W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najgorsze zboczenie seksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Włóczykij
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 301

    #76
    to tak jakby włamywacz miał pretensje, że nazywa się go przestępcą na równi z mordercami, gangsterami itp. A przecież, jakby nie patrzeć zarówno włamywacz jak i morderca są przestępcami.

    A to, że włamywacz jednak jest "mniej szkodliwy" to juz inny temat.

    Skomentuj

    • Enea
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1010

      #77
      Arachnefilia - dewiacja w której bodźcem seksualnym są pająki hehhehehe dobre nie powiem zwlaszcza ze bardzo interesuje sie pajakami i nie wiem co ludzi moze w nich az tak bardzo podniecic a co do wypowiedzi na temat homoseksualizmu to powiem krotko panowie czy wiecie ze lesbijki to tez osoby homoseksualne? chyba nie bo z tego co wiem to przeszkadzaja wam tylko homoseksualni faceci... oznaka nietolerancji i ograniczenia z waszej strony.. a niby dlaczego facet nie moze przejsc przez ulice i krzyknąć : To jest mój mezczyzna i kocham go !!! skoro inny facet moze przejsc i powiedziec to jest moja kobieta i kocham ja? i co z tego w jaki sposob uprawiaja seks i z kim? beznadzieja.... Ludzie tu chodzi o miłość!!!

      Skomentuj

      • Włóczykij
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 301

        #78
        nie wiem jak inni, ale ja wiem, że lesbijki to też osoby homoseksualne i też to nie jest normalne.

        Enea - Ty przekonujesz, że nie ma w tym nic złego - a czy ktoś twierdzi, że jest? Po prostu jest to odchylenie od normy, a to, że to może nie szkodzić otoczeniu to już inna sprawa i nikt tego tu nie podważa.

        Skomentuj

        • Truskaweczka
          Świętoszek
          • Dec 2005
          • 2

          #79
          zdecydowanie pedofilia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #80
            Napisał Włóczykij
            nie wiem jak inni, ale ja wiem, że lesbijki to też osoby homoseksualne i też to nie jest normalne.

            Enea - Ty przekonujesz, że nie ma w tym nic złego - a czy ktoś twierdzi, że jest? Po prostu jest to odchylenie od normy, a to, że to może nie szkodzić otoczeniu to już inna sprawa i nikt tego tu nie podważa.
            Zasadnicze pytanie: co jest normą i kto ma prawo ustalać, co jest normą.
            W XIX wieku brak orgazmu u kobiety uważano za normę.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • viper_88
              Erotoman
              • Mar 2005
              • 417

              #81
              Jeśli się nie mylę, to "normą" (dałem to w cudzysłów by potkreślić to, jako określenie) jest to, co występuje w większości

              PS. Jeżeli się mylę (czego nie wykluczam), to proszę mnie poprawić

              Skomentuj

              • TRS Broskow
                Perwers
                • Dec 2005
                • 961

                #82
                Napisał Włóczykij
                to tak jakby włamywacz miał pretensje, że nazywa się go przestępcą na równi z mordercami, gangsterami itp. A przecież, jakby nie patrzeć zarówno włamywacz jak i morderca są przestępcami.

                A to, że włamywacz jednak jest "mniej szkodliwy" to juz inny temat.
                to zły przykład kolego, homoseksualiści nikogo niekrzywdzą, co innego gwałciciele pedofile itp

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #83
                  Napisał viper_88
                  Jeśli się nie mylę, to "normą" (dałem to w cudzysłów by potkreślić to, jako określenie) jest to, co występuje w większości

                  PS. Jeżeli się mylę (czego nie wykluczam), to proszę mnie poprawić
                  Mogę się z tym zgodzić, z tym jednak, że tak określana norma nie zakłada, że jest czymś dobrym od "nie-normy".

                  Od roku 1973 homoseksualizm nie jest już uznawany za parafilię (przez American Psychiatric Association).
                  Za parafilie w dalszym ciągu uznaje się m. in. ekshibicjonizm, fetyszyzm, froteryzm, pedofilię, sadyzm, masochizm, zoofilę, transwestytyzm i voyeryzm.
                  Parafilia z założenia "w różnym stopniu narusza zdolność do wzajemnej aktywności uczuciowej".
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • OMFG
                    Erotoman
                    • Mar 2006
                    • 613

                    #84
                    Napisał mirakla
                    Co wedłóg Was jest najgorszą praktyką sexualną na która nigdy w życiu byście się nie zdecydowali??
                    Chyba bylo by latwiej zapytac na jaka praktyke byscie sie ewentualnie zdecydowali a nie probowaliscie jeszcze. Lista tych wszystkich ochydnych zeczy jest naprawde spora i pewnie wiekszosc z was o 80% zboczen nawet nie slyszala...
                    Co do homoseksualizmu i pedofilji to nie uznal bym tego za praktyke seksualna,a raczej za preferencje sexualna (sa klasyfikowane jako choroby psychiczne) Dlatego dla normalnego zdrowego osobnika czysto het*******ualnego sex z osoba tej samej plci budzi odraze. Tym wszystkim ktorzy maja uprzedzenia do homoseksualistow zycze aby wasze dziecko sie takie urodzilo i wtedy wam dopiero bedzie do smiechu (jestem hetero, no moze torszke bi ale sexu z facetem sobie nie wyobrazam)

                    Co do odpowiedzi na pytanie postu to powiem ze chcial bym sprobowac nastepujacych "praktyk".

                    - Anal (moze nawet pozwolil bym swojej partnerce na wlozenie paluszka do swojej dupci co by sprawdzic pogloski apropo tej prostaty)
                    - Rimming (nie wiedziec czemu ale mial bym ochote wylizac jakas ladna pachnaca pupcie)
                    - Piss
                    - Sex grupowy 2k+m
                    - Creample
                    - No i moze mala zabawa w lekka dominacje w dwie strony
                    - Bukkake
                    - Chcial bym tez zeby laseczka zwalila mi nozkami


                    A tak poza tym to jestem zdrowy PP

                    *jeszcze tutaj cos dopisze bo na pewno jest jeszcze pare zeczy na ktore mam ochote, a teraz nie jestem w stanie sobie przypomniec

                    Skomentuj

                    • romoo
                      Wspomógł BT
                      • Mar 2006
                      • 205

                      #85
                      Myślę więc piszę, że to Pedofilia. BO jak ktoś chce to może sobie walić pająkami, szczątkami z grobu, ruchać żaby, spuszczć się do odtwarzaczy CD,(DJFILIA) , ale jak by mi ktoś napastował córkę to bym go porąbał w kawałki tępym śrubokrętem. ....
                      After Forever

                      Skomentuj

                      • OMFG
                        Erotoman
                        • Mar 2006
                        • 613

                        #86
                        Napisał romoo
                        ...ale jak by mi ktoś napastował córkę to bym go porąbał w kawałki tępym śrubokrętem. ....
                        Co do tego to sie sam pod tym podpisze, tyle tylko ze zatlukl bym kolesia jego wlasnym urwanym kutasem.

                        Skomentuj

                        • paffcio
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 2286

                          #87
                          co jest nie lubicie zjadac trupów ? przeciez to tak zdrowe jak picie barszczyku czerwonego

                          Skomentuj

                          • romoo
                            Wspomógł BT
                            • Mar 2006
                            • 205

                            #88
                            Masz rację z tymi zboczeniami.
                            0statnio edytowany przez romoo; 23-03-06, 21:16.
                            After Forever

                            Skomentuj

                            • OMFG
                              Erotoman
                              • Mar 2006
                              • 613

                              #89
                              Napisał romoo
                              No to masz problem, jak lubisz lizać szparki dopiero jak są suche w 100% i spróchniałe.
                              ?? o co chodzi ??

                              Skomentuj

                              • ff_guy
                                Świntuszek
                                • Mar 2005
                                • 65

                                #90
                                Czego najbardziej nie znosze?
                                Necrofilia, pedofilia i ogolnie pare mniej przyjemnych filii :o
                                Scat i dominacja z biciem... nie teges...
                                A co do pissu chcialbym, chcialbym
                                YOU're behind the wheel... tonight

                                Skomentuj

                                Working...