Czy fascynacja seksem zabija Twoją miłość?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kocham Was
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 36

    Czy fascynacja seksem zabija Twoją miłość?

    Mam wrażenie, że fascynacja seksem zabija miłość. Może myle się.
    __________________________________
    Kocham Was
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Nie Do tego ja poglebia bo po dobrym seksie milosc rosnie Wyjasnialem to juz :]
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #3
      Ta.
      Masz wrazenie.
      A wiesz, gdzie Ciebie ma wrazenie?

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        jaka fascynacja???wedlug mnie fascynacja sexem jest wtedy gdy ktoś jest erotomanem i nie ma w głowie nic oprócz sexu to logiczne że nie może sie zakochać-bo jest tak nim zafascynowany że sperma pozżerała mu wszyskie komórki mózgowe...
        Natomiast jeśli ktoś naprawdę kocha to sex będzie tylko pieknym dopełnieniem tej miłości...
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • jeske
          Świntuszek
          • Mar 2005
          • 61

          #5
          Kocham Was o co chodzi z ta miloscia, dorosloscia etc. to jakas zorganizowana akcja?
          "żyj bez bólu, ego-królu!"

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Ja jestem erotomanem i wypraszam sobie
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Kocham Was
              Świętoszek
              • Apr 2005
              • 36

              #7
              Bender posłuchaj uważnie. Nie robisz nikomu łaski. Jak będziesz tak postępować, a ja niestety zapisuje wszystko, to faktycznie masz odchyłki nie tylko od normy seksualnej ale również i od normy życia społecznego.
              Dla mnie bez różnicy jest, czy to forum jest Twoje czy Gumki a może i współne. Zawsze napisze to co myśle a Ty nie będziesz mi tego zdejmował. OK?
              Jeżeli zrobiłeś to aby połapać tu dla swoich seksualnych celów inne osoby to pomobę Ci bardzo szybko to forum zlikwidować.
              Nie jestem gówniarzem internetowym.
              __________________________________
              Kocham Was

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5246

                #8
                A nawiazujac do tematu - zgodze sie z teza, ale tylko w odniesieniu do zwiazkow na odleglosc. Kiedy nastepuje juz spotkanie, przewaznie jest eksplozja i ludzie staraja sie "nakochac na zapas".
                To na uczucie jako takie faktycznie ma dosc... destrukcyjny wplyw

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #9
                  wyloozuj, czlowieku Chyba coraz bardziej biore do siebie slowa Reine zeby podchodzic na luzie do wszystkiego.
                  Wytlumacze ci bo zdaje mi sie ze nie zrozumiales dowcipu: Jestem erotomanem -> Spojrz jaka jest moja ranga pod nickiem.
                  Ps. Jesli chodzi ci o moj pierwszy post w tym topicu - to nie robie nikomu laski, tylko wyrazam swoje zdanie oraz informuje ze w ktoryms tam topicu pisalem troszeczke o hormonach wydzielanych podczas seksu (orgazmu) i jaki to ma wplyw na relacje miedzy ludzkie.
                  Ps2.
                  Mozesz mi uswiadomic moje odchyly? Wiedza to pierwszy ktok do dzialania (lub przeciw działania) przeciez
                  Ps3 Oswiadczam oficjalnie, ze w zaden sposob nie jestem zwiazany z tym forum oprocz uzywania go.
                  Ps4. Nie mam wogole pojęcia o czym mowisz pisząć :O
                  Napisał Kocham Was
                  Jeżeli zrobiłeś to aby połapać tu dla swoich seksualnych celów inne osoby
                  Co zrobilem :confused:
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • Kocham Was
                    Świętoszek
                    • Apr 2005
                    • 36

                    #10
                    Nie o dowcip chodzi i go zrozumiałem.
                    Nie rozumię tylko dlaczego moje wypowiedzi giną tu na forum.
                    Przypuszczałem, ze Ty to robisz.
                    Jeżeli nie Ty, to przepraszam Ciebie.
                    Uważam bardzo w internecie na różne wypowiedzi a w szczególności w takich tematach.
                    Zboczeńców nie brakuje i prosze wszystkie osoby o kontak do mnie jeżeli czują się zagrożeni.
                    __________________________________
                    Kocham Was

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      Jak juz wspomnialem to nie mam zadnej mocy na tym forum procz pisania postow, zakladania tematow, wysylania PMow i edytowania mojego profilu Pozatym jesli nawet nie zgadza sie z toba w wielu kwestiach to i tak bym tego nie robil Ogolnie jestem przewrotny i przywyklem do spierania sie na rozne tematy.
                      PS. Dalej jestem ciekaw tych moich odchylen od normy... jak nie w temacie to pisz na PMa
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Eros
                        Świętoszek
                        • Apr 2005
                        • 29

                        #12
                        Ależ skąd czymże byłaby miłość bez seksu i cóż to za seks bez fascynacji.

                        Skomentuj

                        • Kocham Was
                          Świętoszek
                          • Apr 2005
                          • 36

                          #13
                          Nie będę Twoich czynów komentował Blender a przyglądanie się jak ktoś masturbuje się uważam za niesmaczne nawet w zwiąku.
                          __________________________________
                          Kocham Was

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            I masz oczywiście prawo do swojego zdania, jak i nikt Cie do tego nie zmusza.
                            PS. Przypomnam: My nickname is Bender
                            Last edited by Bender; 17-04-05, 12:57. Powód: zabraklo /
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • DajMiTęNoc
                              Perwers
                              • May 2005
                              • 1153

                              #15
                              sex jest dopełnieniem jesli sie kogos kocha ale jesli nie macie innych rozmów tylko o sex rozm i tylko sie kochacie cały czas to kijowo uczucie gasnie najlepiej czasami powiedziec stop i zobaczyc co naprawde łąńczy cie zdruga osoba czy tylko sex czy mozecie macie cos wspólnego jescze ze soba
                              Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                              Skomentuj

                              Working...