Do jakiego wieku kobiety mają ochotę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pasz
    Ocieracz
    • Feb 2012
    • 120

    Do jakiego wieku kobiety mają ochotę?

    Zastanawiam się kiedy kobiety tracą libido, w jakim wieku przestają być mokre .... aż się boję, że kiedyś moja partnerka nie będzie tego chciała robić.
  • Kalilah
    Administrator

    Demoniczna Bogini

    • Mar 2012
    • 2688

    #2
    Jakoś specjalnie stara jeszcze nie jestem, ale u mnie jest wręcz odwrotnie. Im jestem starsza tym większą mam ochotę. Boję się siebie samej za kilka lat...
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • ssinnerr22
      Świętoszek
      • Aug 2013
      • 7

      #3
      To zależy np. od tego czy przechodziły ciąże już czy nie. Ale z tego co mi się zdaje to i do 50 można spokojnie liczyć

      Skomentuj

      • pasz
        Ocieracz
        • Feb 2012
        • 120

        #4
        a kiedy jest najlepszy czas 20-30 czy 30-40? (zastanawiam się czy mamy to przed sobą czy za sobą).

        Skomentuj

        • Ikcindow
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2009
          • 323

          #5
          Wszystko zależy od temperamentu, znam "oziębłe" 20-tki i bardzo gorące 50-tki.
          Ogólnie najlepszym czasem jest czas rozrodczy, czyli 20-40. Jednak to sprawy indywidualne i bardzo złożone.
          Twardy jak kamień, nie ufaj ludziom, jesteś sam.
          Tak już zostanie, ludzie to psy i suki

          Skomentuj

          • stvari
            Ocieracz
            • Feb 2013
            • 187

            #6
            Napisał pasz
            ...aż się boję, że kiedyś moja partnerka nie będzie tego chciała robić.
            Równie dobrze Tobie też może się kiedyś odechcieć.

            Skomentuj

            • pasz
              Ocieracz
              • Feb 2012
              • 120

              #7
              Napisał stvari
              Równie dobrze Tobie też może się kiedyś odechcieć.
              O to się nie martwię

              Skomentuj

              • zbuntowany
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2006
                • 237

                #8
                Nie martw się... to jest też takie myślenie młodych napaleńców co więcej mają przed sobą jak za... więc czasu raczej masz sporo.
                Dużo zależy też od wzajemnej relacji... Od sposobu życia. Uwierz mi, że w codziennej, wymagającej i nie zawsze satysfakcjonującej pracy... wieczorami często myśli się już bardziej o spaniu jak o ruchaniu.

                Skomentuj

                • roz34
                  Erotoman
                  • Jun 2010
                  • 485

                  #9
                  Napisał pasz
                  Zastanawiam się kiedy kobiety tracą libido, w jakim wieku przestają być mokre .... aż się boję, że kiedyś moja partnerka nie będzie tego chciała robić.
                  i co zrobisz z taką wiedzą???
                  fan minetki

                  Skomentuj

                  • xdpl
                    Świntuszek
                    • Sep 2012
                    • 67

                    #10
                    Napisał RedJane
                    Jak już się tak lubisz martwić na wyrost, to zrobię Ci przyjemność i Cię dobiję.
                    Po kilku(nastu) latach pożycia może się okazać, że Twoja kobieta nadal miewa mokro i nadal by chciała, ale już nie z Tobą...

                    Nie mówię tu od razu o zdradzaniu, ale o naturalnym znudzeniu partnerem, które dopada, niestety, większość ludzkości, choćby nie wiem, jak się wytężali. Czysta biologia.
                    Czysta oczywista oczywistość.
                    Piszesz to, bo sądzisz, że w drugą stronę to nie działa? Działa i to o wiele silniej jeśli tylko facet nie ma charakteru kluch z mlekiem.

                    Skomentuj

                    • rimmingator
                      Perwers
                      • Apr 2009
                      • 967

                      #11
                      Napisał pasz
                      Do jakiego wieku kobiety maja ochotę
                      Obecne dłużej niż do końca XXI wieku raczej nie będą miały...

                      a nawet jesli to kto by chciał je rżnąć? Jakiś zdesperowany drwal?

                      Skomentuj

                      • jet-set
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 117

                        #12
                        Napisał xdpl
                        Czysta oczywista oczywistość.
                        Piszesz to, bo sądzisz, że w drugą stronę to nie działa? Działa i to o wiele silniej jeśli tylko facet nie ma charakteru kluch z mlekiem.
                        Smutna prawda, po wielu latach bycia razem te same ciało znasz już idealnie i nie robi na tobie już takiego wrażenia jak kiedyś.
                        Co innego jakaś inna nieznana dziurka, od razu wzrasta potencjał.
                        Jet-Set
                        lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                        Skomentuj

                        • goiano
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2010
                          • 230

                          #13
                          Do jakiego wieku kobiety mają ochotę? Sprawa bardzo indywidualna. Obecnie spotykam się z 51-latką, ochotę ma ogromną, i jak ostatnio rozmawialiśmy, to chciałaby mieć taką ochotę do końca życia, haha.
                          I znając ją już trochę, jestem w stanie uwierzyć w to, że tak będzie.
                          Życie nie pieści, pieśćmy się sami.

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3899

                            #14
                            Podobno jedyna rzecz za którą lud kocha Tuskisyna to to, że odroczył seksualną emeryturę...

                            do 67
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • Hal
                              Perwers
                              • Oct 2010
                              • 1366

                              #15
                              Napisał Kalilah
                              Jakoś specjalnie stara jeszcze nie jestem, ale u mnie jest wręcz odwrotnie. Im jestem starsza tym większą mam ochotę. Boję się siebie samej za kilka lat...
                              To chyba typowe - ech te kobietki

                              Skomentuj

                              Working...