W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy nieprzystojny facet może uwieść super dziewczynę

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator
    • Mar 2012
    • 2703

    #61
    Przeczytałam: czy nieprzytomny facet może uwieść super dziewczynę
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • brkt
      Erotoman
      • Dec 2011
      • 714

      #62
      Napisał Kalilah
      Przeczytałam: czy nieprzytomny facet może uwieść super dziewczynę

      potrafię!
      generator losowych mądrości

      Skomentuj

      • Mike_Maja
        Świętoszek
        • Apr 2019
        • 37

        #63
        Cóż, życie mnie nauczyło że te laski z górnej półki wyżej sr*ją niż tyłek mają. Udało mi się dwa razy taką laleczkę wyrwać. Cała zrobiona, niesamowicie zmysłowa i ostra. Jednak na wyglądzie się skończyło. Była tak śliczna, że nie musiała nic robić, jedynie ją trzeba było zaspokajać i to w mało oryginalny sposób. Druga zaś stwierdziła, że ma budzić zazdrość u innych jej wygląd. Rzeczywiście najważniejsze elementy jej ciała wiele obiecywały z samego wyglądu, ale nic poza tym.
        Oczywiście sam widok takiej laski gotowej do sexu jest powalający, ale ja się zawiodłem. Naobiecywałem sobie nie wiadomo czego.

        Skomentuj

        • Madziula987
          Świętoszek
          • Aug 2019
          • 32

          #64
          Dla mnie u faceta wygląd ma małe znaczenie, dużo ważniejsze dla mnie jest jak się z nim gada, czy czuje się przy nim swobodnie ��

          Skomentuj

          Working...