Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pannaanastazja
    Erotoman
    • Jul 2011
    • 396

    18 lat , powód: cóż , na powodzenie raczej nie narzekam, jednego kochałam nadal go kocham ale doszło tylko do pieszczot w chwili kiedy tego chciałam i mieliśmy to zrobić w jego domu pojawiła się jego siostrzyczka i nam przeszkodziła... zresztą że mną jest jeden problem jestem napalona, mam wieczną ochotę na sex, potężne libido ale jak już coś itp to odzywa się serducho ' ale tak bez uczuć bla bla' nie ma to jak mieć dwie natury : z jednej strony mieć silne potrzeby itp a z drugiej być romantyczką
    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

    Skomentuj

    • janko_muzykant
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2010
      • 314

      Nieśmiałej dziewczynie łatwiej znaleźć seks-partnera niż nieśmiałemu facetowi.
      Dokładnie, bo dziewczyna tylko siedzi i czeka na jurnego buhaja który to zagai. A jeśli rzeczywiście chce spotkać tego spokojnego chłopca, no to tutaj jest pies zakopany.
      Kagome jakbyś opisywała moją ostatnią znajomość ;] no tak samo dłuuugie spacerki, rozmowy, pocałunki. No ale jak już było tak pięknie to znajomość się mocno ograniczyła do rozmów wirtualnych. i dupa.

      Skomentuj

      • pannaanastazja
        Erotoman
        • Jul 2011
        • 396

        Być może ale nieśmiałą dziewczynę jest trudniej zaciągnąć do łóżka niż nieśmiałego faceta. Istnieje też możliwość że dziewczyna jest nieśmiała ponieważ matka natura poskąpiła jej urody a ona sama jakoś nie specjalnie o siebie dba - nie okłamujmy się jeśli facet nie jest atrakcyjny to nic takiego ale kobieta z powinna być atrakcyjna( niby są gusta i guściki ale kobiety niezadbanej z tłustymi włosami itp chyba żaden facet nie zechce)
        „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

        Skomentuj

        • Walkonik
          Świntuszek
          • May 2011
          • 73

          Pannaanastazja, przychylam się do twojej wypowiedzi. Ja uważam, że kobiet brzydkich nie ma. Są czasem tylko zaniedbane. każda z pań ma to coś, coś co może pociągać i nie chodzi tu tylko o sex.

          Skomentuj

          • pannaanastazja
            Erotoman
            • Jul 2011
            • 396

            Walkonik - wiem o co ci chodzi, tak samo jak można być niewiarygodnie seksowną a niekoniecznie atrakcyjną
            „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

            Skomentuj

            • janko_muzykant
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2010
              • 314

              Myślę że te niedbające o siebie niekoniecznie muszą być dziewicami. To raczej chodzi o coś innego. Bo zaniedbana panna może być łatwa, puszczalska (zwał jak zwał) i zawsze znajdzie się ktoś by ją przelecieć ;]

              Skomentuj

              • kagome
                Świntuszek
                • Aug 2009
                • 75

                A dlaczego brzydki facet to znajdzie kogos a brzydka dziewczyna juz nie? To kwestia gustu. Watpie zeby piekna dziewczyna chciala chodzic z paszczurem xD ale jak juz powiedzilam, to kwestia gustu. Zaniedbanie to zupelnie juz co innego.
                Ok, chlopacy wpasowujacy sie w moj ideal-gdzie ja mam szukac takich jak wy? Zdradzcie mi ten sekret xD
                Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                Skomentuj

                • fusion89
                  Banned
                  • Jul 2011
                  • 8

                  Kagome, to takie dziewczyny ktore szukaja takiego typu chlopaka jeszcze istnieja? Oo Toż to rzadkosc cieszy mnie to hehe, ja na ogol jestem spokojny, uwielbiam spacery, a glownie to po lesie hihi

                  Skomentuj

                  • Neverminder
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2007
                    • 229

                    Przełam się, póki się nie przełamiesz to się będziesz obawiał

                    Skomentuj

                    • kagome
                      Świntuszek
                      • Aug 2009
                      • 75

                      Fusion89, wiem ze to rzadkosc ale ja zawsze bylam taka xD nie pasuje do tych czasow. I tez uwielbiam spacery po lesie.
                      Pawel, jasne ze chce mi sie jechac xD mam na mysli miejsca, ktore sa w wiekszosci miast. Nie wiem, bar, deptak, na spacerze itd.
                      Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                      Skomentuj

                      • pannaanastazja
                        Erotoman
                        • Jul 2011
                        • 396

                        [quote=kagome;688976]A dlaczego brzydki facet to znajdzie kogos a brzydka dziewczyna juz nie? To kwestia gustu. Watpie zeby piekna dziewczyna chciala chodzic z paszczurem xD



                        Byś się zdziwił/zdziwiła , sama jestem atrakcyjna (nie, nie jest tylko moje zdanie) a mój ukochany którego kochałam i nadal kocham nad życie wygląda jak dupa za krzaka, mały, niski, pryszczaty jeśli chodzi o urodę naprawdę jest źle a żadnego innego nie chce, nie chciałam i przez najbliższy czas nie będę chcieć mimo że mnie rzucił kilka miesięcy temu
                        „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

                        Skomentuj

                        • kagome
                          Świntuszek
                          • Aug 2009
                          • 75

                          Dlatego napisalam ze to kwestia gustu
                          Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                          Skomentuj

                          • fusion89
                            Banned
                            • Jul 2011
                            • 8

                            No to widze ze masz ten sam problem co ja, tez od dawna mowie ze nie pasuje do tych czasow, raz znalalem fajna dziewczyne ktora mieszkala po drugiej stronie polski, jezdzilem do niej co 2-3 tygodnie tylko na weekendy a na co dzien pracowalem by miec na te wyjazdy i robilem to tylko dla niej, bylismy ze soba prawie rok w ten sposob, ale ona bardzo sie zmienila przez ten czas, zaczely sie klamstewka itp. czego nie akceptuje i ciezko akceptowac, a tym bardziej w zwiazku na odleglosc w ktorym zaufanie to naprawde podstawa

                            Skomentuj

                            • kagome
                              Świntuszek
                              • Aug 2009
                              • 75

                              No, mi to by sie przydal taki rycerz xD odwazny, szarmancki, romantyczny, dobrze wychowany *ma wrazenie ze juz to pisala* nie pasuje do obecnego swiata
                              Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                              Skomentuj

                              • fusion89
                                Banned
                                • Jul 2011
                                • 8

                                Kiedys na niego trafisz na kogos kto zasluzy sobie na Ciebie, bo czytajac Twoje wczesniejsze posty, to takich kobiet na swiecie jest naprawde malo, mam nadzieje ze nie zmarnujesz sobie zycia przy kims kto na Ciebie nie bedzie zaslugiwal

                                Skomentuj

                                Working...