Masturbacja i mega orgazm???

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • corrado
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 14

    Masturbacja i mega orgazm???

    Jak się masturbować aby mieć mega orgazm?? Znacie jakieś sposby??
  • Damian_25
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 3

    #2
    polecam walenie z przerwami. ja generalnie wspomagam sie troche chemia i np dzisiaj jade na recznym od rana. po takim walonku orgazm wydluza sie w nieskonczonosc!
    A to ciekawe...

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3899

      #3
      Napisał corrado
      Jak się masturbować aby mieć mega orgazm?? Znacie jakieś sposby??
      Kobiece ręce efekt murowany!
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Paul1976
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 2

        #4
        Spróbuj z kumplem, fajna zabawa :>
        BTW, nie mogę znaleźć na tym forum żadnych postów od "grupowych onanków" z Wawy. Czy poza ryzykantami spod Centrum Olimpijskiego nie ma w wawie fanów tego "sportu"?

        Skomentuj

        • schegi
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 1

          #5
          siemka ;D jestem tu nowy

          jeszcze nie dawno jechalem na recznym i zeby szybko miec orgazm zaciskalem miesnie u nog - w 20 sekund dojdzies do orgazu, ale od jakiegos czasu szybki orgazm mam dzieki dziewczynie to je8st chyba najlepszy sposob... ona sie moim "małym" zajmuje, a ja patrze na jej piekne, gołe ciało

          Skomentuj

          • Łobuz
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2007
            • 218

            #6
            Anduk popieram!
            Nie ma to jak kobieta to robi rączką!

            Skomentuj

            • Mięśniak
              Świntuszek
              • Apr 2007
              • 61

              #7
              a jak sie masturbujecie to jeździci ręką po żołędziu. czy nie ??. Bie nitkórrzy np. mogą masturbowac się tak że skórą z penisa jeżdza po całym prąciu ora po samym żołędziu. Ja tak robie.

              A widziałem na niektórych filmach ze panowie maja dosc naprężoną do skóre i mogą nią dojść tylko do zołędzia a na niego juz nie.

              Skomentuj

              • logimen

                #8
                Jak Ci skora jezdzi po zoledziu to jest wlasnie najprzyjemniejsze szczegolnie np. podczas kapieli, gdy ptak jest namoczony i ma dobre nawilzenie, bo na sucho to ciezko i nie sprawia to wtedy takiej przyjemnosci - wrecz odwrotnie

                Ja reka po zoledziu nie jezdze bo jest bardzo wrazliwy na dotyk, wiec wtedy to raczej boli :/

                Skomentuj

                Working...