W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jestem ciekawy czy ktos jeszcze wierzy PiSowi?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #16
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #17
      Nie ufałam za bardzo partii Kaczyńskich... ale uważam, że nie jest najgorzej. Bo gdyby na przykład wygrala Liga? Albo Samoobrona?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249

        #18
        Hm.

        To co te ćwoki zrobili przedwczoraj w sejmie przypomina mi Gabrysia J.

        Cyrk, po prostu cyrk...

        A co do Ligi, też mogłoby być fajnie. Mieć, dajmy na to, prezydenta Romana von Frankensteina...

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #19
          Taaa a teraz mamy garbatego pokurcza
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #20

            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • Yon
              Świntuszek
              • Aug 2005
              • 58

              #21
              Chciałbym oddać ci to co dla mnie ma sens, ale oddałbym ci ciebie..

              Skomentuj

              • MyszkaZ
                Erotoman
                • Dec 2005
                • 535

                #22
                Napisał rojze
                Nie ufałam za bardzo partii Kaczyńskich... ale uważam, że nie jest najgorzej. Bo gdyby na przykład wygrala Liga? Albo Samoobrona?
                W sumie to niebezpiecznie blisko do podobnej opcji, bo wszyscy oni zaczynaja mowic wspolnym jezykiem...
                Even though she seems so high
                He knows that she can't fly
                and when she falls out of the sky
                He'll be standing by

                Skomentuj

                • Czarodziejka
                  Perwers
                  • Sep 2005
                  • 963

                  #23
                  jaki wspólny język?? przecież nie będzie koalicji z Samoobrona i LPRem. to niemożliwe po prostu, mają inne programy. różnica pomiędzy nimi jest tak ogromna, że dla mnie i dla każdego była by to głupota straszna.
                  Beda nowe wybory, zobaczycie.
                  dlaczego wszyscy tak najleżdżaja na PIS? czy to jego wina tylko, że nie moga się dogadać z PO?

                  Skomentuj

                  • MyszkaZ
                    Erotoman
                    • Dec 2005
                    • 535

                    #24
                    Jeszcze nie widzialam bardziej zadnych wladzy ludzi niz swieta trojca: Lepper, Giertych, Kaczynski/scy (traktuje ich jako jednosc) - i dla mnie kazdy z nich zrobi wszystko, zeby dorwac sie do szczytu, nawet jezeli beda musieli sie ukladac.
                    Programy? Jasne, a co to ma wspolnego z rzeczywistoscia....Tam gdzie jest taka kasa nie ma mowy o lojalnosci...zreszta wobec kogo mieliby byc lojalni? Wyborcow? To chyba nie rozmawiamy o tych samych ludziach....bo nasi politycy od dawna nie znaja znaczenia tego slowa...
                    Even though she seems so high
                    He knows that she can't fly
                    and when she falls out of the sky
                    He'll be standing by

                    Skomentuj

                    • Czarodziejka
                      Perwers
                      • Sep 2005
                      • 963

                      #25
                      gdyby "świeta trójca" miała utworzyć rząd to dawno by to zrobili...
                      ja jeszcze wierzę w uczciwych ludzi, a za takiego uważam Kaczyńskiego.

                      Skomentuj

                      • MyszkaZ
                        Erotoman
                        • Dec 2005
                        • 535

                        #26
                        A ja wierze w siebie...a za uczciwych ludzi uznaje tych, ktorych poznalam i moge sama ocenic, czy takowymi sa.

                        Powodzenia wszystkim tym, ktorzy wierza. Ja nie potrzebuje wiary; potrzebuje mieszkania, swiadomosci ze stac mnie na zalozenie rodziny, na wakacje. Tego nie dalo mi nasze panstwo, po to musialam jechac gdzie indziej. Wiara sie nie wyzywie...
                        Choc nie mowie, milo by bylo, chce wrocic, zreszta o tym juz pisalam, ale wroce wtedy, kiedy nie bede musiala bac sie o jutro....
                        Even though she seems so high
                        He knows that she can't fly
                        and when she falls out of the sky
                        He'll be standing by

                        Skomentuj

                        • Czarodziejka
                          Perwers
                          • Sep 2005
                          • 963

                          #27
                          ja jeszcze wierzę w polityków i wierzę w Kaczyńskiego.

                          jeśli miałaby być koalicja "trójcy" to dawno by już była.

                          Skomentuj

                          • Enea
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1010

                            #28
                            nie glosowalam na PiS i rowniez ciesze sie z tego powodu... moje sumienie jest teraz czyste
                            a mowiac szczerze to nie rozpisuje sie na temat PiS bo zawsze sie potem bardzo denerwuje

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #29
                              Mi sie podobal tekst Rokity dla TVN24 - "Z Marcinkiewiczem jak sie rozmawia to moznaby koalicje podpisac w 5 min. Jak sie patrzy w oczy J. Kaczynskiego to..."
                              Dla mnie to wyglada jak rzad AWS - dobry premier, kierowany przez oszoloma (buzek kierowany krzaklewskim, marcinkiewicz kierowany przez kaczynskiego)
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              • Janko
                                Ocieracz
                                • Feb 2005
                                • 146

                                #30
                                Dokladnie, Marcinkiewicz mimo ze mowi troche na zwolnionych obrotach to mimo wszystko jest sympatyczny i widac ze ten naprawde chce dobrze dla kraju a nie dal siebie i swojej partii. Cieszy mnie tez Zyta Gilowka jako minister finansow, z tego co mowila w radiu i w tv wynika ze naprawde wie co ma robic, i mimo ze jest w rzadzie PiSu ciagle blizej jej do PO niz PiS.

                                Skomentuj

                                Working...