W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Polki szaleją za czarnoskórymi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • why not.

    Napisał Falanga JONS
    Trza pisać, że białych a nie ukrywać ich pod magicznym "itd".
    Przecież jesteś inteligenty facet.. Po co miałam uściślać?

    Skomentuj

    • Ania89
      Świętoszek
      • Jan 2014
      • 19

      Ta rozmowa chyba nie ma sensu, wygląda jak jakaś walka między facetami i kobietami forum erotyczne, myślałam, że tu zostanę zrozumiana, mówi się trudno

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        a do czego Ci potrzebne Biale zrozumienie?
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • Falanga JONS
          Banned
          • Feb 2012
          • 1156

          Napisał why not.
          Przecież jesteś inteligenty facet.. Po co miałam uściślać?
          Żeby nie dać powodu do podejrzeń, iż biali w tej wyliczance są nieistotni.

          Napisał Ania89
          forum erotyczne, myślałam, że tu zostanę zrozumiana, mówi się trudno
          To, że to forum erotyczne, nie oznacza, że dziwkarskie.

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał Ania89
            Ta rozmowa chyba nie ma sensu, wygląda jak jakaś walka między facetami i kobietami forum erotyczne, myślałam, że tu zostanę zrozumiana, mówi się trudno
            A czego oczekiwałaś? Żyj jak chcesz, sypiaj z kim chcesz, a polactwem się nie przejmuj

            Skomentuj

            • barmetr
              Perwers
              • Feb 2009
              • 1399

              Napisał Ania89
              forum erotyczne, myślałam, że tu zostanę zrozumiana, mówi się trudno
              Wszystko zostało dobrze zrozumiane. Swymi przemyśleniami co do dyskusji na forum możesz śmiało dzielić się teraz ze swoimi czarnoskórymi kochankami i przyjaciółmi.

              Skomentuj

              • Outlaws13
                Perwers
                • Oct 2011
                • 1332

                szczyt hipokryzji zostal osiagniety. Dupy ******chowi ale rozgrzeszyc ma Bialy.
                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399


                  Dziękuje kolego Outlaws za ciekawy sarkazm. Dobitnie i zabawnie to ująłeś.

                  Skomentuj

                  • Ania89
                    Świętoszek
                    • Jan 2014
                    • 19

                    Czego oczekiwałam? rozmowy o seksie, wymiany doświadczeń, a nie najazdu na mnie tylko dlatego, że podobają mi się czarni. to forum erotyczne czy kółko różańcowe?

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Nie wszyscy robią "najazd" to po pierwsze, po drugie to wolny kraj i każdy może mieć własne zdanie, po trzecie za bardzo to przeżywasz, po czwarte polactwo jest 100 lat za murzynami
                      Więc jeszcze raz.
                      Nie bierz tego do siebie i rób to co sprawia Ci przyjemność, to jest najważniejsze. Opinie innych?

                      Skomentuj

                      • barmetr
                        Perwers
                        • Feb 2009
                        • 1399

                        Skoro gardzisz białymi mężczyznami, to powinnaś była oczekiwać od nas tego samego wobec ciebie.

                        Skomentuj

                        • Outlaws13
                          Perwers
                          • Oct 2011
                          • 1332

                          Paffcio, jak ja robie to na co mam ochote to mowicie ze jestem homofob. To jak z tym robieniem, mowieniem tego na co ma sie ochote i akceptacja tego.

                          Aniu, do rozanca mam tak samo daleka droge co Ty do orgazmu z Bialym czlowiekiem.
                          Dobranoc
                          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            Napisał Outlaws13
                            Paffcio, jak ja robie to na co mam ochote to mowicie ze jestem homofob.
                            Wklej cytat gdzie twierdzilem, że nim jesteś. Na temat homofobii wypowiadam się zawsze w ten sam sposób, nie zaglądam innym do wyra, nie obserwuję miziających się facetów, mam swoje życie.
                            Zrozum, ja mam wylane na większość spraw, tego typu tematy bawią mnie.
                            Sam nie jestem tolerancyjny bo polactwem wybitnie pogardzam, polactwem nie Polakami.

                            Skomentuj

                            • Ania89
                              Świętoszek
                              • Jan 2014
                              • 19

                              ja nie mam na to siły, dzięki Paffcio i Gayka za dobre słowo i zrozumienie. jeśli ktoś chce porozmawiać o czarnych albo powymieniać doświadczenia zapraszam na pw.
                              W tym wątku postaram się już nie udzielać

                              Skomentuj

                              Working...