Dlaczego ludzie pokazują sie intymnie w kamerkach TV

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #46
    Wstyd i hańba!

    Napisał kochanica90
    Co to ma do rzeczy?
    Niewielu cudzoziemców mówi po polsku, bo to język odmienny. Nawet po kilkuletnim pobycie w Polsce raczej tylko Słowianie i osoby pochodzące z krajów słowiańskojęzycznych nauczą się poslugiwać polszczyzną, zaś inni cudzoziemcy będą do Polaków (np. podwładnych) dalej pisać i mówić po angielsku.
    Dlatego domniemywam, że ci napiwkujący desperaci to byli Polacy. Nie tylko trwonili pieniądze, ale ponadto ośmieszali się. Czy takie zachowanie jest godne Polaka?

    Skomentuj

    • DSD
      Perwers
      • Jan 2010
      • 1275

      #47
      Napisał barmetr
      Dlatego domniemywam, że ci napiwkujący desperaci to byli Polacy. Nie tylko trwonili pieniądze, ale ponadto ośmieszali się. Czy takie zachowanie jest godne Polaka?
      Musi że to gorszy sort był, niegodny polskiego PESELu!

      PS. O mały figiel a miałbyś Polkę na sumieniu. Przeczytałem ten komentarz na głos E. a ta zakrztusiła się ze śmiechu...
      'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

      Skomentuj

      • malinowelove
        Ocieracz
        • Dec 2016
        • 164

        #48
        Barmetr, a robienie loda jest godne Polki czy nie? Bo nie wiem czy mogę haha!

        Skomentuj

        • kochanica90
          Erotoman
          • Jan 2013
          • 605

          #49
          Godne, ale tylko rodakom. Barmet, serio dzisiaj Cie nie ogarniam. O ile nigdy nie miałam problemu z Twoim sarkazmem, to dziś popłynąłeś daleko poza jego granice.
          If your dick is longer than my heels, just say hello

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            #50
            Jak już pisałem...

            Napisał malinowelove
            Barmetr, a robienie loda jest godne Polki czy nie? Bo nie wiem czy mogę haha!
            Polka ma obowiazki polskie. Jeśli zrobi fellatio Polakowi, to nie ma powodu, aby wykluczać ją z narodu.
            Last edited by barmetr; 06-02-17, 23:09.

            Skomentuj

            • wiarus
              SeksMistrz
              • Jan 2014
              • 3264

              #51
              Napisał kochanica90
              Chriss, ja tam wolę spinning...
              Wiarus co złego w Warszawskiej Jesieni?
              Spin i laska, to rzadkość. Masz u mnie kredyt na pojechanie mi od najgorszych
              /Co do mnie dotyczy tematu/
              Proste, to tak jak z kamerkami: część ludzi idzie tam pokazać siebie, większość - aby oglądać innych, a niewielu dla wrażeń; i nigdy nie wiadomo, czy da się się wytrzymać do końca imprezy.
              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
              James Jones - Cienka czerwona linia

              Skomentuj

              • DSD
                Perwers
                • Jan 2010
                • 1275

                #52
                Napisał barmetr
                Polka ma obowiazki polskie. Jeśli zrobi fellatio Polakowi, to bie ma powodu, aby wykluczać ją z narodu.
                A jak nie chce wziąć do buzi to już można? (niedopieszczeni mężowie uzyskaliby poważny argument)
                'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #53
                  Napisał kochanica90
                  O ile nigdy nie miałam problemu z Twoim sarkazmem, to dziś popłynąłeś daleko poza jego granice.
                  To może dlatego, że wczoraj leciały u nas Wiadomości TVPiS. Jaja jak berety!
                  Dowiedziałem się, że teraz, gdy źli ruscy podludzie czyhają na Polskę i naszych banderowskich braci, to w tym czasie opozycja (i to ta parlamentarna, a nie czerwoni) kwestionuje oficjalną wersję historii, rozbija naród.
                  I w takim momencie Polka śmie robić loda murzynowi, a jej rodak może walić konia oglądając to na kamerce?
                  Wstyd!
                  Last edited by barmetr; 06-02-17, 23:21.

                  Skomentuj

                  • kochanica90
                    Erotoman
                    • Jan 2013
                    • 605

                    #54
                    Napisał wiarus
                    Spin i laska, to rzadkość. Masz u mnie kredyt na pojechanie mi od najgorszych
                    Proszę o wybaczenie. Nie wiem w którym momencie to zrobiłam.
                    If your dick is longer than my heels, just say hello

                    Skomentuj

                    • barmetr
                      Perwers
                      • Feb 2009
                      • 1399

                      #55
                      Napisał DSD
                      A jak nie chce wziąć do buzi to już można? (niedopieszczeni mężowie uzyskaliby poważny argument)
                      Nie znam odpowiedzi. Mam odmienne doświadczenia od tezy postawionej w pytaniu - z mojego punktu widzenia pytanie jest bezprzedmiotowe i dlatego nie wyrobiłem sobie opinii w tym zakresie. O jednoznaczną odpowiedź trudno również ze względu na to, że jednolita koncepcja obowiązków żony w polskim małżeństwie nie została wypracowana przez myśl narodową.
                      Last edited by barmetr; 07-02-17, 08:41.

                      Skomentuj

                      • DSD
                        Perwers
                        • Jan 2010
                        • 1275

                        #56
                        Napisał barmetr
                        O jednoznaczną odpowiedź trudno również ze względu na to, że jednolita koncepcja obowiązków żony w polskim małżeństwie nie została wypracowana przez myśl narodową.
                        Dmowski mógł napisać: 'Jestem Polką - i mam obowiązki polskie'. Wtedy wszystko byłoby jasne.
                        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                        Skomentuj

                        • barmetr
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 1399

                          #57
                          Endecy starali się raczej poszerzać grono narodu, oczekiwali asymilacji. Ich koncepcja narodu nie była ekskluzywna, w przeciwieństwie do koncepcji pisowskiej.
                          Wyobrażacie sobie w dzisiejszych czasach korporację studencką, która wyklucza kogoś ze swego grona za masturbację przy oglądaniu filmu lub transmisji z kamerki internetowej, ukazującej Polkę ruchaną przez murzynów?
                          Teraz są inne czasy.
                          Last edited by barmetr; 07-02-17, 09:43.

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            #58
                            Napisał kochanica90
                            Proszę o wybaczenie. Nie wiem w którym momencie to zrobiłam.
                            Za co? Co takiego zrobiłaś? Mam Cię stłuc w nagrodę?
                            Stwierdziłem tylko fakt, że spinning i fajna dziewczyna są taką rzadkością jak meteoryt tunguski.
                            Wiem, bo spędziłem sporo czasu na sprawdzanie tego faktu.


                            Napisał barmetr
                            Endecy starali się raczej poszerzać grono narodu, oczekiwali asymilacji. Ich koncepcja narodu nie była ekskluzywna, w przeciwieństwie do koncepcji pisowskiej.
                            Wyobrażacie sobie w dzisiejszych czasach korporację studencką, która wyklucza kogoś ze swego grona za masturbację przy oglądaniu filmu lub transmisji z kamerki internetowej, ukazującej Polkę ruchaną przez murzynów?
                            Teraz są inne czasy.
                            Barmetr, co Ty pierdzielisz?
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              #59
                              Więcej poczucia humoru!

                              Od dłuższego czasu, gdy nie jesteś w stanie nic ciekawego napisać, odpowiedzieć czy odnieść się do mej satyry, starasz się mnie zdyskredytować.
                              Temat kamerkowych koniobijców akurat świetnie pasuje do popularnej ostatnimi czasy narodowej napinki!

                              Skomentuj

                              • wiarus
                                SeksMistrz
                                • Jan 2014
                                • 3264

                                #60
                                Wybacz o Yoda,
                                ale mieszanie w kotle herezji nie zawsze jest satyrą.
                                Myślałem, że wskażesz jakiś nieznany mi, cudownie przymulający środek, a Ty z miejsca posądzasz o niecne zamiary.
                                Widok z kamerki, jak grupa afroemigrantów posuwa białą, ku jej nieukrywanemu zadowoleniu, jest przecie nie do zniesienia, nawet na tej ostoi myśli liberalnego bzykania zwanej BT.
                                Asymilacja przed kamerką? Chcesz założyć narodowy Ku Klux Klan?
                                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                                James Jones - Cienka czerwona linia

                                Skomentuj

                                Working...