W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wczesny związek, wczesne małżeństwo, wczesny rozwód?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    #16
    Napisał ma_petite
    Minus jest taki, że w prawie każdym kolejnym związku szybko przychodziła faza "mdło", czyli jednak wniosek jest kapkię inny. To ze sobą samym trzeba się rozwieść.
    Samobójstwo nie jest rozwiązaniem
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • msf
      Świętoszek
      • May 2011
      • 9

      #17
      To chyba nie tak. Poznałem moją kobietę bardzo młodo (17 lat). Pobraliśmy się po 4 latach. Jesteśmy ciągle razem a oboje miewaliśmy problemy. Wystarczy nie mieć nasrane. Każdy człowiek miewa lepsze i gorsze okresy. Jeśli ludzie decydują się być razem to znaczy, że i to wchodzi w rachubę. Decyzja wspólnego życia to nie zwykłe pierdzenie tylko jakaś odpowiedzialność chyba.... Zresztą. Mnie się udało. Już 25 lat razem i nawet jak coś nie bangla to rozumiemy to wzajemnie i się wspieramy a nie narzekamy, że sraczka. Czasy się zmieniają i dzisiaj każdy woli tak na luzie... Zresztą polecam: http://www.msfera.pl/powody-dla-ktor...lko-seksu.html
      Piękna kobieta jest jak kaczka - za dużo na jednego, za mało na dwóch. Kornel Makuszyński

      Skomentuj

      Working...