W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak namówić kobiete na anal ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • popeg
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 16

    Jak namówić kobiete na anal ?

    Hejka wszystkim.
    Powiedzcie mi jak moge namówić moją laseczkę na anal?
    Chciałem z nią tego spróbować ale ona nie jest do tego przekonana. Boi się że jej się cos tanie że tak powiem.

    A druga sprawa to jak sie do tego przygotować ? Bo to przeciez dupcia

    Sorki za głupie pytanie jeśli za takie niektóre rzeczy uznacie
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    #2
    Stary, nie jesteś gotowy skoro pytasz się o takie rzeczy.
    Kiedy już się doedukujesz to:
    By zachęcić kobietę do seksu waginalnego stosuje się wołanie: ciiip cip cip
    Zachęcające wołanie do seksu analnego jest wprost proporcjonalnie adekwatne.

    Skomentuj

    • marihuanaaaaa
      Ocieracz
      • Aug 2006
      • 181

      #3
      Porozmawiaj z nią a napewno sie zgodzi.Mozesz podczas pieszczot włożyć jej delikatnie paluszek aby zobaczyła jaka można z tego czerpać przyjemność
      Jak sie przygotować....hmmmm dziwne pytanie kup prezerwatywy i do dzieła ale pamietaj musisz być bardzo delikatny aby jej nie zrazic do takiego typu miłości
      Teraz chodz tu do mnie poczuj sie swobodnie przy mnie bądz...

      Skomentuj

      • angel
        Seksualnie Niewyżyty
        • Aug 2006
        • 189

        #4
        Rozmawiaj z nią o tym, ale tak na spokojnie, nie ponaglaj ani też nie zmuszaj do niczego. W sprawach seksu musisz być naprawdę delikatny i wyrozumiały. Skoro dziewczyna sie boi to ma ku temu powody i raczej nie jest gotowa na anal, a tobie jesli na niej naprawde zależy, zrozumiesz to A jak sie przygotować? Kochajcie sie analnie z prezerwatywą. Możesz właśnie też spróbować z paluszkiem w tyleczku przy pieszczotach i zobaczyc jak dziewczyna zareaguje.

        Skomentuj

        • popeg
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 16

          #5
          Napisał TRS Broskow
          Stary, nie jesteś gotowy skoro pytasz się o takie rzeczy.
          Kiedy już się doedukujesz to:
          By zachęcić kobietę do seksu waginalnego stosuje się wołanie: ciiip cip cip
          Zachęcające wołanie do seksu analnego jest wprost proporcjonalnie adekwatne.
          skoro nie rozumiesz moich przenośni to lepiej nie odpowidaj w tak dennym stylu, bo tylko ludzi do siebie zrażasz tym cwaniakowaniem stary...popatrz jak inni potrafią odpowiedzieć.

          Skomentuj

          • TRS Broskow
            Perwers
            • Dec 2005
            • 961

            #6
            Napisał popeg
            skoro nie rozumiesz moich przenośni to lepiej nie odpowidaj w tak dennym stylu, bo tylko ludzi do siebie zrażasz tym cwaniakowaniem stary...popatrz jak inni potrafią odpowiedzieć.
            przecież odpowiedziałem: "Stary, nie jesteś gotowy skoro pytasz się o takie rzeczy."
            Widzisz jak ładnie A no forum zwolnił sie etat cfffaniaka wiec po prostu wskoczyłem na jego miejsce

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Najlepiej obiecaj jej, że jeśli nie będzie sie jej podobac to natychmiast przestaniecie.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • oral lover
                Świntuszek
                • Jul 2005
                • 99

                #8
                ja przyznam szczerze, że nie rozumiem oporów ?? Znam uczucie jak to jest mieć "wypełnioną" pupe i nie wiem czemu niektóre laski się tak przed tym bronią...

                Skomentuj

                • meredith
                  Ocieracz
                  • Jun 2006
                  • 159

                  #9
                  A co w tym nie rozumiesz,ze ktos czegos nie chce??? Nie ma ochoty na anal i juz. Zalozmy hipotetycznie, ze nie lubisz kapac sie w morzu, chcialbys zeby ktos cie do tego zmuszal ? Ja bym ci mogla powiedziec, ze nie rozumiem twoich oporow, przeciez to jest takie przyjemne, nie boli.
                  Taka pewnosc uczuc zdarza sie tylko raz.

                  Skomentuj

                  • Szymszel
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 6

                    #10
                    Witam.
                    Na początek radzę sprawdzić jej reakcję na pieszczoty oralne. Wiesz, tak niby przypadkowo trafiasz na jej słoneczko. Żadnych paluszków bo to ją może zniechęcić. Jeśli będzie się wzbraniać to pytaj jak masz ją pieścić, jak reaguje na twój ciepły język. Są kobiety które nie lubią być tam dotykane (znałem taką), ale są i takie, które na samą myśl o analu dostają małpiego rozumu (też taką znałem ). Co do kondoma to ja w tym wypadku nie używam. Poprostu dokładniej czuję jej wnętrze i staram się dopasować. W kwestii czystości to napiszę tylko że kobieta świadoma swojej dupki może zawsze się przygotować robiąc sobie płukankę (nie mylić z lewatywą). I facet nawet nie musi o tym wiedzieć.
                    A Paniom z tego forum polecam poradnik niejakiego OrAnVag'a. Powinien być jeszcze w sieci.

                    Skomentuj

                    • Ryan
                      Świntuszek
                      • Jul 2006
                      • 45

                      #11
                      Moja partnerka również ma pewne opory, ale nie nalegam Na tym etapie wkładam jej do dziurki palca i twierdzi, że sprawia jej to przyjeność. Pewnie sama się przekona do analu... zapytam za jakiś czas

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #12
                        Jak namówić kobietę na anal?
                        a) próbować podczas np. pozycji "na jeźdźca" pieścić okolice Jej odbytu. Może się Jej spodoba i sama zechce czegoś więcej.
                        b) Opowiedzieć Jej o tym. Na ten temat krąży wiele mitów, być może jednego z nich się obawia? Takie "oświecenie" na pewno szkód nie przyniesie. Może po dowiedzeniu się paru rzeczy na ten temat zachce tego rodzaju seksu...
                        c) Porozmawiać z Nią o tym, powiedzieć, że tego pragniesz... Nie ma nic na siłę, ale może przekona się, by zrobić Ci przyjemność, a przy okazji sama polubi? .

                        Improwizuj...
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • wawaktiv
                          Świętoszek
                          • Dec 2006
                          • 17

                          #13
                          Ja tam swoich kobiet specjalnie nie namawiałem do analu, kilka zaproponowało mi to, innej włożyłem go w pupę nim zdążyła uciec z tyłeczkiem i się jej spodobało, któraś kolejna zaproponowała że da mi włożyć jak ja pozwolę jej na to by włożyła mi wibrator - i wilk syty i owca cała
                          0statnio edytowany przez wawaktiv; 02-01-07, 02:33.
                          lepiej się nie kochać, niż kochać się byle jak

                          Skomentuj

                          • Ziomek6789
                            Ocieracz
                            • Apr 2006
                            • 156

                            #14
                            jezeli masz choc troche ambicji i szanujesz swoja "laseczke" to mozesz jej tylko zaproponowac anal i jak bedzie na to gotowa to sie zgodzi ja swoja partnerke raz namowilem na anal i to tej pory bardzo tego zaluje moge Ci poradzic tylko tyle ze szybciej sie zgodzi jezeli bedziesz z nia o tym rozmawial ELo .
                            Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

                            Skomentuj

                            • Lolita_88
                              Świntuszek
                              • Jan 2007
                              • 73

                              #15
                              Jeśli Twoja Kobieta nie chce uprawiać sexu analnego to Jej nie zmuszaj.. Przecież chodzi o to abyście oboje czerpali z tego przyjemność a nie żeby jedna ze stron czuła się zmuszana..
                              Gdy przyjdzie odpowiedni czas i Ona też będzie chciała to na pewno Ci o tym powie..a do tej pory nie naciskaj...
                              ..."...Jeśli czegoś nie można znaleźć w google, to znaczy, że to po prostu nie istnieje...."... [Bill Gates]

                              ...''..Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego...".. [ Khalil Gibran ]

                              ..."...Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał..."... [ Cyceron ]

                              Skomentuj

                              Working...