Old 20-11-09, 22:30   #26
Yoshua
Perwers
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Warszawa
Postów: 1 374

Płeć: Mezczyzna
hagath pardon, mykam w takim razie ^__^
__________________
" - Fajny masz korek od wanny.
- Taki tam...
- ...Ale gra empetrójki"
Yoshua jest offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 23:53   #27
Ms.Madzia
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jan 2006
Miasto: Kędzierzyn - Koźle
Postów: 459

Płeć: Kobieta
Send a message via Skype™ to Ms.Madzia
A ja mamę partnera bardzo lubię. Czasami ma jakieś odpały i jest trochę nadopiekuńcza no i też trochę z tych, które zapytają co zrobiłam na obiad, ale ogólnie jest w porządku. Trochę za bardzo się przejmuje niektórymi rzeczami
__________________
Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..
Ms.Madzia jest offline   Reply With Quote
Old 21-11-09, 14:04   #28
Nolaan
Guest
 
Postów: n/a
Cytat:
ale ostatnio nagadala mojemu mezczyznie jakis zeby sie tak bardzo nie angazowal i sie tak nie poswiecal itp.. chyba jest zazdrosna ze jej syn ma kobiete ktora kocha i stara sie by bylo jej u niego w domu jak najlepiej.
Typowe objawy lęku przed wypuszczeniem syna z gniazda. Nic nowego, wręcz przeciwnie - typowy przykład do badania dla archeologii psychologicznej, bo odkąd były mamy, zawsze boją się oddać synów w inne kobiece ręce ;] Ja jakoże jestem wolnyu niczym ptak, kontaktów żadnych z teściowymi nie posiadam, ale wiem co przechodziła moja mama ze swoją i modlę się tylko o to żebym nie trafił na podobną kiedyś.
  Reply With Quote
Old 21-11-09, 19:26   #29
brzoskwineczka
Perwers
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Postów: 824

Płeć: Kobieta
Myślałam, że miałam dobre układy z mamą mojego byłego. Była pogodna, otwarta, pomocna, jednak bardzo często zdystansowana i miała rygorystyczne poglądy wychowawcze. bardzo ją lubiłam i czułam się lubiana w tamtym domu.
Jednak od kiedy poznałam rodzicielkę mojego obecnego ukochanego, wiele się zmieniło. Nigdy nie doszło do sytuacji bym czuła się niepożądana, nieakceptowana czy zbędna. Bardzo miła i ciepła kobieta, otwarta na nas i nasz związek, nie stwarzająca takich problemów w spotykaniu się czy spędzaniu kilku dni pod rząd jak wcześniej. Na swój sposób też opiekuje się mną, przynajmniej wiem skąd to ma mój partner w sobie.
Nie wiem czy przekazałam to, co miałam na myśli, ale w skrócie: jeśli zostanie moją teściowa pewnego dnia to złamię mit relacji teściowa-synowa
__________________
...:::tylko spokój może nas uratować:::...

"Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk
brzoskwineczka jest offline   Reply With Quote
Old 22-11-09, 01:33   #30
true_ann
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2005
Postów: 111
oo ktoś odgrzebał mój stary post... ehh...stare dzieje.. mnie również dawno nie było... nieraz podglądam niektóre wątki, ale jakoś się nie udzielam

wracając do tematu- najlepsza teściowa, to taka, która jest w bezpiecznej odległości jak głosi mądre powiedzenie- czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal dawno już (odpukać) nikt się w nasze życie nie wtrąca.
true_ann jest offline   Reply With Quote
Old 17-02-18, 18:50   #31
rusalka1
Banned
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Postów: 56

Płeć: Kobieta
Moja ''teściowa'' to stara wstrętna rura, nie polecam.
rusalka1 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Kobieca dziurka

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:13.
   Archiwum