Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • switcher
    Świętoszek
    • Jun 2023
    • 10

    1. Pegging w moja strone
    2. 2m + 1k
    3. Obciągnięcie jakiemus pakerowi

    Skomentuj

    • Czacza83
      Ocieracz
      • Dec 2011
      • 104

      Napisał Azul
      Mieć ogród z takim zakątkiem do seksu, żeby się czuć całkowicie swobodnie.
      Mam to szczęście, że mieszkam na końcu ślepej ulicy. I jak już sąsiedzi wyprowadzą psy, czyli po 22:00, szanse na spotkanie kogoś są minimalne. I działa
      Nie jest to stały zakątek, ale i tak spoko.
      Uganiamy się za kobietami z ciałami modelek, podczas gdy prawdziwymi demonami seksu są niepozorne panie z poczty, kiosku czy kasy w markecie.

      Skomentuj

      • Azul
        Perwers
        • Jan 2022
        • 839

        Masz szczęście, faktycznie, ale mi by to nie wystarczyło
        Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

        Skomentuj

        • Raphael1946
          Świętoszek
          • Apr 2020
          • 31

          Masaż erotyczny wraz z małżonką. Oczywiście masuje nas Pani, w konkretnym salonie masażu erotycznego ☺️

          Skomentuj

          • Azul
            Perwers
            • Jan 2022
            • 839

            Przy ognisku, latem, pod gwiazdami bym chciała od dzisiaj.
            Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

            Skomentuj

            • pawel1978
              Seksualnie Niewyżyty
              • Mar 2013
              • 255

              To co bym chciał to i tak nie spełni się.

              Ale gdybym miał wybrać to stały Friends with Benefits z jedną z koleżanek
              Last edited by pawel1978; 26-07-23, 07:16.

              Skomentuj

              • zwyczajnyfacet
                Świętoszek
                • Sep 2023
                • 35

                Zostać przypadkiem podglądanym przez sprzątaczkę. Chociażby w szatni na basenie, siłowni...

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5246

                  Wysmarować się jakimś środkiem fluorescencyjnym i uprawiać seks pod lampą UV.

                  Już kiedyś miałem fantazję, ale nieseksualną - farbnąć się na jakiś jaskrawy kolor i rozegrać mecz piłki nożnej po zmroku, w okularach z noktowizją. To się raczej nie spełni, za to wersja V2.0 - kto wie...

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • mantin
                    Świętoszek
                    • Jan 2024
                    • 2

                    Pieszczenie kobiety

                    Ja bardzo chciałbym wypieścić piersi kobiety i delikatnie ssać sterczące sutki, a potem zejść niżej i robić jej minetkę , pieszcząc jej cipkę po łechtaczce i wystających wargach, które bardzo lubię , aż będzie bardzo mokra i uzyska orgazm.

                    Skomentuj

                    • farmonka
                      Świętoszek
                      • Jan 2024
                      • 14

                      a moją fantazją szaloną jest być z kobietą w samolocie i zrobić szaleństwo w kabinie wsród wielu innych pasażerów np.w czasie lotu do dubaju, pewnie nierealne ale powiedzcie mi czy aż tak? chciałbym bardzo, dużo latam i czemu nie, a może można spróbować? pod kocykiem na przykład? czekam na waszą propozycję

                      Skomentuj

                      • 495f50
                        Perwers
                        • May 2011
                        • 1117

                        Może i głupie, ale... są różne filmiki, a nawet gry we flashu czy w innym Unity, które należą do kategorii JOI - Jerk Off Instructions. Pomyślałem sobie niedawno, że fajne by to mogło być, gdyby te instrukcje wykonywała - zgodnie z tym co widać na ekranie - partnerka.

                        Skomentuj

                        • Kalilah
                          Demoniczna Bogini
                          • Mar 2012
                          • 2689

                          Napisał 495f50
                          Może i głupie, ale... są różne filmiki, a nawet gry we flashu czy w innym Unity, które należą do kategorii JOI - Jerk Off Instructions. Pomyślałem sobie niedawno, że fajne by to mogło być, gdyby te instrukcje wykonywała - zgodnie z tym co widać na ekranie - partnerka.
                          Głupio się przyznać, ale nie mam pojęcia o co w tym chodzi. Czas zgłębić temat, bo nie wierzę, że po tylu latach tutaj jest coś czego jeszcze nie widziałam
                          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                          Regulamin forum

                          Skomentuj

                          Working...