W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lokalny
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 7

    Kiedyś zerżnę jakąś mamuśkę w okolicach 50

    Skomentuj

    • DANIEL'82
      Świętoszek
      • Sep 2011
      • 3

      fantazja niespelniona - 2 kobietki naraz choc o to ciezko, oprocz oczywiscie platnych duecikow..

      Skomentuj

      • VictoriiA
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 683

        dorwać młodego prawiczka i w wieku 21 lat poczuć się prawdziwych milfem, fantazja ta rośnie razem ze mną

        seks ze starszą, cholernie seksowną i pewną siebie kobietą i ja w roli tej mniej ogarniającej temat
        The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

        Skomentuj

        • Anthares94
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 15

          VictoriiA, tak się składa, że chętnie przeżyłbym pierwszy raz ze starszą kobietą, która nauczyłaby mnie seksu w praktyce I to właśnie w wieku 20-25 lat

          A co do fantazji, to kobieta w błyszczącym ubraniu w obszernej wannie lub jacuzzi kochająca się ze mną, jęcząca i błagalnym głosem prosząca mnie o to, żebym starał się wytrzymac jak najdłużej... Albo taka sama sytuacja, delikatny, romantyczny początek, winko, całowanie jej trochę po ciałku, trochę po mokrym ubranku, żeby potem przejść do coraz ostrzejszych zagrywek, łącznie z podtapianiem i sprośnymi, wulgarnymi tekstami, a zakończyć na ostrym, porządnym seksie!

          Skomentuj

          • never_mind
            Świntuszek
            • Sep 2011
            • 86

            Cześć, to mój pierwszy post na tym forum...
            Czytam wątek od jakiegoś czasu i niektóre z moich fantazji pokrywają się z tym, co już tu opisano. Zdaję sobie też sprawę, że część moich fantazji to dla wielu z Was codzienność, a moje brzmią przy nich jak marzenia niewyżytego prawiczka A więc zaczynamy:

            * marzę o ostrym wulgarnym seksie z kobietą (bicie po dupie, ciągnięcie za włosy, wyzywanie od dziwek, suk, ku***, itp), dirty talk ze strony kobiety też mile widziany

            * wulgarne obciąganie zakończone spustem na twarz/szyję/dekolt/cycki, po wszystkim laska uśmiechnięta bierze go do buzi i zlizuje resztki spermy jak na filmie

            * seks w miejscach publicznych (toaleta, las, klatka schodowa, jakiś ciemny zaułek itp), niestety moja kobieta jest mało spontaniczna, ale wierzę że kiedyś ją namówię

            * z tych samych względów nie kochaliśmy się jeszcze w samochodzie - najlepiej zaparkowanym w jakimś ustronnym miejscu, ale takim, gdzie istnieją szanse spotkania przypadkowego przechodnia

            * oglądanie piss w wykonaniu kobiety - nie wiem czemu, kręcą mnie sikające laski

            * chciałbym uprawiać seks patrząc na inną parę, która robi to samo obok, podkręca mnie ta myśl że oni patrzą na nas i też się podkręcają liczę na to, że okazja się nadarzy np na jakiejś zakrapianej imprezie ze znajomymi, bo na trzeźwo póki co moja kobieta jest zdecydowanie przeciwko...
            Sent from my Commodore C64

            Skomentuj

            • ankka84
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 491

              Napisał never_mind
              * chciałbym uprawiać seks patrząc na inną parę, która robi to samo obok, podkręca mnie ta myśl że oni patrzą na nas i też się podkręcają liczę na to, że okazja się nadarzy np na jakiejś zakrapianej imprezie ze znajomymi, bo na trzeźwo póki co moja kobieta jest zdecydowanie przeciwko...
              hmm w sumie fajna fantazja.co prawda mialam okazje ogladac pare ale to nie dokonca to samo.

              Skomentuj

              • snata
                Erotoman
                • Mar 2009
                • 612

                w wodzie, anal, lekkie SM,
                Kocham muzykę i niech tak zostanie

                Skomentuj

                • Łukaszek_1980

                  Ja od pewnego czasu mam intensywne fantazje o pewnej niezwykłej osobie poznanej na tym forum Marzy mi się z Nią spotkać i przeżyć cudowne i ekscytujące chwile.. Tylko we dwoje..

                  Skomentuj

                  • Gruboss

                    Rżnięcie cipki mojej kochanej z jednoczesnym molestowaniem jej słoneczka moimi paluchami z dodatkiem oliwy ,później wylizać jej cipke i słoneczko językiem i znowu paluchy do tyłeczka a kutas do cipki,na koniec zerżnąć ją w pupe i spuścić sie do środka...

                    Skomentuj

                    • kasik*
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Dec 2010
                      • 242

                      Ostry, brutalny seks. Taki jakby bez uczuć. Z dociskaniem, przytrzymywaniem, krepowaniem ruchów...
                      "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                      Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                      Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                      Skomentuj

                      • Nolaan

                        Ruda, chrzciny nie zając, nie uciekną

                        Skomentuj

                        • nieuchwytna
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Aug 2011
                          • 251

                          Już od dawna marzę o tym, żeby kochać się na plaży. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane zrealizować to marzenie
                          Trzy czwarte z miłości.

                          Skomentuj

                          • Mati_80
                            Świętoszek
                            • Nov 2005
                            • 3

                            Mi również seks na plaży, a właściwie na wydmach marzy się od dawna. Liczę że jak tylko nadarzy się okazja to ta fantazja zostanie spełniona.

                            Skomentuj

                            • Szalona

                              Seks w trójkącie no i dziki seks po skoku z bungee

                              Skomentuj

                              • tanatos
                                Świętoszek
                                • Oct 2011
                                • 32

                                zdecydowanie trojkat z dwoma kobietami

                                Skomentuj

                                Working...