Problemy z orientacją...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • M&M's
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 6

    Problemy z orientacją...

    Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum...
    Chociaż widziałem że parę podobnych tematów było już założonych, to po przeczytaniu ich zauważyłem że mój przypadek jest trochę inny...

    Otóż to nie wiem jaka jest moja prawdziwa orientacja seksualna... Ale zacznijmy od początku:

    Zacząłem dojrzewać jakoś bardzo wcześnie- w piątej klasie podstawówki... wtedy też (11-14 lat) miałem 2 dziewczyny... Nie miałem wtedy żadnych problemów z określeniem własnej orientacji (miałem normalnie wzwody już przy całowaniu się z dziewczyną itp.)... Pamiętam że jak raz moja mama zauważyła mnie całującego się z moją dziewczyną to strasznie się wściekła i zaczęła na mnie gadać że jestem jeszcze za młody i wogóle... przez nią zerwałem z dziewczyną ... ale mniejsza o to... Potem pojawiły się problemy z dojrzewaniem - zauważyłem włoski pojawiające się w okolicach penisa, na nogach i pod pachami... Strasznie się wtedy zmartwiłem bo nikt z moich kolegów jeszcze tego nie miał. Zacząłem więc oglągać zdjęcia nagich facetów, żeby się upewnić że to jest normalne (idiotyczne myślenie)... początkowo po prostu oglądałem ani mnie to nie podniecało ani nic... potem przez przypadek wpadłem w środowisko mangowe (dla nie znających- japońskie komiksy), wiele moich znajomych czytało i rysowało komiksy yaoi (o związkach męsko-męskich). Sam się wtedy w to wkręciłem i też zacząłem czytać i rysować (ostrzejsze sceny przy pomocy zdjęć)... Z czasem gdy się w to wgłębiłem zaczęło mnie to wszystko podniecać, często masturbując się oglądałem filmy "gejowskie" (na przemian z tymi normalnymi "hetero" i zdjęciami nagich dziewczyn)... Z czasem zauważyłem (14 lat) że same w sobie kobiety mnie już tak nie podniecają więc zainteresowałem się na dobre związkami homo. Potem jednak mi to przeszło i znowu było ok lecz jedynie na parę miesięcy. Teraz już od dwóch lat zauważam u siebie pewną tendencję- raz podnieacają mnie faceci, raz kobiety, raz i to i to. Od miesiąca jednak znowu powrócił mi mój "homoseksualizm" (zdjęcia samych nagich kobiet mnie już praktycznie wogóle "na wstępie" nie podniecają- lubię je oglądać potem, a najbardziej na mnie wpływają materiały na których mężczyzna uprawia seks z kobietą lub ewentualnie z dwoma facetami)... Nie wiem więc zupełnie co mam robić Chciałbym mieć już zdefiniowaną orientację seksualną lecz ciągle mi się w ten sposób "zmienia"... Co o tym myslicie??

    PS Przepraszam że się tak strasznie rozpisałem
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3899

    #2
    Byłeś już "bliżej" z jakimś mężczyzną?
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • M&M's
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 6

      #3
      Nie jeszcze nie... jedynie to rozmowa erotyczna ze znajomym który jest bi ale tak poza tym to nic... A ma to jakieś znaczenie??

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3899

        #4
        Napisał M&M's
        A ma to jakieś znaczenie??
        Nie jestem ekspertem w tych sprawach więc mogę się mylić ale wydaje mi się, że zdjęcia/filmy to co innego niż bycie z kimś.

        Na moje oko narazie jesteś bi

        ps: bardzo dużo mądrych rzeczy jest w temacie: "ratunku kręcą mnie faceci, co robić?" (czy jakoś tak)
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          A ja polecam założony przeze mnie temat:
          Dział pełen tolerancji i akceptacji. Każdy ma prawo do wyrażania siebie tutaj. Bez skrępowania prowadzone są rozmowy lub stawiane pytania.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • M&M's
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 6

            #6
            anduk> dzięki

            rojze> twój temat już czytałem... jest bardzo interesujący ale niestety mi nic nie pomaga ... Bo o tym, że raczej nie będę już hetero się pogodziłem a najprawdopodobniejsza opcja to bi... ale mam problem z tymi dziwnymi wachaniami- raz podobają mi się TYLKO chłopacy a raz TYLKO dziewczyny. Ale i tak dzięki

            Skomentuj

            • Sun Kwo
              Ocieracz
              • Oct 2006
              • 128

              #7
              Jesteś Biseksualista.
              Pamiętaj: będąc Bi podwajasz swoje szanse

              Skomentuj

              • M&M's
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 6

                #8
                Możliwe... I jak się okaże że tak to się bardzo cieszę
                "Żeby życie miało smaczaek, raz dziewczyna raz chłopaczek"...
                Czyli pozostaje tylko czekać ?? A może wizyta u psychologa ew. seksuologa by mi pomogła szybciej to zdefiniować ?? Jak myślicie ??

                Skomentuj

                • Ygreko
                  Erotoman
                  • Sep 2006
                  • 557

                  #9
                  Nic na siłe. IMHO przyjdzie taki czas ze stracisz głowe albo dla kobiety albo dla faceta. I będziesz to musiał zaakceptować. TY, nie inni. Innym nic do tego.

                  Miałem podobnie, choć nigdy nie miałem "dziewczyny" a z chłopakiem co nieco sie już wydarzył i wiesz.. Mam bardzo mieszane uczuci i wrażenia. nie specjalnie mi sie podobało. Ale nie zaniechałem. Jestem nadal Bi. Teraz tylko pytanie dla której płci strace głowę zupełnie.

                  Skomentuj

                  • FireExit
                    Świntuszek
                    • Apr 2007
                    • 59

                    #10
                    ja miałem identycznie jak ty z kazdym szczególem .. tylko pozniej zaczalem bo w 13 roku zaczalem dojrzewac.. wchodziłem na stronki zeby zobaczyc czy inni young boys tez tak mają... i do tej pory Ci powiem ( mam 17 lat) co 2 3 miechy mi sie zmienia... także nie wiem... ale mam ochote na facetów bardziej bo dizewwczyne sprobowalem a z chlopakiem jeszcze nie ...
                    dziewczyna musi mieć troche ciałka. jakiś cycek, jakaś dupcia bo ja bokser nie jestem żeby na deskach leżeć

                    Skomentuj

                    • Paveo
                      Ocieracz
                      • Feb 2006
                      • 139

                      #11
                      Taki efekt wachadła pewnie czujecie? Nie bede ukrywał, że też tak mam. Przez tydzień interesują mnie tylko fotki facetów a póxniej nagle znowu wracam do kobiet . Takie zjawisko chyba jest charakterystyczne dla biseksualizmu. Tak właściwie nauka jeszcze nie poznała dobrze czym jest biseksualizm...
                      PS: Mam 17 lat

                      Skomentuj

                      • viper_88
                        Erotoman
                        • Mar 2005
                        • 417

                        #12
                        Ja osobiście także uważanm się za bi i jestem z tego całkowicie zadawolony. Kiedyś, kiedy jeszcze myślałem, że jestem w 100% hetero, wygłaszałem zdanie, że bisexualizm jest najlepszą i najdogodniejszą orientacją ze wszystki trzech, jakie mogą przypaść komukolwiek w udziale Obecnie odczuwam większa zainteresowanie facetami, ale za to tylko dwa, może trzy razy zdarzyło mi się obejrzeć filmy z udziałem samych mężczyzn. Zazwyczaj wolę oglądać filmy, w których występuje kobieta i facet, ale w takim przypadku i tam większą uwagę zwracam na tę męską część filmu

                        Skomentuj

                        • Ygreko
                          Erotoman
                          • Sep 2006
                          • 557

                          #13
                          Mnie np na filmach żadna kobieta niepodnieca -ale to żadna - wydaja mi się sztuczne, i zupełnie nie w mim guscie. lale jak już cos wpadnie w oko gdzięs w miescie to.. efekty sa widoczne.

                          Z facetami jest tka ze na fimach sa jacys tacy bliższi naturalnym facetom w terenie, choć na tych terenie to naprawde musze dorwac obiekt do przygladania sie
                          czasami potrafie takiego gościa śledzic jak mam troche czasu. Taka hustawka orientacji. Ma to zalety, ale i wady, zaleta jest duża swoboda, ale kiedy chcemy sie ustabilizować to może byc krucho.

                          Skomentuj

                          Working...