W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujek

    Nie, nie, nie
    Wejźta szukajta se innych otworków Od mojego won!! ;]

    Skomentuj

    • dizi403
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 21

      My już to wypróbowaliśmy. O dziwo to on delikatnie mnie do tego namawiał, pewnie dlatego, że jest bardziej otwarty w sprawach seksu.
      Wracając do tematu. Kilka razy bawiliśmy się strap-on'em jednak nie spełniło to naszych oczekiwań. A muszę się przyznać, że często moje paluszki odwiedzają jego dupkę i bardzo Nam się to podoba, a strap-on jakoś nie wypalił.
      Hasło do fotek to: dlabt

      Skomentuj

      • yoodah
        Świętoszek
        • May 2009
        • 6

        może źle dobraliście strapona ?

        Skomentuj

        • perwers20wawa
          Świętoszek
          • May 2009
          • 26

          chetnie bym sprobowal, no ale jedno ale, nie znalazlem jeszcze odpowiedniej dziewczyny do tego , mam nadzieje ze kiedys uda mi sie taka znalezc ;p zboczonej perwersyjnej dla ktorej nie bedzie to stanowic problemu ;p / takie odbicie mnie w lustrze w tych sprawach moze nie w 100% bo byloby przewidywalnie ale w tym samym kierunku
          Przeczytam uważnie regulamin,
          Przeczytam uważnie regulamin,
          Przeczytam uważnie regulamin,
          Przeczytam uważnie regulamin...

          Skomentuj

          • Sajana
            Perwers
            • Mar 2009
            • 852

            hehe zgodził się

            a wszystko dlatego że przyparł go brak orala z mojej strony.

            wiem, jestem okropna, tak nie można szantażem się posługiwać
            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

            Skomentuj

            • picz
              Banned
              • May 2009
              • 8

              Jeszcze kilka tygodni temu myślałam 'Ohyda..' teraz nie mogę doczekac sie powtórki... Szkoda, ze mój partner nie zbyt często ma chęci na takie szaleństwa.

              Skomentuj

              • CzarneBialeBec
                Ocieracz
                • Feb 2009
                • 117

                Wcześniej byłam anty... ale moj facet powoli mnie urabiał żeby to wypróbować i ostatnio moj wibratorek wylądował w jego dziurce... trochę śmiesznie było, ale i ciekawie. Zawsze nowe doświadczenie za mną
                Zdrowaś muzo, bitów pełna, bass z Tobą, błogosławionaś Ty między gatunkami i błogosławiony owoc żywota Twojego...DJ.Święta Techniawo, Matko House'u, graj nade nami głuchymi, teraz i w godzinę chill-outu naszego. MAYDAY .

                Skomentuj

                • malaPerversjaON
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 25

                  CzarneBialeBec fajnie, że jednak się zdecydowałaś na taką zabawe. Na pewno twój facet jest Ci za to wdzięczny
                  Ja mam obiecane od dobrej znajomej, że jej paluszek wyląduje w mojej dziurce i nie mogę się tego doczekac z czystej ciekawości jak to jest

                  Skomentuj

                  • n4t
                    Ocieracz
                    • Jun 2007
                    • 109

                    "Strapon - co o tym sadzicie ??" - myślę, że mogłoby mi byc ciężko namówić ją na coś takiego. A ja - nie odmówiłbym Chociaż bardziej mi się marzy chyba wibrator ;P

                    Skomentuj

                    • Bakter
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 1

                      Napisał Sajana
                      hehe zgodził się

                      a wszystko dlatego że przyparł go brak orala z mojej strony.

                      wiem, jestem okropna, tak nie można szantażem się posługiwać
                      Sajana, i jak było? A może nadal brak orala z Twojej strony

                      Skomentuj

                      • Sajana
                        Perwers
                        • Mar 2009
                        • 852

                        Napisał Bakter
                        Sajana, i jak było? A może nadal brak orala z Twojej strony
                        coż, gdybyś przeczytał moje posty w tym temacie wiedziałbyś z jakich powodów go "szantażowałam" i że wcale jakoś mega mi nie zależało na tym straponie. i dlatego jeszcze go nie było, ale oralek powrócił
                        Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                        Skomentuj

                        • paul_78
                          Erotoman
                          • Jul 2007
                          • 470

                          Hmmm... chętnie bym spróbował, tylko jakoś nie spotkałem kobiety, która by to lubiła.
                          Non serviam

                          Skomentuj

                          • bartek_bi

                            fajna sprawa, kiedy kobieta dominuje w taki sposób, czuje się wtedy taki zniewolony

                            Skomentuj

                            • qwadriceps
                              Świętoszek
                              • Jul 2009
                              • 40

                              Niestety nie miałem jeszcze okazji spróbowac ale nie powiem żebym nie chciał, jestem ciekawy może mniej doznań co uczucia zniewolenia itd.

                              Skomentuj

                              • massimo
                                Świętoszek
                                • May 2009
                                • 26

                                Moja pani byłaby pewnie bardzo zadowolona mając możliwość zerżnięcia mojego tyłeczka. Podsunę jej taki pomysł zobaczymy jak zareaguje

                                Skomentuj

                                Working...