Nasz narodowy rodzaj seksu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kicia!
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 629

    #16
    jeszcze trzeba by dorzucić z pięć kilo kapuchy kiszonej albo bigosu pod kołdrę i "dobrą" polską telenowelę w TV.

    Skomentuj

    • wind_of_hope
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 74

      #17
      Ciężko powiedzieć. Każdy przecież jest inny. Właśnie teraz nadszedł czas,że seks przestał być czymś,co robi się tylko po ciemku. Polacy zaczynają inaczej postrzegać sprawy seksu (jednak nie wszyscy). Część została taka,że preferuje po ciemku, naturalne metody kontroli poczęć ,a niektórzy np już przy świetle, z różnymi gadżetami itd.

      Skomentuj

      • kicia!
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 629

        #18
        myślę, że to głównie ludzie młodzi przełamują społeczne tabu, reszta to pewnie w większości ciemnogród i ignorancja :/

        Skomentuj

        • wind_of_hope
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 74

          #19
          Bo tak jest,ale młodych ludzi jest sporo. Nie mamy problemu ze swoją seksualnością. Dlatego może powinny być dwie wersje seksu polskiego : "po Bożemu" i "nieokiełznane namiętności"

          Skomentuj

          • oczak
            Erotoman
            • May 2007
            • 377

            #20
            Gdy mówimy do kogoś: "uprawiasz polski seks", oznacza to, że ten kto seks polski uprawia, jest praktykującym katolikiem nie żyjącym w zwiążku małżeńskim lub/i stosującym nienaturalne metody zapobiegania ciąży.

            Na zachodzie polaków nazywają wierzącymi, ale zupełnie niepraktykującymi.
            oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
            --------------------------------------------------------------------------------------------------
            Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              #21
              "Pawiem narodów byłaś i papugą" jak pisał wieszcz narodowy.
              Za mało własnej kultury już zostało, nawet w Warszawie, aby Europa doceniła naszą odmienność. Jak na razie Europa kojarzy nas z tanią siłą najmną. A niektórzy jankescy "bracia" oprócz wymienionej siły i białego papy kojarzą jeszcze Polskę z Niderlandami.
              Zatem Polki i Polacy będą robić cuckold, gangbang, rimming, fisting, a polscy geje będą twink czy bear.
              Temat, którego ostatni post został zamieszczony akurat w dniu mojej rejestracji.
              Last edited by barmetr; 16-04-14, 18:18. Powód: Zmiana czcionki

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #22
                Napisał wirus
                A nasz rząd to chyba uprawia ten grecki... wszystkim wchodzi w du.. tyłek
                Nie tyle z powodu zbieżności nick'ów, a poglądów i jest to śmiech przez łzy.
                Dodałbym słowa : boleśnie i bez przyjemności.
                Reasumując :
                Seks po polsku - bolesne rżnięcie w tyłek, bez przyjemności.
                Last edited by wiarus; 16-04-14, 21:07.
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • Wuefista
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2014
                  • 316

                  #23
                  Zdefiniowanie czegokolwiek samo w sobie musi prowadzić do uogólnień, a to z kolei sprawia, że niestety polski seks to tak jak pisze tu większość - pod kołderką po ciemku i z obawą by nie było dzieci albo po pijaku. I nie zmieni tego jakiś niewielki odsetek tych, którzy uprawiają go w inny sposób

                  Skomentuj

                  • Sollat
                    Erotoman
                    • Feb 2010
                    • 629

                    #24
                    Zdefiniowanie czegokolwiek samo w sobie musi prowadzić do uogólnień, a to z kolei sprawia, że niestety polski seks to tak jak pisze tu większość - pod kołderką po ciemku i z obawą by nie było dzieci albo po pijaku. I nie zmieni tego jakiś niewielki odsetek tych, którzy uprawiają go w inny sposób
                    Skąd czerpiesz dane o tych odsetkach?
                    Nigdy nie zrozumiem, czemu wszyscy na hasło "polskie" mają na myśli coś przaśnego.
                    https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                    Skomentuj

                    • Wuefista
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2014
                      • 316

                      #25
                      Napisał Sollat
                      Skąd czerpiesz dane o tych odsetkach?
                      Nigdy nie zrozumiem, czemu wszyscy na hasło "polskie" mają na myśli coś przaśnego.
                      Z obserwacji życia najkrócej rzecz ujmując. To że Ty czy ja uprawiamy wyzwolony seks, nie oznacza, że tak robią wszyscy. Sądzę, że jest ich niewielu i nie uważam, by polski pospieszny i niedbały seks był tylko nie mającym pokrycia w rzeczywistości stereotypem.

                      Skomentuj

                      • barmetr
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1399

                        #26
                        Czyli im bardziej mieszkaniec Polski przaśny, im bardziej pasujący do rustykalnego sterotypu, tym bardziej jest on Polakiem??
                        Etymologicznie może to i prawda. Przecież słowa Polak, Polanin pochodzą od słowa pole.
                        Ale takie rozumowianie spycha do kategorii homo sovieticus wszystkie osoby, którym własność nieruchomości nie przysługuje.

                        Skomentuj

                        • wiarus
                          SeksMistrz
                          • Jan 2014
                          • 3264

                          #27
                          Panowie, chyba się zbyt mocno trzymacie ramek i ucieka wam perspektywa.
                          Wiecie dlaczego lubią nas chociażby Niemki - za temperament, a nie mechaniczną uprawę pola
                          Podobnie jest z naszymi paniami w układach obcojęzycznych.
                          Odpuście schematy, nasze durne zakompleksienie i odwieczne przeświadczenie, że Polak /Polka/ to proste pozbawione wyobraźni zwierzę.
                          Naprawdę nie jest tak źle
                          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                          James Jones - Cienka czerwona linia

                          Skomentuj

                          • Falanga JONS
                            Banned
                            • Feb 2012
                            • 1156

                            #28
                            Napisał Wuefista
                            Z obserwacji życia najkrócej rzecz ujmując. To że Ty czy ja uprawiamy wyzwolony seks, nie oznacza, że tak robią wszyscy. Sądzę, że jest ich niewielu i nie uważam, by polski pospieszny i niedbały seks był tylko nie mającym pokrycia w rzeczywistości stereotypem.
                            A z jakiej konkretnie obserwacji? Masz sieć kamer we wszystkich pokojach, w swym województwie?

                            Dalej... My tutaj w kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset osób jesteśmy jakąś rozpustną elitą a pozostałe dwadzieścia parę milionów Polaków tylko tradycyjnie?

                            Właśnie zrobiłem sobie rachunek sumienia i wychodzi na to, że taka konserwa jak ja, jeszcze nigdy nie zrobiła tego po ciemku, pod kołdrą. Morał wymyśl sobie sam.

                            Skomentuj

                            • Wuefista
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2014
                              • 316

                              #29
                              Napisał Falanga JONS
                              A z jakiej konkretnie obserwacji? Masz sieć kamer we wszystkich pokojach, w swym województwie?

                              Dalej... My tutaj w kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset osób jesteśmy jakąś rozpustną elitą a pozostałe dwadzieścia parę milionów Polaków tylko tradycyjnie?

                              Właśnie zrobiłem sobie rachunek sumienia i wychodzi na to, że taka konserwa jak ja, jeszcze nigdy nie zrobiła tego po ciemku, pod kołdrą. Morał wymyśl sobie sam.
                              Do obserwacji życia sieć kamer jest niepotrzebna. Wystarczy porozmawiać, posłuchać opinii, wnioski też można wysunąć samemu na podstawie doświadczenia i różnych kobiet, jakie się na swojej drodze spotykało/spotyka. W Polsce temat sexu jest w wielu kręgach tematem tabu, wstydzimy się o nim mówić, więc co dopiero go robić w jakiś ekstrawagancki sposób.

                              Tutaj kilkaset osób? A udzielających się naprawdę ile? Nie przesadzaj. Poza tym sam widzisz jak niewielki procent wszystkich Polaków pisuje tutaj, a i niektórym włos jeży się na głowie od tego, co można w łóżku wyprawiać.

                              Ja też zrobiłem sobie rachunek sumienia. Robiłem to po ciemku, robiłem to przy świetle, lustrze, w miejscach publicznych i towarzystwie innych. Tyle że co to zmienia? Powtarzam. Bez tabu nie jest jakimś populacyjnym gigantem. Według mnie większość z nas zachowuje się tak, jak pisałem wyżej. To moje zdanie i jak widać po innych wpisach nie tylko moje, wybacz że śmiałem je przedstawić.

                              PS. To że Ty jeden nie uprawiałeś go po ciemku nie zmieni mojego poglądu na całość. Bo niby z jakiej okazji?
                              Last edited by Wuefista; 18-04-14, 08:44.

                              Skomentuj

                              • Falanga JONS
                                Banned
                                • Feb 2012
                                • 1156

                                #30
                                Ja jeden? W całym kraju? Jestem Erotomanem Wyklętym?

                                Czyli BT to sekta? Kilkadziesiąt/kilkaset osób o biegunowo odmiennych przeżyciach w stosunku do dziesiątek milionów Polaków? Dziwna koncepcja i ja się z nią nie zgadzam.

                                Skomentuj

                                Working...