ale mówiąc "naturalne" nie mam na myśli owłosionych, niezadbanych kobiet tylko takie po prostu dziewczyny z sąsiedztwa, które nie spędzają godzin w solarium, nie nakładają ton gipsu na siebie tylko po prostu są i dbają o siebie tyle ile muszą
        TO CO MI SIĘ PODOBA W KOBIETACH TO ONE SAME...

        Skomentuj

        • Łukasz_87
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 1

          #34
          Witam. Mnie osobiście w mojej kocicy najbardziej podniecają jej pośladki, zwłaszcza w pozycji odwrócoego jeźdźca. Taki widok, a dodatkowo to, że nie moge jednocześnie pieścić jej piersi. Taki smaczek...a pozatym sex hiszpański...z fiałem a piersiach...

          Skomentuj

          • Zethaer

            #35
            Całowanie, lizanie, szeptanie i jęczenie do ucha (mało wyszukane, wiem : ) ale skutecznie mnie podnieca )

            Delikatne masowanie obszaru ok. 5 cm poniżej pępka, pewnie część facetów wie o czym mówie... ( Jeeezu te dreszcze uwielbiam! )

            Skomentuj

            • popeg
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 16

              #36
              Napisał dziamdziam
              naturalne dziewczyny, ich słodkie pupcie, cycuszki itd ale mówiąc "naturalne" nie mam na myśli owłosionych, niezadbanych kobiet tylko takie po prostu dziewczyny z sąsiedztwa, które nie spędzają godzin w solarium, nie nakładają ton gipsu na siebie tylko po prostu są i dbają o siebie tyle ile muszą
              mam podobne zdanie...nakręcają mnie jędrne dupcie, zgrabna figurka itp. Ogolona myszka tez jest oki, no w sumie musi taka być

              Skomentuj

              • Hard24
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 2

                #37
                Witam. Najbardziej podnieca mnie widok dziewczyny, jak sprawiam jej rozkosz w każdy możliwy sposób, jej jęki, wzdychanie itp.

                Skomentuj

                • Kartofel
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 5

                  #38
                  Szybkie numerki na tyle mojego wozu. Albo cos co kreci kazdego faceta, czyli dobre wyssanie jajek.
                  Have a fun from love, have a pleasure from sex.

                  Skomentuj

                  • Łobuz
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2007
                    • 218

                    #39
                    Co lubię?
                    -jak dziewczyna robiąc mi loda mruczy jak przy jedzonku pyszności;
                    -uwielbiam jak wyłączają jej się wszystkie blokady-zero wstydu i zahamowań
                    -a najbardziej lubię lizać jej cipeczkę i nie tylko tak długo i namiętnie że traci kontakt ze światem i nie ma pojęcia później jaki mamy dziś dzień....

                    Skomentuj

                    • cycolinek
                      Świętoszek
                      • Mar 2007
                      • 11

                      #40
                      a ja uwielbiam jak moja Mala masuje mojego malego stopami przez spodnie (albo i pod) wogle uwielbiam jej stopki pardzo mnie kreci jak caluje mnie po brzuszku i drazni moje sutki (przygryza je ssie etc.) i bardzo mnie nakreca jak ja pieszcze i zaczyna sapac i jeczec ale sie rozmarzylem
                      ,,Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą..."

                      Skomentuj

                      • ToyJoy
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 2

                        #41
                        Uwielbiam wkładac głowę dziewczynie pod spódnicę między uda, wtulając się w jej krocze, zwłaszcza jak ma białą bieliznę. Spróbowałem było naprawdę super. Chętnie spróbowal bym tego jeszcze raz.

                        Skomentuj

                        • fixter
                          Świętoszek
                          • Apr 2007
                          • 8

                          #42
                          Dardzo lubię patrzeć jak moja kobieta dotyka się sama lub jak się zabawia naszym wibrującym jajeczkiem jak się wije z rozkoszy! kocham też jak robi mi ustami!

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3899

                            #43
                            Napisał Łobuz
                            C
                            -uwielbiam jak wyłączają jej się wszystkie blokady-zero wstydu i zahamowań
                            oj tak, oj tak dodam od siebie ,że lubie jak moje kochanie przejmuje inicjatywe i rzuca się na mnie
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • DJ.Tuning
                              Świętoszek
                              • May 2007
                              • 38

                              #44
                              Kręcą mnie nie typowe miejsca, pozycje, kocham eksperymenty, uwielbiam pójść na maksa zapomnieć o wstydzie tabu a nawet czasem (grawitacji) czy posiadaniu (kości) to mnie kręci a jeśli moja kochana żona w dodatku odleci tak jak ja i doda 5 groszy od siebie to… …to właśnie mnie doprowadza do obłędu.
                              KTO ZROZUMIE UZALEŻNIONEGO OD SEKSU??

                              Skomentuj

                              • W.I.K.I.
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 21

                                #45
                                mojego Skarba na maxa kręcą moje piersi, pokaz samowystarczalności, pieszczoty szyji i brzusza, moje jęki i oral oczywiście

                                Skomentuj

                                Working...