Masturbacja dziewczyny - problem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2689

    #16
    Niektórzy by się cieszyli, a ten narzeka.

    Do momentu gdy podczas seksu nie ma problemów z osiąganiem orgazmu i nie odmawia Ci tego seksu to nie widzę powodów by się martwić. Ja mam 1 faceta na stałe, 2 w zapasie i też się masturbuję. Bo po prostu lubię i też mam swoje potrzeby. Do momentu gdy nie robię tego w dowolnym miejscu i czasie, gdy tylko miałabym na to ochotę, to nie powinno być dla nikogo problemem.
    Jak zacznę w pracy biegać do toalety w tym celu, czy w trakcie podróży do domu zatrzymywać się na małe co nieco, to się nad sobą zastanowię
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • holly
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1090

      #17
      Nie do końca zgadza się to, że ją dobrze bzykasz bo ma orgazm. Można kogoś dobrze bzykać bez orgazmu, a można słabo ale i tak się jakoś dojdzie. Panna może mieć większe potrzeby jak ty, może mieć ochotę na parę orgazmów z rzędu, może chce więcej niż jeden czy dwa bzyki i spać. To by tłumaczyło dlaczego się bawi sama jak ty odpoczywasz.
      I nie ściemniaj że się martwisz, że to wciąga jak fajki, że uzależnienie - po prostu masz przykre wrażenie, że jej nie zaspokajasz.

      Powiedziałabym, żebyś ją wy****ł tak żeby piszczała i miała kompletnie dość, ale takie temperamentne egzemplarze mają tendencję do ogarnięcia się, zrobienia słodkich oczu i "ja chcę jeszcze raz"
      C'est la vie.

      Skomentuj

      • Cicho_sza
        Erotoman
        • Apr 2012
        • 668

        #18
        Napisał muchomorek
        przez rok z ilości 1-2 tygodniowo urosło do 2-3 dziennie
        Wytłumacz to sobie w ten sposób, że tak ją rozbudziłeś, że jest ciągle napalona :] Co w tym złego? Gdybyś był przy niej na co dzień wyładowywałaby się na Tobie.

        Napisał muchomorek
        Ale wracając do wątku, co mi przeszkadza już mówiłem, a czego się boję, hmm tego że w końcu masturbacja będzie ważniejsza od wszystkiego.
        Masz ku temu jakieś podstawy? Odmawia Ci na rzecz masturbacji? Rezygnuje z wielu rzeczy, aby tylko się zaspokoić?

        Napisał muchomorek
        Wygrywać niby nie wygrywa ale kiedy ja odpoczywam po jednym razie to chętnie dochodzi przy pomocy palców czy to moich czy swoich.
        I to jest złe?? Powinieneś się cieszyć, że masz taką świetną dziewczynę, która wie o swoich potrzebach, nie wstydzi się, nie ucieka od seksu.
        Orgazm Twój i jej różni się i to bardzo. Dla niej ten pierwszy jest czymś w rodzaju gry wstępnej, po której musi nadejść pełne spełnienie. O, może tak to sobie wytłumacz.

        I jeszcze raz:
        Napisał Cicho_sza
        Zawsze możesz zadzwonić do niej, ponakręcać ją i słuchać jak jęczy
        Spróbuj


        E: A może Ty się boisz, że kiedyś jej nie wystarczysz i znajdzie sobie drugiego?
        Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
        Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
        Bo jestem sprytna i wybitna
        Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

        Skomentuj

        • Rozmarzona
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2012
          • 203

          #19
          Napisał holly
          Nie do końca zgadza się to, że ją dobrze bzykasz bo ma orgazm. "
          Dokładnie to samo miałam napisać
          Orgazm i satysfakcja to nie zawsze te same pojęcia.
          Jak dla mnie dziewczyna czuje się ''niedorżnięta ''..
          Może potrzebuje jakiś ''mocniejszych wrażeń'' ?

          Skomentuj

          • wstaw_ziemniaki
            Świętoszek
            • Feb 2013
            • 31

            #20
            A ja myśle, ze problem jest.
            Jest milion rożnych rzeczy do robienia, jak tu sie aż tak nudzić? )

            Rozwiazanie jest trywialne.
            Wyślij ja do pracy w peepshow.
            Po pierwsze będzie sie mniej nudzić, bo będzie w zajmującej pracy.
            Po drugie, zarobi pieniążki, które będzie mogła wydawać na inne, alternatywne aktywności.
            Po trzecie, będzie mogła robic to co lubi, a to przecież esencja fajnej pracy.
            Po czwarte, jak będzie dobra, to będzie tak zaspokojona, ze będziesz musiał pozabierać o seks i wreszcie będziesz czuł, ze to Ty masz większy temperament.
            No i po piąte, my będziemy mogli pójść zobaczyć, jak sobie radzi i wtedy damy Ci kompetentniejsze porady.

            Nie dziękuj, to przyjemność pomagać

            Skomentuj

            • godzina
              Świntuszek
              • Jan 2014
              • 83

              #21
              A mnie się wydaje, że facet jest po prostu zazdrosny o to, że dziewczyna osiąga rozkosz bez jego udziału

              Skomentuj

              Working...