W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odstawienie tabletek

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Magiczna
    Świntuszek
    • Nov 2006
    • 65

    Tabletki Odstawienie tabletek

    Hej, biore od ponad 5 lat tabletki i bede musiala je odstawic (z powodów zdrowotnych). tak sie zastanawiam, czy w miare szybko moj organizm sie przyzwyczai do 'nowej sytuacji'..., czy mialyscie jakies problemy - nie rozregulowało się wam wszystko?
  • brzoskwineczka
    Perwers
    • Sep 2009
    • 824

    #2
    Jeśli nie miałaś wcześniej problemów z miesiączkami to teraz też nie będziesz miała. Tabletki pozwalają regulować sprawy związane z miesiączkami i płodnością a nie je rozregulowują. W ciągu jednego cyklu wszystko wróci do normy sprzed brania tabletek.
    ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

    "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

    Skomentuj

    • Magiczna
      Świntuszek
      • Nov 2006
      • 65

      #3
      No właśnie miałam okres bardzo niereguralnie, i wlasnie czuje ze znowu bedzie tak ze mnie zawsze zaskoczy w nieodpowiednim momencie...

      Skomentuj

      • Saphire
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 97

        #4
        No coz, sa szanse ze przez tabletki cykle beda regularniejsze. Byc moze. A moze nadal beda nieregularne- nikt Ci nie odpowie na to pytanie, nawet lekarz, odstawisz i sama sie przekonasz.

        Skomentuj

        • molissa
          Świętoszek
          • Sep 2009
          • 3

          #5
          Ja nie miałam problemów, cykle po odstawieniu były jak w zegarku -28 dni az sama się zdziwilam bo przed rozpoczęciem brania pigułek takiej regularności nie było. Ale ja brałam tabsy krócej, przerwe robilam po 1,5 roku brania. Najlepiej poradź sie lekarza, jesli okres długo nie będzie się pojawiał. Są też "domowe wywoływacze" takie jak napar z czarnej malwy, spróbuj

          Skomentuj

          Working...